Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

Witam wszystkich.

 

Jestem zainteresowany zakupem VPS w hosteurope.de ale chcialem pierw zapytac was o opinie na temat tej firmy.

 

Czy ktos mial stycznac z nimi?? Warto kupowac VPS ktore oni oferuja ??

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Ja róznież mysle o zakupie u nich VPSa tego za 15 euro miesiecznie

I jak na razie mysle ze to dobra oferta, ale chetnie poznam opinie bardziej doświadczonych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u nich serwer dedykowany, więc mogę co najwyżej o poziomie obsługi klienta coś napisać. Zasadniczo jestem zadowolony, na te kilka maili, które wysłałem do obsługi dostałem odpowiedź szybko, ale pod warunkiem, że były po niemiecku. Na maile po angielsku odpowiadają w kratkę. Cały system pomocy jest również po niemiecku, więc znajomość tego języka jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to jezyk bedzie stanowil spore utrudnienie ale jakos sobie poradze. Mam jeszcze pytanie czy nie bylo takiej sytuacji ze serwer nagle zniknol na jakis czas ? tj. zanik pradu, awaria lacza ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awarii zasilania na pewno nie było, serwer działa non-stop. Nie monitoruję dostępności, więc pewności nie mam, ale dotychczas nikt się nie skarżył, a i ja nie zauważylem żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem zadac jeszcze jedno pytanie w kwestii VPS w tej firmie. A mianowicie czy ktos wie czy podana na stronie ilosc ramu jest gwarantowana czy do podzialu z innymi klientami ?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chcialem zadac jeszcze jedno pytanie w kwestii VPS w tej firmie. A mianowicie czy ktos wie czy podana na stronie ilosc ramu jest gwarantowana czy do podzialu z innymi klientami ?

Pozdrawiam

 

To jest gwarantowana ilosc ramu a jak wysłąłem maila z pytaniem jaki procesor jest w jednej maszynie to odpisali ze nie udzielają takich odpowiedzi. Swoją drogą ciekawe jak piszą ze na jednej maszynie jest max 15 vpsów to jaki procek tam moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałym odnowić temat , chciałbym sie zapytac , czy oni sami pobierają pieniądze co miesiąc z karty visa?

Ile się czeka na aktywacje konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chcialem zadac jeszcze jedno pytanie w kwestii VPS w tej firmie. A mianowicie czy ktos wie czy podana na stronie ilosc ramu jest gwarantowana czy do podzialu z innymi klientami ?

Pozdrawiam

 

To jest gwarantowana ilosc ramu a jak wysłąłem maila z pytaniem jaki procesor jest w jednej maszynie to odpisali ze nie udzielają takich odpowiedzi. Swoją drogą ciekawe jak piszą ze na jednej maszynie jest max 15 vpsów to jaki procek tam moze byc??

 

 

15 VPS'w jest tylko na tym najtańszym za 9,99

na najdroższym dostałem odpowiedź od nich że jest nie więcej niż 5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałym odnowić temat , chciałbym sie zapytac , czy oni sami pobierają pieniądze co miesiąc z karty visa?

Ile się czeka na aktywacje konta?

 

 

Ktoś mi na to odpowie?

Dzisiaj złożyłem oferte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest gwarantowana ilosc ramu a jak wysłąłem maila z pytaniem jaki procesor jest w jednej maszynie to odpisali ze nie udzielają takich odpowiedzi. Swoją drogą ciekawe jak piszą ze na jednej maszynie jest max 15 vpsów to jaki procek tam moze byc??

 

Xeon 2,13Ghz Dual Core.. Ja mialem najtanszego VPSa i chodzil rewelacyjnie. Szczerze powiedziawszy w strato.de mialem VPSa z prockiem PIV 2.4Ghz i z 10-ma osobami tez chodzil rewelacyjnie

 

 

Chciałym odnowić temat , chciałbym sie zapytac , czy oni sami pobierają pieniądze co miesiąc z karty visa?

Ile się czeka na aktywacje konta?

