Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam potrzebuję serwera vps do praktycznie każdego zastosowania. To będzie zależyć od danej chwili gdyż na razie z kolegami wykupiliśmy najtańszy vps na exone i jest za słaby na to co chcemy zrobić. Zainteresowałem się ofertą mintshost.pl a dokładnie vps z linuxem wersja starter ale po ostatniej aferze nie wiem czy mogę i im zaufać. Główną rolę gra cena gdyż na razie składamy się na to w kilka osób i staramy się jak najtaniej bo nie mamy zbyt dużo pieniędzy. Na obecnym serwerze stoi 3 wordpressy , jedna prosta strona , panele , owncloud ,ts3 i jeszcze kilka rzeczy. Proszę o pilna pomoc. Jeśli ma ktoś coś do zaoferowania innego to musi to mieć minimum 50gb dysku i 768 mb ramu oraz 1ghz w cenie nie przekraczającej 30 zł msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję serwera vps do praktycznie każdego zastosowania. To będzie zależyć od danej chwili gdyż na razie z kolegami wykupiliśmy najtańszy vps na exone i jest za słaby na to co chcemy zrobić. Zainteresowałem się ofertą mintshost.pl a dokładnie vps z linuxem wersja starter ale po ostatniej aferze nie wiem czy mogę i im zaufać. Główną rolę gra cena gdyż na razie składamy się na to w kilka osób i staramy się jak najtaniej bo nie mamy zbyt dużo pieniędzy. Na obecnym serwerze stoi 3 wordpressy , jedna prosta strona , panele , owncloud ,ts3 i jeszcze kilka rzeczy. Proszę o pilna pomoc. Jeśli ma ktoś coś do zaoferowania innego to musi to mieć minimum 50gb dysku i 768 mb ramu oraz 1ghz w cenie nie przekraczającej 30 zł msc.

 

MintsHost unikaj jak ognia. Miałem u nich VPS. Są przeciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź VPS #3 w Biznes-Host.pl. Cena to 78zł/miesiąc, ale przy płatności na dłuższy okres (w tym wypadku rok) i użyciu kodu rabatowego (zajrzyj pod mój post do sygnatury) będziesz miał 29.75zł/miesiąc. VPS jest sporo ponad wymagania, więc proponowałbym Ci napisać do BOK'u i ustalić z nimi ofertę indywidualną - może wyjść opłacalniej, bo np. VPS #2 odpowiada wszystkim Twoim wymaganiom, oprócz dysku twardego.

Co do samego VPS'a, to na pewno ucieszysz się, gdy zobaczysz ich wydajność. Exone ma zapchane serwery, więc tym bardziej się zdziwisz, jaki skok wydajności zaobserwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jedyną rzeczą jaką mnie ogranicza to kasa do 30 zł i 50gb najlepiej bo młodzi jesteśmy i nas nie stać na więcej wiem ,że to mało 30 zł ale dla nas nie. Serwer głównie do naszych eksperymentów , czyli jakieś stronki do tego chmurka ts3 oraz mały serwer do gry. Myślałem nad mintshost bo same pozytywne opinie na rankingu od czasu tej afery ale dalej nie wiem czy im zaufać. Biznes-host byłby ok tylko ten ram jakbt był gwarantowany 1 gb to by było po porsotu rewelka. Ten kodzik co podałeś to jest na jeden miesiąc czy na kilka ??

 

@Kilka temacików pod tym nikt nie zaprzeczał o mintshost.pl ,że jest zły może od czasu tej afery sporo się poprawiło. Całą tą dyskusję przeczytałem i jestem zmieszany. Na rankingu jest 4 więc nie wiem czy jest źle.

Rozważałem też serwerownie http://www.slaskdatacenter.pl/dedykowane.html . Co o tym myślicie??

Edytowano przez Mikart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod rabatowy podaje się przy zamówieniu, więc przez pierwszy rok (jeśli weźmiesz taki okres rozliczeniowy) będziesz miał w tej niższej cenie. Później będziesz mógł kupić drugiego i się przenieść :D

Mints-host.pl ma kilka serwerów dedykowanych w Biznes-Host.pl, ale wyciekły im dane klientów i ogólnie dziwna sytuacja z nimi. Ja bym wolał brać bezpośredniczo.

 

Zobacz sobie do opinii o SlaskDataCenter to chyba zrezygnujesz :P Chociaż skoro tylko do eksperymentów, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo młodzi jesteśmy i nas nie stać na więcej wiem ,że to mało 30 zł ale dla nas nie.

