Skocz do zawartości
www.mzone.uk

Wykonanie projektu strony firmowej

Polecane posty

Witam,

 

Firma MZone Group zleci wykonanie nowego projektu graficznego strony firmowej (bez kodowania).

 

Prosimy o kontakt tylko osoby/firmy posiadające własne portfolio i doświadczenie w projektowaniu stron dla firm hostingowych.

 

Oferty zawierające portfolio, wstępną wycenę projektu oraz czas wykonania zlecenia prosimy wysyłać na adres: office [at] mzone-net.eu

 

Bardzo proszę o nie przesyłanie ofert poprzez PW na forum.

 

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

 

Mile widziane firmy zarejestrowane na terenie Wielkiej Brytanii.

 

Podana cena w polu poniżej za zlecenie jest orientacyjna, nie jest to nasz maksymalny budżet przeznaczony na powyższy projekt.

 

MZone Group

7 Church View, Gooderstone

King`s Lynn, Norfolk

United Kingdom

VAT: GB155632214

 

 

 

 

 

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Buah (tgx).

 

Szacun za cenę, choć to i tak sporo roboty. Kilka ekranów na pewno będzie... masz jakiś dokument z wymaganiami? Jest cokolwiek zrobione, że content inventory, czy coś? Czy dopiero będzie dogadana cała koncepcja z wybranym miazgatorem? Oczekujesz jakieś analizy konkurencji, może testów (może testów aktualnej strony?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że nie wiem jak by mogła wyglądać nasza nowa strona, dlatego szukamy osób z koncepcją i doświadczeniem w tworzeniu stron dla hostingów. Nie ma to być też kopiowany projekt z naszego szablonu bo i takiego grafika mieliśmy i z niego zrezygnowałem.

 

Nie oczekuje cudów, strona ma być funkcjonalna, przyjazna dla użytkownika i tyle, nie potrzebujemy także kodera, tylko sama grafika wykonana w Photoshop i mądry doświadczony umysł działający w tym temacie.

 

Cena za projekt wydaje mi się stosowna, oczywiście wygra oferta najlepsza, niekoniecznie najdroższa.

 

Oczekujesz jakieś analizy konkurencji, może testów (może testów aktualnej strony?).

 

Analizy pod jakim względem, nie za bardzo rozumiem o czym piszesz?

Aktualna strona jest już z nami kilka lat, najwyższy czas to zmienić, raczej nie potrzeba w takim przypadku testów.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem ten bezsensowy flejm, temat zamykam. Jak ktoś będzie chciał dopytać to napisze do Irka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×