 

to oczywiste, że sami pobierają. Inaczej musieli by zbudować coś na zasadzie paypala, żebys sam mógł im wysylac pieniazki.

 

do 2 dni roboczych. Mi uruchomili bodajze po kilku godzinach z tego co pamietam.. Ale to zalezy, pol roku temu mieli mniej klientow niz teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzięki.

Tak dostałem 1 maila no i tam musialem zalogowac sie passami na strone https://kis.hosteurope.de.

Zalogowałem Się lecz nie miałem nic do wypełnienia codu aktywacyjnego.

Dzisiaj dostałem e-mail z podziękowaniami , ale żadnego kodu nadal nie mam.

 

Jak wy mieliście>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jarze ocb. Jaki kod aktywacyjny? czekaj teraz az serwer pojawi sie w panelu i tyle.. pierwszy raz slysze o jakims kodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam takie coś.

 

Loguje sie na tym panelu KEI.

No i pisze zebym podal aktywacyjny kod , tak samo moge zmienic haslo do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że kod przyślą Ci poczatą... Coraz więcej serwerowni niemieckich wprowadza takie potwierdzenie tożsamości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocztą?

Na mój adres zamieszkania?

 

Myślałem , że będe miał szybciej ten serwer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, poczta przysla. Rok temu zamawialem tam serwer. Na kod czekalem od 2 tyg. Moze teraz cos szybciej dziala. Po zamowieniu serwera rozliczasz sie dopiero poczatkiem miecha, czyli pierw serwer potem kasa - bynajmniej jak tak mialem przy platnosci karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj , dzisiaj mi przyszedł e-mail z danymi do serwera.

Więc serwer już jest aktywny, ale kodu nie mam ,aby aktywowac go , dostalem polecenie zeby wejsc w panel KEI /administration itp.

 

Też tak miałeś?

Czyli przyjdzie mi kod aktywuje , i moge uzywac serwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już dobrze , serwer + aktywacja zajęło 4 dni :)

Jest wszystko dobrze :)

 

Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok to teraz opisz wrażenia - jaki masz vps i jak się sprawuje, co tam masz postawione? sam się zastanawiam nad kupnem tam vps za 15 lub 20 'oiro'... i jak ten kod jednak pocztą dotarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę jeszcze nic o nim powiedzieć bo serwis jeszcze na nim nie wystartował.

 

Przyznam , że sporym utrudnieniem jest to , że dostaje się tylko 1 IP.

 

I przy wyborze Debiana nie posiada się żadnego panelu

[suse+ plesk]... - posiada

 

za tydzień powinna wirtyna ruszyć wtedy odpowiem.

 

Słyszałem , że są problemy z supportem , ja nie mam takich problemów piszę po angielsku na następny dzień dostaję odpowiedż po angielsku :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam od dwóch tygodni VPSa za 20 Euro na którym pracuje system

do monitorowania pracy kilku serwerów.

Jest to prawdziwa chimera, która sprawdza wszystko, łącznie z tym ile drobniaków

ma w kieszeniach technik stojący koło szafy.

Apache + mySQL + PHP5 w module + Postfix... złego słowa powiedzieć nie mogę.

To wszystko non-stop pracuje i jeszcze nie zauważyłem nic niepokojącego.

Budowałem całe środowisko kompilując wszystko ze źródeł, też całkiem sprawnie poszło.

Chciałbym tylko przestrzedz, że zamiana suse z panelem plesk na debiana jest płatna 10 Euro,

więc oszczędnym radzę pomysleć na początku - ja od siebie pleska nie polecam,

ale to moje takie w sumie dość subiektywne zdanie.

Ma on kilka fajnych funkcji, ale generalnie to jakoś tam niechlujnie jest zrobiony,

a ja lubię ład i porządek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debian jest w wersji 3.1? Trochę mnie to martwi bo co będzie za rok z supportem ;) ? Może ktoś kompetentny wypowiedzieć się na temat wydajności bezpieczeństwa Debiana 3.1 w porównaniu do 4 czy innych distro?

 

bellerofont to teraz na DA jesteś czy czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×