Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Clarion

Jaki serwer?

Polecane posty

Witam,

szukam serwera i proszę Was też o radę jaki będzie najlepszy VPS, Reseller lub Shared?.

 

To co chciałbym żeby było to:

- możliwość własnych ustawień w php.ini lub .htaccess

- min. 10 GB pojemność i 100 GB transferu miesięcznego.

- overselling ;)

- mod_rewrite

- dobry helpdesk najlepiej 24h :)

- cron

 

Opcjonalnie:

- GIT

- SSH

 

Dobrze by było, żeby firma była min. 5 lat na rynku. Proszę również o informacje z parametrami bezpieczeństwa (limitów), ponieważ mam obecnie serwer resellerski, ale limit procesora przy tylu odsłonach (a jest ich dość mało) na stronach jest ciężki do zmieszczenia.

 

Co do panelu administracyjnego jest mi to obojętne, może być DA, cpanel, a nawet włase rozwiązanie ;)

 

Budżet to 50 zł/mc i to na początek.

 

Jakie rozwiązanie było by dla mnie najlepsze? Na serwerze chcę prowadzić parę stron, dlatego reseller byłby miłą rzeczą, ponieważ mogę je wszystkie podzielić na osobne serwery (łatwiej wtedy tym zarządzać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co chciałbym żeby było to:

 

- overselling ;)

Nie rozumiem?

 

Jeśli chcesz do 50 zł to polecam CI zerknąć na:

http://biznes-host.pl/?s=vps_directadmin&rodzaj=da&sub=12 - tu masz VPSa z DA za 39,5 zł/miesiąc (przy płatności rocznej). Dodatkowo możesz użyć mojego kodu rabatowego ze stopki i będziesz miał jeszcze taniej... :)

 

Ew.

http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit - Opcja Reseller 200% ceny czyli 99 zł x 2 = 198 zł na ROK i po użyciu kodu z mojej stopki: 148,50 zł/rok

 

Wszystkie twoje wymagania spełnia.

 

Pozdrawiam!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes-Host.pl z shared, ma limit procesora i niestety nie mogę znaleźć informacji jak to jest rozliczane. Co się dzieje po przekroczeniu itd.

To już bardziej by mi chyba odpowiadała wersja z VPS, ale jestem w tym laikiem i się trochę tego obawiam ;) Przy okazji, czy jeśli wybiorę niższy pakiet w VPS, a w między czasie będę chciał go zwiększyć to czy firma może mi to zrobić z "palca" tzn. bez jakiś dłuższych przerw i przenoszenia?

 

Overselling przy wersji reseller jest bardzo przydatne, bo po ustawieniu sobie pakietów, jak 1 mi nie wykorzystuje limitu to mogę teoretycznie dodać konto więcej ;)

 

 

http://progreso.pl/hosting/

Spełnia wszystko ;)

Co do płatności miesięcznych dogadasz się po kontakcie.

 

Mogę zapłacić z góry, to nie jest jakiś duży problem :) Po prostu chciałbym się na początku zmieścić w 50 zł/mc czyli jakieś 600 zł rocznie, ale nie wykluczam, że po np. pół roku ten budżet może wzrosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

 

Zapraszamy do nas, pakiet MD2 z naszej oferty wydaje się pasować do Twojego zapytania, w przyszłości nie ma również problemu z migracją na wyższy pakiet, bez konieczności przenoszenia danych.

 

Dla użytkowników forum webhostingtalk.pl przygotowaliśmy kod promocyjny, uprawniający do 10% zniżki za pierwszą wpłatę: FORUM_WHT, a korzystając z umieszczonych na tym forum kodów polecających naszych użytkowników możesz zyskać dodatkowe 20% zniżki!

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem?

 

Serio? Sprzedaż ilości usług, która przekracza rzeczywiste możliwości. Jest to możliwe dzięki temu, że klienci nie wykorzystują w pełni wykupionych zasobów. Ważna rzecz przy resellerce, gdzie możesz upchać po 100 kont z 1 GB pojemności na resellerze o pojemności 50 GB.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, konto reseller RES10 będzie tu odpowiednim wyborem:

 

http://mzone-net.eu/index.php?d=reseller

 

Miesięczny koszt utrzymania serwera tylko 30 złotych + VAT (dla firm zarejestrowanych na VAT w Polsce, stawka VAT wynosi 0%)

 

W ramach promocji 2x większy limit miesięcznego transferu z 50GB na 100GB miesięcznie, przy zamówieniu w pole komentarza proszę wpisać hasło: WHT 100GB transfer, limit zostanie wtedy zwiększony do oferowanego.

 

Serwery są z dyskami SSD na których umieszczone są bazy danych, panel Directadmin, suport i monitoring 24/7.

Serwery są backupowane na niezależnych serwerach, każde konto (także subkonto resellera) posiada aż trzy niezależne kopie bezpieczeństwa z trzech różnych okresów (co 24h, 7 dni oraz 30 dni).

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę www.vmline.pl - darmowy panel DirectAdmin dla każdego serwera na KVM. Oczywiście pełen dostęp root - KVM to nowoczesna wirtualizacja sprzętowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×