Skocz do zawartości


 

Zdjęcie

[TESTY] homecloud.pl - nowy panel dla dedyków

[TESTY] homecloud.pl - nowy panel dla dedyków homecloud.pl dedyki serwery dedykowane testy

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

[TESTY] homecloud.pl - nowy panel dla dedyków

#1 homecloud.pl

homecloud.pl

    Czasami na forum

  • Firma Bronze
  • 27 postów
  • Firma:Homecloud.pl

Napisany 29 listopad 2013 - 09:16

Na Mikołajki nasi developerzy przygotowali prezent – nowy, zbudowany całkowicie od podstaw panel zarządzający dla serwerów dedykowanych. Panel będzie dostępny od 6-go grudnia dla serwerów Easy G2. W nowym panelu jest kilkanaście nowych funkcjonalności, m.in. obsługa RAID, czy dostęp do konsoli (KVM). Dla członków społeczności webhostingtalk.pl mamy dodatkową niespodziankę: dajemy Wam możliwość sprawdzenia i przetestowania nowego rozwiązania jeszcze przed produkcyjnym startem.

 

Udostępniamy dla Was łącznie 10 serwerów EasyL G2 / EasyXL G2 przed komercyjnym udostępnieniem panelu Klientom. Okres testowania wynosi 1 tydzień, po tym czasie do testerów wyślemy ankiety.

Testerzy otrzymają od nas możliwość przedłużenia usługi z 10% rabatem (rabat jest stały, niezależny od okresu na który użytkownik przedłuża usługę). 

 

Zgłoszenia do testów

 

Zgłoszenia można wysyłać na adres kontakt@wht.pl Spośród zgłoszonych osób wylosujemy testerów i w sobotę otrzymacie wiadomości prywatne z dalszymi instrukcjami.

 

Warunki udziału: Minimum 20 postów i 6-miesięczny staż na WHT. Kaucja zwrotna 5 PLN na czas testów. Kaucja jest niestety koniecznością, za co bardzo przepraszamy. Długo debatowaliśmy nad tą decyzją: z serwerem dedykowanym użytkownik może zrobić przysłowiowe „wszystko” – uznaliśmy jednak, że nie będziemy limitować funkcjonalności na testy.


  • 0


Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: homecloud.pl, dedyki, serwery dedykowane, testy

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników