Skocz do zawartości
zoxovsky

Darmowy panel do VPS

Polecane posty

A ja polecę i-MSCP, "nową odsłonę" panelu IspCP Omega. Łatwy i przyjazny w instalacji i użytkowaniu, ma wszystko co nowoczesny panel powinien mieć, jednocześnie nie jest przeładowany żadnymi pierdołami, a prezentuje się lepiej od większości konkurencyjnych paneli (i to nie tylko tych darmowych). Działa u mnie na kilku różnych serwerach - od słabiutkich VPSów, gdzie trzeba było wyłączyć niektóre usługi, żeby inne działały aż po dedyki, gdzie jest "pełen wypas" - wszędzie spisuje się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz centos 6.2 to polecam zpanel. Instalacja banalnie prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z ZPanelem jest taki, że jest napisany w całości w PHP. Historia podpowiada, że niekoniecznie musi to oznaczać wysoką stabilność i bezpieczeństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Ty chcesz tam "odinstalowywać"? Usuwasz pliki i po zabawie. A że z tym usuwaniem może być zabawa, to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co go odinstalowywać? Możesz chyba przeinstalować system na vps-ie i po bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

A może ma tam sporo innych danych? Jak chce to niech odinstalowuje... Nikomu tego nie zabronisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EHCP to zabytek, ostatnia wersja jest sprzed ponad roku, a i ona tak naprawdę jest odświeżeniem 5-letniego reliktu, nie wnoszącym w zasadzie niczego. Proces "produkcyjny" tego panelu to nieporozumienie. Unikaj tego cholerstwa, bo jak wyjdą na jaw dziury w skryptach to się poprawek nie doczekasz przed emeryturą.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten panel IMSCP ale i tak dupa nie działa :D Po zainstalowaniu automatycznego instalatora wyskakuję error w konsoli z jakimś SQL i nawet nie wiem jak zalogować się do panelu, ktoś może mi pomóc to zainstalować ? Zapraszam na PW bo już ciśnienie mi skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy: chcę oglądać twoje logi, logi, logi, logi...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

i-MSCP genialny instalator nawet największy laik sobie z nim poradzi. Z ispconfig 3 miałem problemy (na preinstalowanym) ze zwykłym update - chociażby błąd że w panelu widział nową wersję, ale aktualizując krzyczał że mam już nową wersję i aktualizacja zakończona. Wyczytałem gdzieś jak wymusić aktualizację (inny sposób aktualizacji) po nim wysypał mi się panel :)

 

Z i-MSCP od początku nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zmieniałem nazwy bazy podczas instalacji, z domyślną bazą "imscp" szło zawsze gładko. Ale nawet zmiana nazwy nie powinna powodować takich błędów. Może nieprawidłowe login/hasło/host? Albo demon MySQL nie wystartował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zapewne dobrze nie ogarniasz Linuxa to pyrgnij reinstall i spróbuj jeszcze raz w większości na defaultowych ustawieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×