Skocz do zawartości
Zoel

DigitalOcean - serwery w chmurze z dyskami SSD

Polecane posty

Tak, wgrasz bez problemu. Zamiast apache polecam nginx - strona będzie działać szybciej. Pod TS3 polecam przetestować serwer od najmniejszego pakietu zaczynając. Zarejestruj się z mojego linka i podaj kod DIVEIN10 lub SSDTWTTR przy podawaniu sposobu płatności, dostaniesz 10 dolarów na start. Najtańszy serwer kosztuje 5$/msc - otrzymujesz 10$, więc masz de fakto 2 msc za darmo.

 

Co do DDoS polecam skonfigurowanie z CloudFlare. masz pewność, że będziesz bezpieczny.

 

W razie problemów służę pomocą.

Edytowano przez facekonto (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod ts jest ok,ale mogło by być lepiej nieliczni mają straty wieczorami do 5%. Ale nie wpływa to znacznie na ich głos... Serwer chodzi całkiem fajnie tylko szkoda że nie ma Windows... I ta lokalizacja też nie należy do najlepszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli pod jakiś serwer do gry to taczej odpada? ping nie musi być dobry wystarczy aby był na poziomie 60-120

ważny jest proc (1.2ghz oraz z 512-do1gb ramu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dokładnie, jeżeli chcesz uruchomić nginx + ts no to raczej wątpliwe, że gre postawisz. Najwyżej, że to serwer quake 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież są inne opcje - różne pakiety.

ping do Amsterdamu mam od siebie 26-30ms.

serwer gry na opcji:

2GB Memory
2 Cores
40GB SSD Disk
3TB Transfer
myślę, że postawisz.
Zarejestruj się z mojego linka i podaj kod DIVEIN10 lub SSDTWTTR przy podawaniu sposobu płatności, dostaniesz 10 dolarów na start. Najtańszy serwer kosztuje 5$/msc - otrzymujesz 10$, więc masz de fakto 2 msc za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Założyłem konto, zabiłem 5 dolców, a tu "due to high demand (...)", że nie można wybrać Amsterdamu.

Trochę słabo, mogli gdzieś to napisać na froncie.

 

EDIT - od nich via twitter:

1 week tops, but we are very actively working on it. Our apologies for sure.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, na razie nie ma amsterdamu dostępnego , tak jak piszesz - napisałem do nich - odpowiedzieli, że ich technicy dodają nowe maszyny - mam spróbować za 1-2dni. Aktualnie mam Nowy York, ale pingi mam 140-150, także czekam na amsterdam, robie snapshota i przenoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz są dostępne od wczoraj. Ale powiem wam że coraz gorzej te serwery działają... pingi skaczą nawet do ich szkieletu... a na ts straty pakietów do 2% pingi 40-70ms, a gdy się lokowałem miałem 35-44ms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że szybko tą promocję usuną - te darmowe 10$, bo chciałbym zapłacić za kolejne miesiące - jeśli dobrze serwer będzie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czego wy się spodziewacie. Dostajecie Serwerki w chmurze na dyskach ssd rozliczane godzinowo, w cenie jak za taniego VPS... Nie dziwne że wydajność spada - po prostu musi to się zacząć zwracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czytałem o tym, skąd się wzięli - jakiś fundusz, czy coś... dali parę baniek i trzeba będzie to oddać ; )

Faktycznie ciut za tanio, mogli zrobić minimum 10 dolców i bez promocji durnych.

 

U mnie Amsterdam wciąż niemożliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z połowa forumowiczów tutaj ma tam te maszynkę na 2 miesiące za free, nie mówiąc już o reszcie europy - Przecież to za darmo się nie utrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym, skąd się wzięli - jakiś fundusz, czy coś... dali parę baniek i trzeba będzie to oddać ; )

Nie tak działa venture capital. Nie doczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oj no piszę pi razy drzwi, poza tym zauważ ; ) na końcu zdania. Plus "czy coś".

Wiesz, tak, czy siak - trzeba będzie to oddać, co się dostało...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak, czy siak - trzeba będzie to oddać, co się dostało...

 

Sponsi, no właśnie nie do końca, bo przy venture capital inwestor staje się współwłaścicielem ponosząc takie same ryzyko. Tutaj ważna jest właśnie kwestia oceny tego ryzyka przez inwestora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak, może nie.

Na razie czekam na miejscówkę Amsterdam ; )

 

Na pewno tak :)

 

Jak poużywasz to zdaj relację, bo z tego co widzę to prezentuje się całkiem ciekawie, interesuje mnie tylko jak to wszystko będzie wyglądać w troszkę dłuższej perspektywie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vps na Amsterdam 1

 

Badanie 146.185.130.216 z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 146.185.130.216: bajtów=32 czas=37ms TTL=54
Odpowiedź z 146.185.130.216: bajtów=32 czas=35ms TTL=54
Odpowiedź z 146.185.130.216: bajtów=32 czas=34ms TTL=54

 

Odpowiedź z 146.185.130.216: bajtów=32 czas=40ms TTL=54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W ogóle zniknął bloczek z Amsterdamem u mnie : ) żenada... napisałem pytanie do supportu, czy to tak na dłużej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie nyc2 lokacje, po chwili się utworzyła, ale nie dało się z nią połączyć. Po napisaniu do supportu, odpisali dosyć szybko, że "coś jest nie tak" i abym utworzył jeszcze raz, co też uczyniłem, ale w nyc1. Wszystko działa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×