Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Pojawił się na forum nowy hosting serwerów WWW oraz VPS. Powiem co się dowiedziałem od BOK

 

Już zdążyłem zapytać w sprawie Backup oraz gdzie serwery leżą. Po napisaniu do bok poszedłem umyć gary a po powrocie ujrzałem już odpowiedź. Odpisują szybko za co duży plus. Za to bok jest miły i daje od siebie trochę humoru aby rozmowa nie była drętwa, po zapytaniu gdzie serwery "leżą" dostałem odpowiedź (wycinek):

 

Szanowny Panie nasze serwery nie leża - one w każdej chwili niezwykle mocno pracują ;-)

 

Wywołało to u mnie uśmiech na twarzy ;)

 

No to teraz tak - serwery jak to Pan z bok powiedział ciężko pracują dla WWW w Polsce a dla serwerów VPS w Polsce oraz Francji. Nie są resselerem. Nie ściemniano mnie i prosto z mostu powiedzieli, że są nowi.

 

Ja na pewno ich przetestuje i zobaczymy co się nam rodzi :)

 

Daję tutaj rabacik na 50% - SAX2013

Edytowano przez Tehiro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi uśmiech na twarzy wywołała żałosna próba marketingu :) śmieszna firma z śmiesznymi pakietami i doprawdy kiepskim poczuciem humoru :) co za paradoks.

 

PS: Dobrze, że Ci nie"ściemniano" ;) Backup to jakiś nowy wyraz ? do tego domena zarejestrowana kilka dni temu ...

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glanpolnet - niestety (albo i stety) Tehiro nie jest w żaden sposób powiązany z naszymi usługami. Cieszymy się, że poprawiamy Ci humor :) ale trudno mówić nie korzystając z naszej oferty. Więc mam nadzieję, że kiedyś choć dla testów skorzystasz :)

PS. I oby Twój humor jak najdłużej Ci dopisywał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena nie jest zarejstrowana parę dni temu. (swoją drogą jako nowy serwis - czemu miało by tak nie być?) A tak poza tematem - wolnych 3literówek chyba już nie ma?

shad - nasza oferta przeznaczona jest na rynek polski.

 

Troszkę dziwię się tutejszym wypowiedziom bo niestety są one mało powiązane z nasza ofertą. Niemniej jednak mam nadzieję, że z czasem się one pojawią.

Edytowano przez Sax.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te opinie mogliście sobie darować :D

Ile ta firma istnieje, że takie opinie wam wystawiono ?

 

Ten tekst jest żałosny. Widać, że opinie również pisała ta sama osoba.

 

Jesteśmy świeżą firmą hostingową z bogatym bagażem doświadczeń. Od pierwszego dnia postawiliśmy sobie za zadanie - być stabilną organizacją hostingową, która dzięki zaufaniu Klientów i umiejętnościom naszej kadry będzie powiększać grono naszych Partnerów.

Kto wie, może i Ty nam zaufasz?

 

 

 

Ponadto w ofercie brakuje podstawowych informacji. Nawet nie wiem jaki panel oferujecie dla kont www, czy jakichkolwiek informacji nt. oprogramowania. Nic ze sobą nie niesiecie. Żaden tekst ze strony mnie nie przekonał. Zróbcie coś nowego, a nie zwykły prosty hosting...

 

 

Staramy się być zawsze uczciwi wobec naszych Klientów, dlatego przed zakupieniem jakiej kol-wiek usługi radzimy przeczytać wyraźnie jej regulamin.

 

:wacko:
Po takim tekście już wiem, że w regulaminie jest wypisana połowa oferty, typu jak wygląda ten "No limit" :D
Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy nową marką, więc trudno oczekiwać opini od wieloletnich użytkoników :) Tak jak pisałem "opinie" te nie są naszego autorstwa i nie mamy na nie wpływu - ze swej strony jedynie co zachęcamy to wyłącznie do skoszytania z naszych usług (można dostać na miesiąc VPS za 1 zł i skorzystać z wspomnianego już kodu -50%), więcej informacji w tym poście.

 

Edyta: Sugeruje czytanie w wolniejszym tempie, wówczas pewne informacje, które są wypisane nie ulegną Twojemu przeoczeniu :)

Edytowano przez Sax.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Janek z Warszawy i Gosia z Krakowa rulez ;) hehe a fotki ze stocka.

