Skocz do zawartości
Arcaro

Reklamowanie gry przeglądarkowej

Polecane posty

Zrób sobie Fanpage na facebooku, tylko za żadne skarby nie kupuj fanów na allegro - muszą być naturalnie dodani ;)
Z tego co mi się wydaje warto celować z reklamą w sfery młodzieżowe/szkolne więc to powinieneś ustalić jako target Twojej strony.
I pomysł Kamikadze jest moim zdaniem bardzo dobry - żeby zrobić właśnie promocję na jednym czy dwóch forach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozę zrobię taką akcję, mam fanpage gry, udostępniałem link, moi koledzy tez i 0 rezultatów,

jak niby promować grę na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połącz grę via Facebook i zapraszaj znajomych z fejsa :) poleci łańcuszek jak ktoś zagra, dostanie lvl to mu na tablicy wyświetli (oczywiście za pozwoleniem gracza - bo spamu osobiście nie lubię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam reklamę na FB. Skuteczna.

 

Co do samej gry to trochę "przestarzała" - tematyka oklepana. Ogólnie prezentuje się dobrze.

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad reklamą na fb, ile trzeba kasy aby odniosła skutki?

A są jakieś serwisy zajmujące się tylko reklamą gier, lub ew. stron, które przynoszą skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na progameli sprawdziły się:

- system poleconych ( punkty za rejestracje i za osiągnięcie konkretnego progu punktowego ),

- wprowadzanie dobrych pomysłów/dodatków graczy ( gracz wtedy przyczynia się do rozwoju gry, co idzie na nasz + ),

- sygnatury ( z nickiem, statystykami konta ),

- bardziej przyjazny layout ( w rejestracji fieldy masz czarnym fontem - bardzo odstrasza ),

 

Ze swojej strony mogę zaoferować mailing do graczy gry online lub banner na pg ( jak coś to PM ).

Edytowano przez GyniO (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, może kupić reklamy na adtaily, tylko gdzie...

A co do tego mailingu polecacie jakiś serwis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ci że ciężko ci będzie wypromować taką grę. Czasy gry internetowej obrazkowej się niestety już skończył dzisiaj na topie są gry typu mmorpg więc na początek polecam ci zaznajomić się z konkurencją której nie jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ściągnąłeś to z pierwszej, lepszej strony, wgrałeś na marny hosting i myślisz, że zarobisz miliony. Tak to nie działa. Ogólnie skrypt to porażka. Rejestracja - przesyłanie formularza przez GET?! Zamiast placeholder to value? Zero jakiejkolwiek walidacji? Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×