Skocz do zawartości
ProMati290

Portal randkowo-rozrywkowy.

Polecane posty

Witajcie forumowicze :)!

 

Jest to mój pierwszy post, a więc witam się ze wszystkimi.

Lepszego działu znaleźć nie mogłem, więc temat umieszczam tutaj.

 

O co chciałbym zapytać... Otóż planuję otwarcie portalu randkowo-rozrywkowego; czat, może jakieś gry...

O CMS takiej społeczności pomyślę sam, mam już pewien CMS dość tanio na oku.

 

Ale czat. Właśnie... Jest na internecie masa, ale albo darmowy bubel, albo znów drogie cudo.

Chciałbym stanąć pośrodku...

 

Czat miałby być tekstowy, głosowy oraz video.

Oczywiście prywatne wiadomości, system pokoi, kick dla moderatora oraz mute, dla admina mute,kick,ban...

Można wybrać moderatora na dany pokój - tj. każdy pokój może mieć dany moderator.

 

Cenzura by się również przydała, bo konkurencja lubi się "chamsko reklamować", czyli ja tylko miałbym z panelu admina dodawać słowa, a system sam by umieszczał " [xxxx] ", np. DUPA - [xxxx], k*wa - [xxxx] itp.

 

Ogólnie mówię o czacie coś między http://123flashchat.com/ a http://dialogoo.com/ tylko że jakby były tańsze, z j. polskim no i jeszcze raz TAŃSZE. Mówiąc tańsze, sugeruję 150-220zł.

 

Jeśli takiego nie ma, to czy ktoś za wyżej napisaną cenę chciałby mi napisać taki czat?

 

 

--

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widzisz napisanie dla jednej osoby softu wychodzi drogo, i za 150-220 zł nikt nie będzie się bawił w takie rzeczy, chyba że chcesz mieć jakąś kichę.

Jeśli bym sprzedał powiedzmy 10 szt. miesięcznie po te 200zł i tak przez co najmniej rok to coś sensownego można przygotować inaczej bez sensu, bo przygotowanie takiego softu to jakieś 100-200h i teraz jeśli policzysz że każda godzina kosztuje z 50zł (co jest bardzo niską stawką) to zauważ że koszty wyprodukowania to od 5000 do 10000zł.

W tej cenie spokojnie znajdziesz chat który będzie kosztował mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×