Skocz do zawartości
Kamil Kamiński

hosting dla prywatnych filmów

Polecane posty

cześć!

 

będę wdzięczny za radę w następującej sprawie:

 

prowadzę serwis edukacyjny. Użytkownik płaci za dostęp do bazy lekcji i interaktywnego systemu, którego podstawą są filmy - lekcje i rozwiązane zadania. Filmy te znajdują się na razie na YouTubie, więc teoretycznie użytkownik może je obejrzeć za darmo z youtuba. Nie będzie miał wtedy dostępu do systemu i nie będzie znał kolejności, ale taka opcja jest realna.

 

Nie chcę umieszczać filmów na swoim serwerze bo to byłaby b. droga opcja

 

Czy istnieje specjalny hosting dla filmów/inny tańszy hosting pod ten problem aby:

1. można było wrzucać filmy i łatwo wstawiać je na stronie w wygodnym playerze (HTML5 to byłoby marzenie - przyśpieszanie)

2. aby były dostępne jedynie z poziomu strony

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

Kamil

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na youtube jest kilka opcji co do filmików - wiem że można ukryć je z wyszukiwarki, zrobić je prywatnymi (tylko osoba z linkiem może obejrzeć film), można zablokować umieszczanie na stronach - ciebie interesuje coś odwrotnego;) Wrzuć cokolwiek na youtube i poszperaj w ustawieniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się ze mną przez prywatną wiadomość albo na GG: 9719735, mogę mieć coś fajnego dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vimeo jest woooolne ....

 

Ale na YT da sie na pewno ustawić by tylko osoby posiadające link mogły oglądać filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up - jedna osoba dostaje/kupuje dostęp i może już całemu internetowi dać link.

 

Tutaj tylko własny serwer z zabezpieczeniami na czas oglądania i domenę lub rozwiązania typu Vimeo Plus, czy inne CDNy posiadające możliwość zabezpieczenia secure-linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się ze mną przez prywatną wiadomość albo na GG: 9719735, mogę mieć coś fajnego dla Ciebie :)

 

Ja się tylko zastanawiam czemu ty wszystko wszystkim chcesz dawać coś od siebie z zaplecza?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam czemu ty wszystko wszystkim chcesz dawać coś od siebie z zaplecza?

Często - tak jak ja - ludzie nie mają firmy, ale wiedzą jak coś zrobić i chcą pomóc. Tak samo jak ja pisałem do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często - tak jak ja - ludzie nie mają firmy, ale wiedzą jak coś zrobić i chcą pomóc. Tak samo jak ja pisałem do Ciebie :)

 

Misiek do Ciebie nic nie mam ;) tyle że przejrzyj więcej jego postów.

Do Ciebie się odezwę tak jak gadaliśmy, tylko wyprostuję kilka spraw

 

//koniec offtopu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×