Skocz do zawartości
Toledo

Ktos Do Zarzadzania Serwerem

Polecane posty

Szukam kogos z duzym doswiadczeniem w obsludze serwerow. Jak do tej pory bez zadnych rezultatow. Juz jestem sklonny powiedziec ze chyba w Polsce nikogo takiego nie ma. Bo wszyscy z ktorymi mialem kontakt gdy dowiaduja sie ze to nie jest jeden serwer ze wszystkim - znikaja.

 

Posiadam 3 serwery z Load balancing.

System Linux. PHP, MySQL

i oprogramowanie ZXTM firmy zeus.

4 dyski na kazdym serwerze RAID-0, 1

 

Ruch dzienny: 50GB, milion stron

 

Poszukuje kogos do instalacji, konfiguracji, optymalizacji.

 

Czy jest tutaj ktos (nejlepiej z Warszawy) kto bylby w stanie sprostac zadaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam kogos z duzym doswiadczeniem w obsludze serwerow. Jak do tej pory bez zadnych rezultatow. Juz jestem sklonny powiedziec ze chyba w Polsce nikogo takiego nie ma. Bo wszyscy z ktorymi mialem kontakt gdy dowiaduja sie ze to nie jest jeden serwer ze wszystkim - znikaja.

 

Posiadam 3 serwery z Load balancing.

System Linux. PHP, MySQL

i oprogramowanie ZXTM firmy zeus.

4 dyski na kazdym serwerze RAID-0, 1

 

Ruch dzienny: 50GB, milion stron

 

Poszukuje kogos do instalacji, konfiguracji, optymalizacji.

 

Czy jest tutaj ktos (nejlepiej z Warszawy) kto bylby w stanie sprostac zadaniu?

 

Zlec to profesjonalista z firm ktore zajmuja sie na codzien utrzymaniem tego typu rozwiazan. Nie jest ich w Polsce duzo ale kilka znajdziesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie firmy z jakimi mialem kontakt zajmuja sie tylko wlasnym sprzetem w ich DC.

 

A do tego u mnie na stronie sa tez zdjeca rozebranych pań - tego tez niektorzy sie boja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie firmy z jakimi mialem kontakt zajmuja sie tylko wlasnym sprzetem w ich DC.

 

A do tego u mnie na stronie sa tez zdjeca rozebranych pań - tego tez niektorzy sie boja.

 

Sa tacy co beda to swiadczyli takze na serwerach w innych serweroniach, jednak wiekszosc bedzie chciala aby serwerownia zapewniala odpowiednie warunki i uslugi wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam kogos z duzym doswiadczeniem w obsludze serwerow. Jak do tej pory bez zadnych rezultatow. Juz jestem sklonny powiedziec ze chyba w Polsce nikogo takiego nie ma. Bo wszyscy z ktorymi mialem kontakt gdy dowiaduja sie ze to nie jest jeden serwer ze wszystkim - znikaja.

 

loknij na tą firmę: http://www.serveradmin.pl

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
osobiście nie polecam

 

raczej podzielam to zdanie ..

.

Toledo pomysl o firmach zagranicznych typu rack911.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rack911 i ServerWizards jest dobre do prostych zadań dla typowych systemów operacyjnych z zestawem CPanel, Apache, yum, apt-get etc. Z tym co ma Toledo raczej sobie nie poradzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

sam nigdy nie dotykalem takich zestawien a ludzi w polsce obslugujacych to jest napewno nie wiele.

Byc moze bedziesz musial wrocic do poprzedniej firmy administrujacej bo nastepna ciezko bedzie Ci znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nigdy nie dotykalem takich zestawien a ludzi w polsce obslugujacych to jest napewno nie wiele.

Byc moze bedziesz musial wrocic do poprzedniej firmy administrujacej bo nastepna ciezko bedzie Ci znalezc.

 

Moze jak autor watku poda budzet jakim dysponuje, bedzie mozna latwiej skierowac go do odpowiednij firmy. Zapewniam, ze jest ich w Polsce przynajmniej kilkadziesiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam kogos z duzym doswiadczeniem w obsludze serwerow. Jak do tej pory bez zadnych rezultatow. Juz jestem sklonny powiedziec ze chyba w Polsce nikogo takiego nie ma. Bo wszyscy z ktorymi mialem kontakt gdy dowiaduja sie ze to nie jest jeden serwer ze wszystkim - znikaja.

 

Sadze, ze to wynika z kwot ktore oferujesz w zamian za usluge i tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zapewne znaja program "Usterka"

 

Odcinek w ktorym trzeba bylo naprawic telewizor. Przyszlo kilku "fachowcow" pogrzebali, pogrzebali namarnowali czasu, wzieli kase i nic nie naprawili.

 

Jaki mam budzet? Taki jak wskazuje logika. Normalna stawke dla fachowca w dziedzinie .

 

Jak jakis facet zaczyna od zadawania glupich pytan na ktore powinien znac odpowiedz to juz wiem ze z tego nic nie bedzie, albo jak wie mniej odemnie a ja wiem bardzo malo o serwerach to tez juz wiadomo co z tego bedzie.

 

W tej branzy jest duzo osob chetnych wziazc pieniadze ale nie posiadaja doswiadczenia czy zdolnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko system linux jaka dystrybucja, load balancing jak jest ustawiony bo widziałem śmieszne takie "równoważenia" które polegały na rozłożeniu usług po serwerach, a nie na dzieleniu na podstawie obciążenia, gdzie maszyna stoi czy wymaga fizycznej obecności ( nie mieszkam w warszawie ) jak coś to prosze pytać na PW chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×