Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, mam do sprzedania projekt graficzny listy serwerów GameStatus.pl, przeznaczony na listę serwerów gier MultiPlayer, masterboost'a itp.

 

Sprzedaje layout PSD, z możliwością pocięcia i zakodowania (dodatkowo płatna).

 

Cena: 80zł (Plik PSD)

Płatność: Przelew Mbank

Kontakt: Wiadomość na forum | Mail: krzysztof@4du.pl

 

- Indywidualnie mogę zakodować listę HTML (posiadam część zakodowaną), lub wykonać cały system zarządzania listą PHP;

- Indywidualnie mogę zakodować laya HTML oraz przygotować listę serwerów razem ze skryptem MasterBoost pod wybraną grę HL1/HL2 (Taki jak cssetti.pl, serwery.cs-reklama.pl);

 

powyższe cena do ustalenia priv.

 

Wygląd laya:

 

4dY2i.png

 

 

Potwierdzenie własności:

 

Layout PSD:

 

4dXGl.jpg

 

Podgląd części zakodowanej:

 

4dY5G.jpg

 

 

Aktualnie na dzień 29.08.2013 jest minimalnie utrudniony kontakt (Wyjazd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile chcesz wynegocjować, jak na taki lay to cena jest niska. Oferuje także zakodowanie po niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor tego layoutu mógł się wzorować, na wyglądzie wiaderka, ale według mnie TheKrzysztofa wykonał kawał dobrej roboty.

Chociaż nie podoba mi się "zaloguj się" oraz "rejestracja".

 

PS. Polecam Ci Krzysztofie PhotoShopa CS6 albo CC. Mają większe możliwości. Mi pracę umila ten łady czarny interfejs.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://serwery.wiaderko.com/

nie żeby coś ale jednak to jest ten sam szablon..

"Nie żeby coś ale" jednak nie jest to ten sam szablon, btw. To jest tylko layout a topografia to jest już moją decyzją :)

 

Autor tego layoutu mógł się wzorować, na wyglądzie wiaderka, ale według mnie TheKrzysztofa wykonał kawał dobrej roboty.

Chociaż nie podoba mi się "zaloguj się" oraz "rejestracja".

 

PS. Polecam Ci Krzysztofie PhotoShopa CS6 albo CC. Mają większe możliwości. Mi pracę umila ten łady czarny interfejs.

Pozdrawiam.

Tak zgadza się, wzorowana topografia a nie taki sam szablon jak wspomina ToFFiK, co do logowania uznałem aby nie było typowo oklepane a coś nowego :)

 

Co do PS, posiadam licencje na CS5. Interfejs jest sprawą gustu :)

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zrobiłeś to sam, to szablon jest identyczny (nie licząc napisów logowanie/rejestracja i zmienienie podświetlenia buttonów),

dodatkowo wszystko w tych samych miejscach. Zresztą, ja nie kupuje, a kto jest zainteresowany sam oceni czy jest praktycznie takie samo czy jednak Twoje prace są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToFFiK, to co z tego, że jest podobny. Może chciał sobie spróbować zrobić coś podobnego i wyszło mu lepsze albo od początku chciał coś takiego zrobić. Ja osobiście jako grafik, również przeglądam dużo stron, z których mogę zawszę zaczerpnąć jakiś pomysł na stworzenie layoutu dla klienta. ;)

Fakt, może ten akurat layout nie jest oryginalny i nie jest pomysłem Krzysztofa, ale widać, że włożył w niego także trochę swojej weny.

Autorem layoutu jest ten kto go wykonał a nie ten który rzucił pomysłem.

Gdyby tak było to w stopce strony pisało by:

Design: nick
Pomysł: Nick
Zdjęcia: nick
Kodowanie: nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zrobiłeś to sam, to szablon jest identyczny (nie licząc napisów logowanie/rejestracja i zmienienie podświetlenia buttonów),

dodatkowo wszystko w tych samych miejscach. Zresztą, ja nie kupuje, a kto jest zainteresowany sam oceni czy jest praktycznie takie samo czy jednak Twoje prace są oryginalne.

Nie wiem co Ty za matryce masz jak widzisz zmienione podświetlanie buttona tylko ;)

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×