Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Kupię] KS 2G z ovh

[Kupię] KS 2G z ovh ovh kimsufi

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
18 odpowiedzi na ten temat

[Kupię] KS 2G z ovh

#1 zajacmp3

zajacmp3

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 26 postów
  • Firma:brak
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Zając

Napisany 21 listopad 2013 - 00:14

Witam,

Z racji wyprzedania zapasów w OVH - kupię serwer kimsufi KS 2G z nowej oferty.

Stały i szybki kontakt poprzez mail:

deejay.zajac [@] gmail.com

Pozdrawiam,

Mateusz Zając

#2 Gość_Kamikadze_*

Gość_Kamikadze_*
  • Goście

Napisany 21 listopad 2013 - 00:24

Nie kupisz...

Poczytaj regulamin :)

#3 FTTechnology

FTTechnology

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 18:33

Regulamin chyba zmienili, w każdym razie w panelu OVH można zmienić kontakty bezproblemowo. Pytałem dziś BOK i mówią że można odkupić serwer od innego klienta.

Aby nie zakładać identycznego tematu ja także zgłaszam chęć odkupienia jednej sztuki KS 2G.

Zależnie

Cena: 0-200

zależnie od tego do kiedy opłacony, najchętniej odkupię opłacony na rok - mogę zaoferować zwrot całego abonamnetu za rok. Mowa oczywiście o Kimsufi z nowej oferty.

#4 Pan Kot

Pan Kot

Mrrr

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2819 postów

Napisany 22 listopad 2013 - 18:47

Ni cholery nie opłaca się komuś oddawać takiego cacka za cenę przedłużenia. Nawet jakby serwer miał stać i się nudzić.

A przynajmniej ja bym nie oddał.

#5 Gość_dmho_*

Gość_dmho_*
  • Goście

Napisany 22 listopad 2013 - 22:37

A ja "oddałem" ;)

#6 zajacmp3

zajacmp3

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 26 postów
  • Firma:brak
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Zając

Napisany 23 listopad 2013 - 01:16

Ja kupiłem i powyższego użytkownika polecam jako 100% uczciwego.

#7 FTTechnology

FTTechnology

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 04:48

Ni cholery nie opłaca się komuś oddawać takiego cacka za cenę przedłużenia. Nawet jakby serwer miał stać i się nudzić.

A przynajmniej ja bym nie oddał.

Jak by wszyscy szli takim tokiem rozumowania to by samochodów używanych w ogóle nie sprzedawali bo przecież "lepiej niech stoi i sie nudzi" ;)

Jak jakiś fajny procek się trafi to mogę dorzucić trochę $, ale bez przesady bo jak mam zapłacić 2 razy tyle co jest warty to sobie gdzie indziej kupie.

Może ktoś ma i nie używa, albo i tak będzie rezygnował :) Moje ogłoszenie jest nadal aktualne.

#8 PrecelusMaximus

PrecelusMaximus

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 11:44

Jakby ktoś miał na zbyciu, też chętnie odkupię :)

#9 Lokator

Lokator

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 871 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 13:06

Również byłbym zainteresowany kupnem.

#10 chmuri

chmuri

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 752 postów
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Chmurzyński

Napisany 23 listopad 2013 - 15:50

A ja polecam http://www.online.ne...ie/dedibox-scg2 zamiast oferty z ovh. Jakby ktoś potrzebował bo działa wybornie. Na plus dodam że można go kupić o każdej porze;)

#11 FTTechnology

FTTechnology

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 17:46

Dzięki, tylko ten procek słaby :/ ciekawe czy też wybornie działa pod obciążeniem :) Ja bym jednak wolał odkupić kebaba ;)

#12 chmuri

chmuri

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 752 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 18:06

Co to znaczy słaby? Jak Ci potrzebne to weź coś podobnego droższego i tyle nie czekaj na coś co może nie nastąpić jak jest potrzebne;)

#13 FTTechnology

FTTechnology

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 18:24

O to chodzi że jest mi potrzebne, ale nie niezbędne. Mam pewien projekt którego dalszy żywot jest uzależniony od tego czy trafi się tani Kebab :) z VPS mnie wyrzucają :D

W benchmark ten Nano® U2250 wypada około połowę słabiej od Atoma, który mam w kebabie. Te Atomy też padaka, ale po odpowiedniej optymalizacji softu jakoś tam ciągnie ;)

Głupi byłem że od razu 2 nie zamówiłem :/, a zamawiałem sobie jak tylko sie ta nowa oferta pojawiła więc miałem duuuużo czasu...