To widać po tym jak piszesz. Nie wiem czy wiesz, ale na świecie nie ma nic za darmo. Czym więcej zapłacisz tym więcej możesz żądać. Nie masz odpowiedniego budżetu. Nikt nie będzie robił Ci prezentu. Więc lepiej odczekaj i odłóż trochę siana...

 

Jestem klientem m.in SLDC. Ich VPS'y są średnie. Może nie są wielce przeciążone ale często pada im łącze. A na supporcie pracują jakieś tępaki - wnioskuje po ich odpowiedziach. Często nie na temat, nielogicznie napisane i z ogromnym opóźnieniem. Przeglądając tematy na różnych forach, moje doświadczenia i odczucia pokrywają się z opiniami innych klientów.

 

Generalnie nie ma firmy, która by nie była chwalona przez jednych a odradzana przez drugich. Taki jest ten rynek. Każdemu nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie żądam niczego za darmo po prostu mam w exone vps od miesiąca i jestem średnio zadowolony bo czasami serwer dziwnie się zachowuje albo pracuje na maxa jeżeli wszystko jest wyłączony takich sytuacji nie miałem jak stawiałem gdzie indziej. Jestem tym zainteresowany bo zobaczyłem niską cenę i dobre parametry ale przeczytałem całą dyskusję o nich i niektórzy byli zadowoleni ,a nie którzy nie ,a najnowsze opinie z rankingu wskazują na to ,że wszystko się tam unormowało. Ja nie żądam bóg wie co bo administruje sobie sam jak i backupy mogę sobie robić sam , panelików też nie potrzebuje. Zastanowię się nad tym BH i żeby zapłacić za rok z góry ,a potem będę polował na następny kodzik na rok

Edytowano przez Mikart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 30 złotych nie dostaniesz serwera z tak dużym dyskiem.

 

Chcesz mieć dobry serwer to obniż parametry lub zmień cenę na wyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 30 złotych nie dostaniesz serwera z tak dużym dyskiem.

Za 15 złotych dostanie 500GB. Chociaż pewnie musiałby się z miesiąc wstrzymać. Powiedzmy sobie szczerze, hosting w Polsce jest drogi.

 

Jeśli ma ktoś coś do zaoferowania innego to musi to mieć minimum 50gb dysku i 768 mb ramu oraz 1ghz w cenie nie przekraczającej 30 zł msc.

Albo się wstrzymajcie i weźcie kimsufa w OVH, kiedy będą dostepne (ponoć koniec września), albo odpuść wielkość dysku i weź Digital Ocean. A najlepiej zrób, tak jak Zoel radzi

 

https://www.digitalocean.com/pricing pakiet za 10$ (+ promokod z twittera) - lepszego nie znajdziesz a masz to co chcesz ;)

weź Digital Ocean na miesiąc za darmo (z kuponem), a potem się przesiądź. Wybierz Amsterdam uruchamiając serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie ma co porównywać kimsufi do VPSa pod względem dysków. Na VPSie często można dostać wirtualkę z szybką macierzą, Raidem i backupem na zewnętrzne serwery (nawet snapshoty w niektórych firmach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem wszystko i przedyskutuje z chłopakami i podejmiemy razem decyzje. Dzięki wam wszystkim. Upierałem się przy tym dysku dlatego ,że jest chmura i chcieliśmy sensowny rozmiar jej. O OVH słyszałem ,że na tych kimsufi są problemy z dyskami.

Edytowano przez Mikart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tego serwera nie kupi przez najbliższe tygodnie/miesiące/wcale, chyba, że gdzieś odkupi od kogoś.

Przepisanie tych kimsufów na inne konto jest już chyba niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepisanie tych kimsufów na inne konto jest już chyba niemożliwe

 

Ale przepisanie kontaktu skarbnika i admina technicznego już tak, tylko właściciela nie.

 

Poza tym myślę, że jakby zagadac z BOK'iem to problemów by nie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na www.roobox.pl

Płatność co miesiąc bez wiązania umową na dłuższy okres czasu. Jak wybierzesz odpowiedni plan to zapraszam po duży rabat. Kontakt na info@roobox.pl

 

ps. usługa tylko dla firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dane podmiotu

Warsaw Data Center Sp. z o.o.

 

Serio to jest marka WDC? I taki syfiasty sajt?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×