Wstydu nawet nie macie ;) I w zaparte idą ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nrm - prześlij Twoje zdjęcie i zgodę - chętnie dodamy :)

 

Jedyna kwestia która nas martwi to taka, że autor tematu nie wypowiedział się w swojej kwestii i druga to wszyscy nas oceniają przez jego pryzmat a nie pryzmat naszych usług. Mamy nadzieję, że to się zmieni!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteście jedną z niewielu firm, która realizuje HA (99,99) na serwerach sldc ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie zauważył to staram się dodawać opinie na temat hostingów, których jeszcze nie ma WHT. Chociażby gbzl.pl, dla którego też założyłem temat opinie. Nie napisałem, że ich usługi są najlepsze ani nic w tym rodzaju. Napisałem czego dowiedziałem się od BOK oraz dodałem, że mam zamiar zakupić i przetestować ich usługi.

 

Jeżeli uważacie, że to jest "marny marketing" to powiedzcie mi gdzie ja napisałem, że zapraszam was do korzystania, są najlepsi itp.? Znalazłem dzisiaj na forum w temacie właśnie polecającego się Pana Kamila z Sax.pl ponieważ ktoś szukał hostingu. Napisałem, zobaczyłem i nie znalazłem jeszcze opinii. Ludzie proszę was, nie można już dodać opinii o nowo znalezionej firmie ponieważ jest to od razu jakaś marna próba marketingu. Napisałem co się dowiedziałem a na dniach powiem więcej bo zamówię sobie jakiś serwerek ;)

 

Co do "backup" wiem, że nie zbyt ładnie to wygląda. Z przyzwyczajenia tak piszę i nie mogę się przestawić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to by admin wiedział jako pierwszy jeżeli już a nie klienci ;)

 

Opisz proszę jak realizujecie gwarancję 99,99 ( 4 minuty dopuszczalnej awarii miesiącu) gdy Wasz dostawca oferuje 99,9 na łącze i co prawda na stronie pisze o 4 dziewiątkach na prąd ale tego nie jest wstanie ostatnio zapewnić (czytaj komunikat o 6h przerwie modernizacyjnej)

 

Taka gwarancja wymaga trochę więcej niż dedyka z DirectAdmin w budżetowej serwerowni.

 

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tgx Wiesz co ja nie wnikam ale co prawda to prawda - nie jedna firma gwarantuje nam 99,9 uptime a tak nie jest :) Bynajmniej co fakt to fakt powinno być jakieś bardziej możliwy uptime podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się nowi usługodawcy nauczą mówić prawdę i nie kłamać z tym SLA oraz o tym ze tylko u nich serwery są niezawodne nie ma serwerów nie zawodnych. I nie ma to jak las z reklamy home.pl - ci którzy widzieli to wiedzą o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co cennik piękny może dasz jeszcze za darmo hosting. Nie ma co oczekujemy na kolejny upadek firmy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona przez Ciebie serwerownia nie jest naszą jedyną. Jednak masz rację - zmieniłem info, być może, może to Klientów wprowadzać w błąd. Dziękuje serdecznie za pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawie wyliczone 99,49 to średnia jakaś? ;)

 

Mnie nie przekonałeś, nawet jakbyś miał serwery rozrzucone po serwerowniach całego świata to bez sensownej replikacji (czego w shared hostingu raczej się nie robi na taką odległość) oraz porządnych DNS-ach nie masz szans na spełnienie obietnic

 

Liczyłem na jakiś techniczny opis, no chociaż ogólny opis rozwiązań zapewniających HA, a nie zmianę na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi ukochani skoro wyciągamy brudy, to lecimy.

 

If you find a domain which is not authorized, please report it to us so we can take action ( WHMCS) zresztą nie che mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tgx - starego misia na sztuczny miód nie nabierzesz :) pokaż swoje zabezpieczenia na SLA 99,9 w BH :)

@Agnieszka - muszę Cię zmartwić licencja jest orginalna - akurat trafiłaś na moment w którym podmienialiśmy domeny na których była naniesiona wcześniej dla testów.

@razor - dzięki, takie były orginalnie więc chcieliśmy aby finalnie wyglądało to podobnie. Jeśli więcej osób zgłosi tego typu info spróbujemy to jakoś skorygować.

 

Odnośnie spraw uslugowych - jesteśmy w trakcie udostępniania kilku VPS z serii PRO dla testów. Mam nadzieję, że za około miesiąc osoby testujące napiszą kilka informacji na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@razor - dzięki, takie były orginalnie więc chcieliśmy aby finalnie wyglądało to podobnie. Jeśli więcej osób zgłosi tego typu info spróbujemy to jakoś skorygować.

Ogólnie do samej czcionki nic nie mam :) Open Sans od Google jest moją ulubioną :) Tylko po prostu źle jej użyliście. Nie sprawdzałem, ale zapewne wystarczy dodać "Latin Extended" i polskie znaki będą się wyświetlać prawidłowo na wszystkich przeglądarkach - http://web-talk.pl/topic/68-czcionki-od-google-źle-wyświetlają-polskie-znaki/

Edytowano przez razor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×