PS. Chociaż powiem CI że te dyski mnie zastanawiają "Stockage 500 Go hybrid + SSD" muszę się wczytać o co chodzi z tym SSD bo to może być ciekawe.

Czy tam można system przeinstalować z jakiegoś panelu?

Edytowany przez FTTechnology, 23 listopad 2013 - 18:28.

#14 chmuri

chmuri

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 752 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 19:29

Tak można. Ale przecież VPS będzie wydajniejszy i to nawet nie chce mi się pisać jak bardzo jeśli chodzi o procesor.....

#15 FTTechnology

FTTechnology

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 21:26

A oczywiście, tu się z Tobą zgadzam bo przetestowałem na własnej skórze, tyle że na VPS jak przegne pałkie to mnie zaraz suport terroryzuje (często o nieludzkich porach:P), a taki Kebab co najwyżej się zawiesi i nikomu tym życia nie uprzykrzam:)

Druga sprawa to przestrzeń dyskowa ;)

#16 d.v

d.v

Blargh!

• WHT Pro
  • 2090 postów
  • Firma:GolGraf
  • Imię:Łukasz

Napisany 24 listopad 2013 - 01:08

chmuri: procek prockiem, ale weź pod uwagę I/O, łącze itd. Wygodniejszy nawet słaby dedyk niż średni VPS (za 20 zika miesięcznie solidnego VPSa też nie dostaniesz, nawet podwojenie tej kwoty nie gwarantuje, że będzie to coś dobrego).

FTTech.: problem z tymi serwerami jest jeden - jak już ktoś na takim położył łapki to nie odda. Wiem co mówię, też mam jednego i żałuję, że nie trzy ;)

#17 Pan Kot

Pan Kot

Mrrr

• Zbanowani
  • 2819 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 02:50

Jeśli chodzi o możliwości i nawet pominięcie wszystkich innych aspektów takich jak dysk, łączę czy ram na wyłączność to wciąż sądzę, że 4 thready i dwa rdzenie atoma n2800 @1.86 GHz oferują nieco więcej niż jakiś pojedynczy thread zawalonego xeona. Ciężko porównywać, ale jednak dwa rdzenie i 4 wątki na wyłączność to nie to samo co bitwa o zasoby z minecraftami obok.

Dzięki @FTTechnology ;).

Edytowany przez Archi, 24 listopad 2013 - 16:38.

#18 chmuri

chmuri

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 752 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 09:39

Z mojej perspektywy raczej wynika tak jak napisał wyżej Archi czyli po prostu gdzie trafisz. Z doświadczenia wiem że procesor nie jest właśnie aż  tak wykorzystywany jak to ma miejsce w przypadku IO czyli zwykłego dysku dostępnego na serwerze VPS. Ostan wszyscy się podniecają digital ocean więc autorowi tematu mogę polecić tamtą firmę z mojego ref linka którego bym tutaj wstawił wielkość A4 gdyby nie ostatnie zmiany regulaminu =]. A tak  na poważnie to nie miałem tam vps'a, ale wszyscy mówią że jest  ( tutaj uwaga jest słowo klucz) "tanio" i "działa" więc możesz spróbować tam uderzyć ew jeszcze e24 cloud zostaje.

#19 FTTechnology

FTTechnology

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 14:14

@d.v - jestem doskładnie w tej samej sytuacji, jak bym wiedział że tak zrobią to bym kupił 30 na całą rodzinę i znajomych po 3 na głowe :D a teraz bym sprzedawał :D

@Archi - Literówka Ci się wkradła: N2800 ma 1,86 - przynajmniej u mnie tyle pokazuje ;)

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: ovh, kimsufi

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników