Skocz do zawartości
Teemwu

Płatne konto e-mail.

Polecane posty

EDIT: Obsługa aliasów w Exchange jest absurdalna, będę szukał innego hostingu poczty :)

 

Nie zapomnij tylko się pochwalić, ok? Popróbujemy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawy temat.

 

Dawno temu utworzyłem konto w GA z limitem 10 użytkowników + aliasy.

Generalnie mam tel z Androidem co samo w sobie obliguje, a wręcz zmusza do korzystania z GMaila - jednakże na prywatnej skrzynce - domena z nazwiskiem. Działa to całkiem dobrze - ilość usług jakie oferuje Google jest wręcz przytłaczająca + podoba mi się możliwość rejestracji / logowania z wykorzystaniem OAuth Google.

Bywają lepsze / gorsze dni gdy chcę porzucić tę usługę i przenieść się gdzieś - jednak w tym wypadku będę musiał wykorzystać GMailowe konto aby nadal korzystać z tel. To jest coś co mi się kompletnie nie podoba. Chociaż WP ma ten sam model. Najbardziej odpowiada mi model BB na który mnie nie stać, a i losy firmy trochę mnie martwią (chociaż kibicuje im).

 

Firmową domeną zaparkowałem w 2ap.pl i korzystam z ich poczty. Aliasy i filtrowanie maili + szar lista jest wg mnie rewelacyjna, a i Panowie z firmy wzbudzili u mnie już parę lat temu zaufanie (w czasach gdy korzystałem jeszcze z MD - o którym nadal myślę).

Co prawda brakuje mi takiej opcji jak kalendarz i książka adresowa na zasadzie LDAP - lub możliwość podpięcia adresów z GMaila. Wiem, że mogę wrzucić samemu RC, dodać wtyczki i to zrobić lecz temat poczty nie jest moim ulubionym do zarządzania + jak już napisałem w tej kwestii Im ufam - mają bardzo dobry system backupów.

Brakuje tylko możliwość filtrowania maili typu 'chciałbym przedstawić ofertę.. proszę o zgodę) wiem, że spamassassin dał by radę.

 

Nie mniej na chwilę obecną takie rozwiązanie mi wystarcza. Z 2ap jestem bardziej zadowolony niż z Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×