Skocz do zawartości
Szluga

Error 502 - Nginx (reversProxy) + Apache2

Polecane posty

Witam,

 

Mam taki problem z działaniem serwera. Otóż intesynwnie występują błędy 502.

 

W logach nginx'a mam:

 

2013/10/24 12:22:14 [error] 5632#0: *1273210 connect() failed (111: Connection refused) while connecting to upstream, client: 88.1x6.xxx.xxx, server: domena.pl, request: "GET /favicon.ico HTTP/1.1", upstream: "http://178.x3.6x.xxx:8080/favicon.ico", host: "domena.pl"

 

Nginx nasłuchuje na porcie 80 i działa jako proxy dla Apache, który działa na 8080 porcie.

 

Serdecznie proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o logi apache to głównie wywala następujące wpisy:

 

Line 554549: [Thu Oct 24 12:22:04 2013] [error] mod_fcgid: process /var/www/site/data/php-bin/php(1382) exit(shutting down), get unexpected signal 6

oraz

 

Line 554552: [Thu Oct 24 12:22:13 2013] [error] FastCGI process 722 still did not exit, terminating forcefully

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie używam Apache, ale to fcgi nie ma nigdzie loga, co próbowało robić zanim wykitowało?

 

Na moje oko, wygląda na to, że skrypt za długo się wykonuje i dostaje czapę. Spróbuj dać mu więcej czasu, podnieś timeouty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt, że fcgi nie ma nigdzie logów.. Ale timeouty już dawno zwiększyłem i problem nadal występuje.. Co najdziewnijsze na różnych stronach (nie które mają małe obciążenie i są małymi portalami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze skrytpów nie wysyca zasobów przeznaczonych do obsługi, nawet po zwiększeniu limitów problem występuje. Błąd potrafi (w godzinie krytyczej - 12:00 do ok 13) nawet pojawić się przy wyświetlaniu pliku z phpinfo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×