Skocz do zawartości
KoneserzyKina.pl

Blog filmowy KoneserzyKina.pl

Polecane posty

Witam

 

Zapraszam do oceny mojego nowego bloga poświęconego wydaniom filmów na blu-ray i dvd. Na blogu będą pojawiały się przede wszystkim recenzje wydań oraz różnego rodzaju informacje związane właśnie z filmami.

 

 

http://www.KoneserzyKina.pl

 

 

Edytowano przez KoneserzyKina.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest przejrzyście i czysto, czyli na plus :) Popracowałbym nieco nad wyglądem samych wpisów. To znaczy niektóre treści warto wyróżnić, bo dużo szarego tekstu wygląda monotonnie. Oceniasz niektóre rzeczy, więc może jakiś skrypt z gwiazdkami do oceny, oprócz tego jakieś ciekawsze nagłówki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona ogolnie ladnie wyglada.

Ale szalu nie ma - w sensie - mnie nie zachecila do czestych odwiedzin :(

M.in. dlatego, ze w sieci jest juz sporo takich stron.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

np.

 

http://www.domsztukidvd.tnb.pl/news.php

 

NOWOŚCI: GRUDZIEŃ 2013

* JEŹDZIEC ZNIKĄD - ( HIT KINOWY, widowiskowa komedia przygodowa z J.Deppem, również na BLU-RAY) - DVD od 19.12
* R.I.P.D - AGENCI Z ZAŚWIATÓW - ( HIT KINOWY, thriller S.F. z J. Bridgesem i Ryanem Reynoldsem, również na BLU-RAY ) - 9.12
* ELYSIUM - ( HIT KINOWY, fantastyka/akcja, film z M.Damonem i Judy Foster, film na BLU-RAY) - 9.12
* MILLEROWIE - ( HIT KINOWY, super komedia z J.Aniston i J.Sudeikisem, równiez na BLU-RAY) - 9.12
* RED 2 - ( HIT KINOWY, sensacyjny z J.Malkovichem, H.Mirren oraz B.Willisem, również BLU-RAY) - 6.12
* KSIĄŻĘ NIE Z TEJ BAJKI - ( komedia romantyczna prod. franc. reżysera filmu "Gusta i guściki") - 6.12
* SEZON NA ZABIJANIE - ( HIT KINOWY, thriller sensacyjny z R.DeNiro i J.Travoltą, również na BLU-RAY) - 6.12
* BYZANTIUM - ( HIT, thriller Neila Jordana, reżysera "Wywiadu z wampirem") - 6.12
* KOLONIA - ( futurystyczny thriller S.F. ( rok 2045) z B.Paxtonem oraz L.Fishburnem) - 6.12
* KONESER - ( dobre kino obyczajowe, nowy film w reż. G.Tornatore z G.Rushem oraz D.Sutherlandem) - 6.12
* EMPIRE STATE : RYZYKOWNA GRA - (kryminalno- sensacyjny film akcji z D.Johnsonem ) - 6.12
* WIELKIE WESELE - (HIT, komedia z R.De Niro, A.Seyfried, K.Heigl, S.Sarandon, D.Keaton oraz Robinem Williamsem!) - 5.12
* WIELKIE NADZIEJE - ( obyczajowo - kostiumowy, ekranizacja książki C.Dickensa) - 3.12
* DZIEWCZYNA Z LILJĄ - ( francuski film obyczajowy w reż F.Ozona z A.Tautou) - 3.12
* PERFEKCJONISTA - ( francuski film kryminalny z François Cluzet gwiazdą filmu "Nietykalni") - 3.12
* SUPER PSIAKI - ( przygodowe kino familijne prod. W.Disney'a) - 3.12

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakąś pożal się Boże stronę wypożyczali porównujesz do mojego bloga? Chyba nie siedzisz w temacie wydań blu-ray i dvd. Ja na blogu prezentuje wydania kolekcjonerskie z USA, UK, CA także to porównanie trochę nie na miejscu. Jeśli znajdziesz coś podobnego to chętnie zerknę.

Edytowano przez KoneserzyKina.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak sama nazwa wskazuje blog poświęcony jest filmom, a w szczególności ich wydaniom na płytach Blu-ray i DVD.
Znajdziesz tutaj zdjęcia mojej kolekcji, szczegółowe opisy każdego wydania, comiesięczną listę premier na rynku wydawniczym z całego świata oraz rozmaite ciekawostki dotyczące wydań filmów."

