Skocz do zawartości

Zdjęcie

CMSszablony.pl - phpBB2 modified by Przemo, phpBB3, MyBB, HTML, Grafika, Kodowanie

CMSszablony.pl - phpBB2 modified by Przemo, phpBB3, MyBB, HTML, Grafika, Kodowanie kodowanie przemo phpbb3 mybb html grafika cmsszablony forum webmasterskie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

CMSszablony.pl - phpBB2 modified by Przemo, phpBB3, MyBB, HTML, Grafika, Kodowanie

#1 Famaous

Famaous

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 31 październik 2013 - 14:44

banner.png

CMSszablony.pl to forum webmasterskie, które ma na celu pomagać użytkownikom w ich problemach związanych z tematyką forum. Na forum jest wiele kategorii w których użytkownik może wybrać mu odpowiadającą i opisać swój problem.

Na forum został wdrożony nowy szablon :)

http://CMSszablony.pl

#2 Rolej

Rolej

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 618 postów
  • Firma:Profil prywatny
  • Imię:Przemek
  • Nazwisko:Jagielski

Napisany 31 październik 2013 - 15:05

Widziałem poprzedni styl. Niektóre ikonki dalej mi go przypominają. Jeżeli one byłyby przystosowane pod ten styl (zakładam, że inspiracją było "Metro") to myślę, że efekt byłby nawet niezły.

#3 razor

razor

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów
  • Imię:Maciej

Napisany 31 październik 2013 - 20:53

Jeśli chodzi o wygląd kategorii i sidebarów to widzę sporą inspirację jakże ładnym stylem webax.pl :) 

#4 Bartek NullTalk.pl

Bartek NullTalk.pl

Często na forum

• Użytkownicy
  • 53 postów
  • Imię:Bartek

Napisany 15 listopad 2013 - 20:02

Jeśli chodzi o wygląd kategorii i sidebarów to widzę sporą inspirację jakże ładnym stylem webax.pl :)

Nie chwal się tak, wiem że to Ty go wykonałeś :D Forum fajne, ale Przemo... ble

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: kodowanie, przemo, phpbb3, mybb, html, grafika, cmsszablony, forum webmasterskie

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników