Skocz do zawartości
zajacmp3

[Kupię] KS 2G z ovh

Polecane posty

Witam,

 

Z racji wyprzedania zapasów w OVH - kupię serwer kimsufi KS 2G z nowej oferty.

Stały i szybki kontakt poprzez mail:

deejay.zajac [@] gmail.com

Pozdrawiam,

Mateusz Zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin chyba zmienili, w każdym razie w panelu OVH można zmienić kontakty bezproblemowo. Pytałem dziś BOK i mówią że można odkupić serwer od innego klienta.

 

Aby nie zakładać identycznego tematu ja także zgłaszam chęć odkupienia jednej sztuki KS 2G.

 

 


Zależnie

Cena: 0-200

zależnie od tego do kiedy opłacony, najchętniej odkupię opłacony na rok - mogę zaoferować zwrot całego abonamnetu za rok. Mowa oczywiście o Kimsufi z nowej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni cholery nie opłaca się komuś oddawać takiego cacka za cenę przedłużenia. Nawet jakby serwer miał stać i się nudzić.

 

A przynajmniej ja bym nie oddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni cholery nie opłaca się komuś oddawać takiego cacka za cenę przedłużenia. Nawet jakby serwer miał stać i się nudzić.

 

A przynajmniej ja bym nie oddał.

 

Jak by wszyscy szli takim tokiem rozumowania to by samochodów używanych w ogóle nie sprzedawali bo przecież "lepiej niech stoi i sie nudzi" ;)

 

Jak jakiś fajny procek się trafi to mogę dorzucić trochę $, ale bez przesady bo jak mam zapłacić 2 razy tyle co jest warty to sobie gdzie indziej kupie.

 

Może ktoś ma i nie używa, albo i tak będzie rezygnował :)Moje ogłoszenie jest nadal aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy słaby? Jak Ci potrzebne to weź coś podobnego droższego i tyle nie czekaj na coś co może nie nastąpić jak jest potrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że jest mi potrzebne, ale nie niezbędne. Mam pewien projekt którego dalszy żywot jest uzależniony od tego czy trafi się tani Kebab :) z VPS mnie wyrzucają :D

W benchmark ten Nano® U2250 wypada około połowę słabiej od Atoma, który mam w kebabie. Te Atomy też padaka, ale po odpowiedniej optymalizacji softu jakoś tam ciągnie ;)

Głupi byłem że od razu 2 nie zamówiłem :/, a zamawiałem sobie jak tylko sie ta nowa oferta pojawiła więc miałem duuuużo czasu...

 

PS. Chociaż powiem CI że te dyski mnie zastanawiają "Stockage 500 Go hybrid + SSD" muszę się wczytać o co chodzi z tym SSD bo to może być ciekawe.

Czy tam można system przeinstalować z jakiegoś panelu?

Edytowano przez FTTechnology (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak można. Ale przecież VPS będzie wydajniejszy i to nawet nie chce mi się pisać jak bardzo jeśli chodzi o procesor.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oczywiście, tu się z Tobą zgadzam bo przetestowałem na własnej skórze, tyle że na VPS jak przegne pałkie to mnie zaraz suport terroryzuje (często o nieludzkich porach:P), a taki Kebab co najwyżej się zawiesi i nikomu tym życia nie uprzykrzam:)

Druga sprawa to przestrzeń dyskowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chmuri: procek prockiem, ale weź pod uwagę I/O, łącze itd. Wygodniejszy nawet słaby dedyk niż średni VPS (za 20 zika miesięcznie solidnego VPSa też nie dostaniesz, nawet podwojenie tej kwoty nie gwarantuje, że będzie to coś dobrego).

FTTech.: problem z tymi serwerami jest jeden - jak już ktoś na takim położył łapki to nie odda. Wiem co mówię, też mam jednego i żałuję, że nie trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o możliwości i nawet pominięcie wszystkich innych aspektów takich jak dysk, łączę czy ram na wyłączność to wciąż sądzę, że 4 thready i dwa rdzenie atoma n2800 @1.86 GHz oferują nieco więcej niż jakiś pojedynczy thread zawalonego xeona. Ciężko porównywać, ale jednak dwa rdzenie i 4 wątki na wyłączność to nie to samo co bitwa o zasoby z minecraftami obok.

 

Dzięki @FTTechnology ;).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy raczej wynika tak jak napisał wyżej Archi czyli po prostu gdzie trafisz. Z doświadczenia wiem że procesor nie jest właśnie aż tak wykorzystywany jak to ma miejsce w przypadku IO czyli zwykłego dysku dostępnego na serwerze VPS. Ostan wszyscy się podniecają digital ocean więc autorowi tematu mogę polecić tamtą firmę z mojego ref linka którego bym tutaj wstawił wielkość A4 gdyby nie ostatnie zmiany regulaminu =]. A tak na poważnie to nie miałem tam vps'a, ale wszyscy mówią że jest ( tutaj uwaga jest słowo klucz) "tanio" i "działa" więc możesz spróbować tam uderzyć ew jeszcze e24 cloud zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@d.v - jestem doskładnie w tej samej sytuacji, jak bym wiedział że tak zrobią to bym kupił 30 na całą rodzinę i znajomych po 3 na głowe :D a teraz bym sprzedawał :D

 

@Archi - Literówka Ci się wkradła: N2800 ma 1,86 - przynajmniej u mnie tyle pokazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×