Skocz do zawartości
Sebak

Direct Admin >> Pluginy

Polecane posty

Sam Direct Admin jest dość gołym panelem, podono jego funkcjonalność można dość mocno podnieść za pomocą pluginów... Tylko gdzie takie pluginy można dostać ?? Jak narazie udało mi się tylko znaleźć odpowiednik fantastico do DA www.installatron.com. Czy znacie może jakieś inne pluginy do tego Panelu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co masz tam jakieś konkretne pluginy?? To są tylko linki do stron, równie dobrze można w ten sposób znaleźć informację na każdy temat, nie koniecznie nas interesującą. Więc po co ma być forum, jak mi piszecie bym szukał sobie w google?? Przecież wszystko co jest tutaj można znaleźć na google... Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja ponawiam prośbe SEBKA

 

Chciałbym aby została tu przedstawiona lista takich DOBRYCH pluginów do DA (a nie takich zbędnych) które naprawde poprawią i ulepszą konfort pracy z DA

 

Mile też widziane Pluginy w Języku Polskim :)

 

może jest gdzieś stronka z opisem tych wszystkich pluginów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślę, że ze znalezieniem będziesz miał problem ale wykonać taki plugin to nie byłby większy problem. O ile Hekko.pl posiada taką opcję tylko, że w panelu rozliczeniowym akurat no i jest to obciążenie dla całego konta o tyle na pewno można to przenieść na plugin w DA.. i hmm myślę, że rozdzielić na virtualhosty również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś ma Panel Neteasy pokazuje load twojego konta.

P.S są jakieś darmowe pluginy do DA ??

 

2-setny Post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm myślę, że ze znalezieniem będziesz miał problem ale wykonać taki plugin to nie byłby większy problem. O ile Hekko.pl posiada taką opcję tylko, że w panelu rozliczeniowym akurat no i jest to obciążenie dla całego konta o tyle na pewno można to przenieść na plugin w DA.. i hmm myślę, że rozdzielić na virtualhosty również.

 

Chodzi o obciążenie dla całego konta :P Nie musi być to w DA, chodzi mi o samo rozwiązanie. Mógłbyś mnie jakoś naprowadzić?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o obciążenie dla całego konta :P Nie musi być to w DA, chodzi mi o samo rozwiązanie. Mógłbyś mnie jakoś naprowadzić?:P

 

Hmm ciężko bo konkurencja nie śpi :P

Ogólnie szukaj o zliczaniu procesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej pobawić się Cacti, MRTG albo Munin'em w przypadku statystyk, niż korzystać z takiej wtyczki (przynajmniej mi się tak wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@FriendlyHost.pl fakt i do tego tworzyć każdemu klientowi tworzyć użytkownika i dawać mu dostęp do cacti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×