Skocz do zawartości
teppic

Strona a'la kwejk. Czy warto?

Polecane posty

Na poczatku stwierdzilem, ze bez sensu kolejna strona ala demotywatory. No ale widze, ze nisza faktycznie jest ciekawa, nie wiadomo co z teog wyjdzie, ale jak strony typu pakerzy.org czy odwazsiezyc.eu zdobyly sensowna popularnosc, to moze i strona o tematyce takiej jak twoje ma szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, skoro jesteśmy w temacie - ma ktoś doświadczenia ze skryptem TenTego(2)? Jak to się sprawuje jeśli chodzi o serwer, wydajność, bezpieczeństwo itp.?

Edytowano przez Dustie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona bedzie nie zwiazana z demotywatorami, kwejkami i innym smieciami;P. Robię cos zupelnie innego... Cos takiego juz jest w sumie w Polsce ale... podane w niewlasciwej formie. Obawiam się konkurencji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym projekcie zamarzyłem sobie założyć polskiego twitcha;). Ktoś wie ile taka zabawa kosztuje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiem - pewnie dużo;P

 

Tak przy okazji, mój projekt wystartował! Można go obejrzeć pod adresem szkocik.pl

 

Oceny mile widziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawione. Jest już regulamin... konkursu, bo będzie wkrótce konkurs z tabletami i grami do wygrania. Warunek to osiągnięcie odpowiedniej oceny wrzutu. Myślę, że dobry pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tu poznać Waszą opinię co myslicie o pomysle na stronę, na której codziennie o konkretnej godzinie pojawiało by się jakieś intrygujące pytanie(typu "Czy istnieje gdzieś skrót wyrazu, który jest dłuższy niż wyraz skracany?") z obrazkiem a'la demotywatory?

 

Byłby też zegar odliczający czas do godziny "zero" i oczywiscie inne pytania mniej "gorące".

 

Miał tu się w mojej wizji pojawiać demotywator, mem lub ciekawostka ale tego już jest za dużo;).

 

Projekt poszedł w zapomnienie bo robiłem "szkocika" ale może coś by z tego było, chciałbym poznać opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widzę po co miałbym wchodzić na taką stronę. Napięcia by to we mnie nie wywołało.

szkocik jest ok. Fajne jest to, że coś ciągle próbujesz, podoba mi się takie podejście, mam nadzieję, że w końcu coś okaże się hitem. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Staram się próbować bo pomysłów mam bardzo dużo, ale większa część z nich jest nierealna w polskich warunkach a jeden z nich będzie do zrealizowania najmniej za 10 lat gdy internet będzie nawet w pralkach;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę rozruszać stronkę szkocik.pl i będzie niedługo promocja. Jeśli ktoś znajdzie cenę niższą danego produktu niż w popularnych sklepach to serwis da mu tą różnicę w ramach nagrody. Plus cały przedmiot, którego dotyczy promocja jesli wpis osiągnie odpowiednią temperaturę. Co myslicie o tym pomysle, czy warto, i do jakich podmiotów przyrownać tą roznicę w cenie?;).

 

Dziękuję za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

chcesz rozruszać to skup się na pozycjonowaniu, bo póki co strona wygląda pod względem SEO tragicznie, nie pisząc już o pustkach przy profilu linków:

https://www.majesticseo.com/reports/site-explorer?q=http%3A%2F%2Fszkocik.pl&oq=http%3A%2F%2Fszkocik.pl&IndexDataSource=F

Ogarnij to, bo klient nie będzie Twoim klientem, bo poprostu Cię nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz nie znam się na pozycjonowaniu kompletnie a podejrzewam, że zlecenie tego firmie na hasła "promocja" i "niskie ceny" zrujnowałoby mnie finansowo;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale zauważ, że bez takiej promocji jesteś z góry skazany na porażkę, więc masz kilka wyjść:

a)Zlecić pozycjonowanie

b)Samemu ogarnąć SEO

c)Kupić AdWords

 

Jeżeli pozycjonowanie sprawia Tobie trudność, to zainteresuj się pozycjonowaniem long tail, tzw. długi ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, kupię Adwords w takim razie no i powalczę z tym SEO i zobaczę z czym to się je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę rozruszać stronkę szkocik.pl i będzie niedługo promocja. Jeśli ktoś znajdzie cenę niższą danego produktu niż w popularnych sklepach to serwis da mu tą różnicę w ramach nagrody. Plus cały przedmiot, którego dotyczy promocja jesli wpis osiągnie odpowiednią temperaturę. Co myslicie o tym pomysle, czy warto, i do jakich podmiotów przyrownać tą roznicę w cenie? ;).

 

Dziękuję za opinie!

Ale to dopiero po zakupie tak? Czy też masz np. pralkę za 1000, ja znajdę za 900 i się zgłoszę, to dostaję stówę? Bo jak ten drugi wariant, to się zrujnujesz. A w pierwszym przypadku to zabezpiecz się w regulaminie przed jakimiś dziwnymi "promocjami", bo już widzę, jak inne sklepy wrzucają oferty tejże pralki na kilka godzin za stówkę, żebyś musiał płacić grubą kasę. Banki tak robią, np. Millennium ma taką ofertę na pożyczkę gotówkową. Poczytaj regulamin i zobacz jak się zabezpieczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grisha, oczywiscie wiem o tym mitycznym polski kombinatorstwie;P. Jesli juz mialbym robic takie coś to po pierwsze: calkowity zakaz brania udziału w tym wlascicieli sklepów, a po drugie taka oferta musiałaby pochodzić z podmiotu, który istnieje na rynku conajmniej rok. To w razie gdyby jakiś cwaniak założył na chwilę sklep online z "super ofertą":).

 

Wiadomk też, że trzeba będzie znaleźć cęnę niższą o odpowiedni procent niż w... no wlasnie i tu jest problem, bo nie wiem do czego porównać te ceny;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie i Panie mam takie poważne pytanie:

 

Ile by wyniosło stworzenie portalu a'la złapgrafika.pl? Czy wystarczy grafika i kod strony? Czy trzeba załączyć jakiś system płatności, zawierać umowy prawne itd? Jestem tym serio zainteresowany! Takich stron jest teraz niewiele i chyba jest jakaś szansa na sukces, jak myślicie? Muszę na już zrobić jakiś kolejny projekt, stąd te pytanie;).

 

Wiem, że to będzie pewnie kosztowało z 10 tysięcy jak nie więcej ale myślę, że takie strony mają przszłość! Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Postanowiłem, że jednak stworzę coś na wzór kwejka i uruchmię dużą kampanię reklamową.

Będzie to coś jak memy czyli obrazki z podpisami.

Mam domenę sitcomy.pl i po prostu chcę ją jakoś zagospodarować. Życzcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dobrze życzymy, ale obawiam się, że memy naprawdę mogły się po prostu przejeść już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie memy tylko sitcomy;). Każdy może stworzyć własną scenkę czy to robiąc screena z danego sitcomu i dodając do tego własny dialog czy po prostu dodając tekst pod obrazem z sieci.

Z wiadomych względów nie będzie niestety śmiechów w tle chociaż gdyby ktoś miał jakiś mechanizm zastosowania tego na stronie to bym mu postawił pomnik z platyny;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×