 

Masz w zupelnosci racje - informacja znajdujaca sie na \o-czym-jest-blog faktycznie mowi o wydaniach kolekcjonerskich.

O reszcie nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz tutaj zdjęcia mojej kolekcji, szczegółowe opisy każdego wydania... tak więc gdzie na stronie podanej przez ciebie masz opisy wydań? Bo ja widzę tylko skopiowane streszczenie fabuły filmu. Jeśli nie widzisz różnicy między stroną wypożyczalni, a blogiem tworzonym z pasją, skupiającym się na wydaniach unikatowych, w jakiś sposób szczególnych to ja nie wiem jak Ci to wytłumaczyć.

Edytowano przez KoneserzyKina.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja szukaj: Search on site... - warto zmienić na język Polski. Może to wina że korzystam z angielskojęzycznego oprogramowania ale tablet pokazuje tak samo a tam mam ustawiony język Polski. Belka główna jest koloru czarnego co bardzo rzuca się w oczy. Poszedł bym w coś bardziej delikatnego - brąz lub ciemny odcień szarości. Tło strony warto by było również zmienić np dodając delikatną kliszę filmową coś w rodzaju wodnego znaku podkreślając tematykę bloga. Klikając na link np czytaj więcej zmienia się kolor również na prawie czarny ,może zmień na delikatny zielony by zachować kolorystykę. Dodatkowo zainteresuj się polityką prywatności i oczywiście ciasteczkami. W przypadku zdjęć umieść w stopce link do strony opisującej że źródłem elementów graficznych jest internet i że nie ponosisz żadnych korzyści materialnych z tego tytułu a jedynie jesteś pasjonatem dobrego kina - coś w ten deseń. Doinstaluj moduł odpowiedzialny za panel kontaktowy z zabezpieczeniem anty - spam. Jest kilka fajnych rozwiązań pozwalających dodać załączniki. Przyda się kiedy użytkownicy będą chcieli podesłać jakieś materiały. Zwróć uwagę na wyrównanie tekstu - justowanie. Przy odpowiednim podejściu do tematu sukces murowany ale niestety czeka ciebie sporo pracy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co? Wszyscy, którzy chcieli wyrazić swoją opinię już to zrobili. To nie słup reklamowy.

 

Spadła oglądalność to się odświeża ;) jak to powiadają nie ważne jak gadają byle gadali i temat był na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad oglądalnością trzeba pracować długie miesiące. Nic nie przychodzi w kilka tygodni.

 

Zgadza się ale należy to robić tak by nie było to zbyt uciążliwe dla innych i nie wyglądało jak desperacka akcja reanimacji upadającego bloga/portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się ale należy to robić tak by nie było to zbyt uciążliwe dla innych

 

Absolutnie się z tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja szukaj: Search on site... - warto zmienić na język Polski. Może to wina że korzystam z angielskojęzycznego oprogramowania ale tablet pokazuje tak samo a tam mam ustawiony język Polski. Belka główna jest koloru czarnego co bardzo rzuca się w oczy. Poszedł bym w coś bardziej delikatnego - brąz lub ciemny odcień szarości. Tło strony warto by było również zmienić np dodając delikatną kliszę filmową coś w rodzaju wodnego znaku podkreślając tematykę bloga. Klikając na link np czytaj więcej zmienia się kolor również na prawie czarny ,może zmień na delikatny zielony by zachować kolorystykę. Dodatkowo zainteresuj się polityką prywatności i oczywiście ciasteczkami. W przypadku zdjęć umieść w stopce link do strony opisującej że źródłem elementów graficznych jest internet i że nie ponosisz żadnych korzyści materialnych z tego tytułu a jedynie jesteś pasjonatem dobrego kina - coś w ten deseń. Doinstaluj moduł odpowiedzialny za panel kontaktowy z zabezpieczeniem anty - spam. Jest kilka fajnych rozwiązań pozwalających dodać załączniki. Przyda się kiedy użytkownicy będą chcieli podesłać jakieś materiały. Zwróć uwagę na wyrównanie tekstu - justowanie. Przy odpowiednim podejściu do tematu sukces murowany ale niestety czeka ciebie sporo pracy. Powodzenia

 

Dzięki wielkie, za uwagi. Przeanalizuję je dokładnie i postaram się wcielić kilka w życie.

 

Jednak jest warto po co odświeżać, bo jak widać zawsze może trafić się ktoś kto doda swoje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×