Skocz do zawartości
VenoxSkC

Vps Do 20zł! Proszę o pomoc .

Polecane posty

a pakiet vps2 na slaskdatacenter da sobie radę z tym botem i serwerem ts3 32/sloty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet pierwszy. Inna kwestiach uptime oraz ddos. Jak leci na twoją maszynę odcinają usługę a nie posiadają jakichkolwiek zabezpieczeń, chyba jak większość małych/średnich DC w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczysz sobie vps'a w miarę to przy mniejszych nie będzie problemu w MinsHost, przy większych już tak. Chcesz jakość - OVH (Francja) albo Hosteam (Polska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet pierwszy.

no właśnie na pierwszym tnie jak nie wiem co

Myslicie że na vps 2 poszło by spokojnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gość w poradniku mówił że jak ma się za słabą to tak wlasnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kilka innych osób też miało owe problemy - 100% zużycia procka, a na innym vps'ie (teoretycznie słabszym) śmigało. Zapytaj ludzi na GHT : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czemu serwerów TeamSpeak nie zezwalacie? Obciążenie jest minimalne i porównywalne z działaniem WWW.

Boją się ddosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisze mi ktoś jasno czy ten vps2 na slasksatacenter da radę z tym botem i ts 32sloty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisze mi ktoś jasno czy ten vps2 na slasksatacenter da radę z tym botem i ts 32sloty ?

 

Istotne jest aby serwer posiadał dedykowane zasoby (większość proponowanych ofert na forum ich nie posiada) oraz w przypadku TS istotna jest wydajność dysku, zatem abyś nie miał problemów że "przycina" lub "muli" to najlepsze rozwiązanie to serwer który wykorzystuje dyski SSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżetowo najlepiej wypadają VPSy z OVH, nawet nie przesadzają z oversellingiem więc pod TS'a jak ulał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod ts3 OVH lub dedykowany VPS z hosteam czy też net-speak.pl, biorą maszynki zazwyczaj z hosteam ;p odradzam bizneshosty sdc i inne :) Ze względów na brak anty DDOS bo czarna dziura tym nie jest

Edytowano przez czipczop (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod serwer TeamSpeak 3 trzeba gigabajty pamięci, CPU z serii co najmniej Xeon E5 i dyski SSD w RAID10, tak, tak..

Jak ktoś chciałby ze mną współdzielić maszynę we Francji to zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×