Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej,

Znalazłem nową firmę czytając RSS: http://zenbox.pl/
Wychodzi a to, że to firma BOSSa - Tomek F.

Wczorajszej nocy całe Majsterkowo zostało też przeniesione na hosting zenbox.pl, który już za kilka dni oficjalnie ruszy z podbojem świata. W tajemnicy zdradzę Wam, że ofertę mają naprawdę fajną i bardzo nietypową, więc czuję, że zrobią spore zamieszanie na hostingowym rynku :) O szczegóły mnie jednak nie wypytujcie, bo Tomek zabronił mi czegokolwiek mówić ;)


Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie za tym dużym projektem stoi kilkanaście innych osób, więc nie będę zgarniał całej chwały ;)

 

Już w Środę będziecie mogli zapoznać się z ofertą, obecnie kończymy już fazę betatestów w której wzięło udział ponad 100 wyselekcjonowanych specjalistów z różnych dziedzin.

 

A odnośnie "struktury" temat wyczerpał już Bartek http://www.webhostingtalk.pl/topic/40628-zenboxpl-i-whtpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspieranie niewydajnego kodu aplikacji czas zacząć.

 

Po dłuższej refleksji, znalazłem idealne miejsce na backup danych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Wspieranie niewydajnego kodu aplikacji czas zacząć.

 

Po dłuższej refleksji, znalazłem idealne miejsce na backup danych :D

 

Nie znalazles - regulamin zabrania ... :)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie: nie mamy niby limitów i nie musimy się niczym przejmować, ale mamy jakieś limity, no i jeśli stwierdzimy, że klient przestaje być dojną krową a zaczyna zużywać to za co zapłacił, to wg własnego widzi-mi-się-nizmu możemy mu wprowadzić limity dowolne (z którymi polemizować owy klient nie może), a jak wybitnie się nie bedzie podobac, to usuwamy konto i mówimy papa bez jakichkolwiek konsekwencji ;)

W specyfikacji jest to co może zużyć klient. A czepiasz się oczywistych zapisów w hostingach. Oczywiście to wiesz, w końcu pracujesz dla konkurencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już abstrahując od oferty i jej plusów i minusów (co jak co, ale admina macie dobrego i go propsuje ;)) to jakieś zbyt nerwowe klimaty się robią w tym temacie.. Ogarnij jakąś herbatkę ziołową, Tomek, będzie lepiej dla wszystkich. Nie wszystkie uwagi są bezpodstawne i na pewno zawsze można coś poprawić.

 

Pamiętam start neteasy w 2007 i jak mnie tutaj zjechał nieobecny już od dawna kolega shive, bo strona była na tabelkach a nie na divach, trzeba przeżyć :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Pamiętam start neteasy w 2007 i jak mnie tutaj zjechał nieobecny już od dawna kolega shive, bo strona była na tabelkach a nie na divach, trzeba przeżyć :-)).

Hehe koledzy z ZB tez mają swoje za uszami:

 

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/strict.dtd">

 

ale.. KTO NIE MA? ;) To akurat mało istotne w całości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, bo

2.Usługi świadczone przez Usługodawcę mogą być wykorzystywane jedynie dla stron

internetowych. Niedozwolonym działaniem Usługobiorcy jest w szczególności:

1. wykorzystywanie infrastruktury Usługodawcy jako zaplecza do przechowywania kopii

zapasowych danych,

 

Jest jeszcze parę innych smaczków. A że regulamin jest ukryty tak, że trudno się do niego dokopać, to cóż.

http://zenbox.pl/regulamin_zenbox_pl.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiecie ale ja proponuję pakiet na 543.2 uu.

 

A tak btw to strona pod względem kodu do lekkiej poprawki.

Edytowano przez Focus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiecie ale ja proponujępakiet na 543.2 uu.

 

A tak btw to strona pod względem kodu do lekkiej poprawki.

Z naszych wyliczeń wyszło, ze plan 5 000 UU miesięcznie czyli około 167 wizyt dziennie jest optymalnym na start. Pamiętaj, że hostingu nie kupuje się "na styk". Dajemy co prawda bonus jednorazowy, w przypadku planu 5k wynoszący 10 000 UU ale zawsze mieć ogólnie jakiś zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Z naszych wyliczeń wyszło, ze plan 5 000 UU miesięcznie czyli około 167 wizyt dziennie jest optymalnym na start. Pamiętaj, że hostingu nie kupuje się "na styk". Dajemy co prawda bonus jednorazowy, w przypadku planu 5k wynoszący 10 000 UU ale zawsze mieć ogólnie jakiś zapas.

 

No właśnie tego się obawiałem...niestety nie zrozumiałeś ;)

Edytowano przez Focus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Coś nie halo.. dlaczego strona główna, wygląda następująco:

 

28685602617901379184.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Coś nie halo.. dlaczego strona główna, wygląda następująco:

 

Pewnie nie zrefreshowales CSSow ?

 

BTW. Paulina do Ciebie pisze a Ty sie jakas strona hostingowa przejmujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Musicie się nastawić na falę krytyki :)

Pomysł fajny, nie widziałem czegoś podobnego więc dla mnie to inowacja.

Widać sporo pracy, miejmy nadzieję że się przyjmie i nie będzie problemów z platformą.

 

Przeglądałem pobieżnie artykuł na Antyweb, zastosowany jest tam Loadbalancing, w jakim celu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie się nastawić na falę krytyki :)

Pomysł fajny, nie widziałem czegoś podobnego więc dla mnie to inowacja.

Widać sporo pracy, miejmy nadzieję że się przyjmie i nie będzie problemów z platformą.

Wiem wiem ale dzięki za dobre słowa na początek :)

 

Przeglądałem pobieżnie artykuł na Antyweb, zastosowany jest tam Loadbalancing, w jakim celu ?

No to już Marcin by musiał przedstawić, ogólnie związane z chwilowymi wahaniami jak efekt Wykopu etc.

 

No właśnie tego się obawiałem...niestety nie zrozumiałeś ;)

Ja dzisiaj już widzę podwójnie ;) Nie dawać mi tu zagadek logicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak dla mnie stronka fajna, jednym minusem jest wysokość strony. Nie chce mi się robić kilometrów rolką aby cokolwiek się dowiedzieć.

 

Moja uwaga - za dużo treści naćkane na jednej stronie. Mam rozdziałkę 1280x1024 i żeby zobaczyć pierwszą stronę całą robię około 3-4 długości ekranu. Nie chce się człowiekowi i wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie stronka fajna, jednym minusem jest wysokość strony. Nie chce mi się robić kilometrów rolką aby cokolwiek się dowiedzieć.

 

Moja uwaga - za dużo treści naćkane na jednej stronie. Mam rozdziałkę 1280x1024 i żeby zobaczyć pierwszą stronę całą robię około 3-4 długości ekranu. Nie chce się człowiekowi i wychodzi ;)

Zauważ, że to celowe :D Każdy kafel dopasowuje się do rozdzielczości ekranu aby zająć właśnie całą powierzchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×