Skocz do zawartości
Kszysiu

Nowe końcówki domen

Polecane posty

Witam

Przed chwilą na tvn turbo widziałem reklame 1and1.pl w ktorych reklamują domeny z końcówkami typu .web .online itd. Gdzie to jeszcze można dostać? 1and1 do mnie jakos nie przemawia...

Pozdrawiam

Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku są to rezerwacje wyłącznie w wewnętrznej bazie 1and1. Nie wiadomo jak u innych operatorów to wygląda.

PS: Do webhosting.talk jest kolejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wstepnie rezerwowac, czyli jak wstepnie sobie zarezerwuje jakas domene w 1&1 to i tak moze mi ktos podkrasc przez innego operatora?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś koszmar ;)

Jak dają 5 nowych to nie wiadomo jakie rejestrować i jest zamieszanie a tu nie 20 nowych a 650 jakieś: TOTAL, .TOYS, .VIP i wiele innych

To teraz wartość fajnych domen typu taxi.com pójdzie w dół bo każdy może mieć taxi.vip !!!

 

Jak dla mnie porażka - rynek domen będzie nie wiele wart...

 

PS> To ile jest tych domen dostępnych 20 czy 650?

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bez urazy ale zrobi się niezły śmietnik z domenami + będzie tak jak z domenami .xxx gdzie firmy będą płacić po to żeby ktoś pod ich nazwą nie odpalił jakichś fajnych cycków. "Ktoś tu się nieźle wzbogaci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest dziwne że tylko 1 and 1 ma jak na razie je w ofercie.. co z ovh? Bo pewnie jak uwolnia domeny to cena w 1and1 będzie 2 razy wyższa niz w ovh... (znając życie...). Ja jak na razie czekam :)

 

.web <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH już ma wstępną rezerwację.

 

Aimer możesz podać linka bo przeglądam stronę OVH ale znaleźć nie mogę :(- znalazłem!!!

 

@topic

Biznes domenowy upadnie z powodu dużej ilości domen...

 

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że są nowe końcówki tylko kiepsko to wymyślili, gdyż wrzucą wszystko na raz ... możliwe iż będzie spory niewypał na początku działania tych rozszerzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest tak jak ze wszystkim - przede wszystkim chodzi o pieniądze. Ludzie/firmy zamiast zarejestrować jedną domenę, muszą rejestrować po kilka żeby mieć pewność że nagle połowa ich Klientów nie trafi na stronę konkurencji. Z drugiej strony oczywiście to jest wolny rynek (tak powinno być) i te domeny będzie można rejestrować dlatego że jest masa ludzi, którzy właśnie takich chcą z różnych powodów.

Mam nadzieję że nasz rejestrator stanie na wysokości zadania i będziemy mogli oferować te domeny u siebie, sam może się skuszę na jakąś prywatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×