Skocz do zawartości
Ignition

[szukam] mały Seo Hosting na 5 wordpressów (5 ip)

Polecane posty

Witam

 

Szukam małego SEO hostingu pod 5 serwisów zapleczowych na skrypcie Wordpress.

 

Wymagania:

- co najmniej 5 IP-kó (najlepiej różne klasy)

- transfer ok 10 gb miesięcznie

- min. 5 baz mysql

- możliwość migracji na wyższe pakiety

- dobra cena ;-)

 

Czy możecie mi coś polecić?

 

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest dla Ciebie "dobra cena"? Napisz konkretnie, ile jesteś w stanie wyłożyć na utrzymanie swojego zaplecza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Pakiet MD1 z naszej oferty powinien wystarczyć - w standardzie każdy użytkownik otrzymuje dostęp do 42 adresów IP (współdzielonych).

 

 

Dla użytkowników forum przygotowaliśmy kod promocyjny: FORUM_WHT, uprawniający do 10% zniżki przy wpłacie za pół roku lub rok z góry.

 

Dodatkowo, korzystając z kodów polecających/reflinków naszych użytkowników (chociażby z tego forum), można zyskać dodatkowe 20% zniżki (kody promocyjne łączą się z reflinkami).

 

Zapraszam również do wykupienia płatnego testu - konto MD1 można estować przez pierwsze dwa tygodnie za jedną złotówkę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest dla Ciebie "dobra cena"? Napisz konkretnie, ile jesteś w stanie wyłożyć na utrzymanie swojego zaplecza?

 

Myślę, że hosting o takich parametrach powinien zmieścić sie w kwocie maksymalnie 100-150 PLN brutto za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze - po testach na kilku seo hostingach doszedłem do wniosku, że lepiej kupować małe konta na sprawdzonych serwerach i tak działać. Te seo hostingi które sprawdzałem działały po prostu z dramatyczną prędkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że hosting o takich parametrach powinien zmieścić sie w kwocie maksymalnie 100-150 PLN brutto za rok.

To możesz brać w MyDevil.net, będziesz miał większe możliwości, jeśli skorzystasz z konta shell'owego, a "dobra cena" też chyba jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze - po testach na kilku seo hostingach doszedłem do wniosku, że lepiej kupować małe konta na sprawdzonych serwerach i tak działać. Te seo hostingi które sprawdzałem działały po prostu z dramatyczną prędkością.

 

Tak robie w większosci wypadków - obecnie mam około 20 hostingów wirtualnych w różnych firmach, ale potrzebuję nowego hostingu dla nowego małego projektu. A wiadomo że w SEO nie wolno działać schematycznie.

 

Do tego łatwiej zarządzać będzie mi takim porojektem na jednym hostingu bo logowanie się co chwilę do innych usługodawców jest uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz nasze najmniejsze konta www.

 

Ciekawa oferta.

 

Czy można kupić kilka kont na róznych IP zarządzać nimi z jednego panelu, i w razie, gdyby jakas strona zdobyla wiekszy ruch zrobić migrację na wyższy pakiet?

 

Bo mam ochotę kupić:

4x ECO-DUE 1x ECO-UNO

Z tego co jednak widzę jesteście dosyć młodą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie doczytałem do końca tematu (zaraportowałem już swój poprzedni wpis). Nie oferujemy różnych IP. Co do migracji - nie ma z tym żadnego problemu, natomiast obsługa kont jest za pomocą dobrze znanego Direct Admin w wersji PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Proponuje ci coś z naszej oferty:

 

http://biznes-host.pl/hosting-www-seo.html

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu na pomoc@biznes-host.pl.

 

To jest chyba coś co spełnia moje wszystkie oczekiwania. Jeszcze tylko pytanie, czy można bezproblemowo migorwać na konto o wyższych parametrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując z:

Dokupienie % CPU - Przejście na wyższy plan

nie powinno być problemów. W Biznes-Host zazwyczaj próbują robić wszystko, żeby klient czuł się dobrze :P

 

Jeśli zdecydujesz się na wzięcie tego hostingu, to możesz skorzystać z kodu rabatowego z sygnatury.

Edytowano przez linoskoczek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie ma problemu z migracją na wyższy pakiet czy też VPS seo lub dedykowany SEO.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc. Wybór został podjęty :-) zdecyduję się na biznes-host.pl z uwagi na najciekawszą moim zdaniem ofertę i jednocześnie konkurencyją cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×