Skocz do zawartości
elcct

Serwer dedykowany za 15 złotych z nielimitowanym łączem 100mbit

Polecane posty

Te maszyny to będzie generator DDOS a nie urządzenie przyjmujące ataki.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to za kopia bezpieczeństwa na jednym dysku ;)

 

Kupisz sobie pięc takich serwerów, ustawiasz rsync - pliki wysyłasz na jeden i na reszcie masz kopie. Rozwiązenie bezpieczniejsze niż RAID, a dodatkowo masz redundacje wszystkich elementów serwera - za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że 2 razy czyściłem cache w przeglądarce i sprawdzałem URL. Demonem wydajności i stabilności ten serwer nie będzie, ale dużym plusem będzie to, że nie będzie się opłacać zakup budżetowych serwerów VPS. Bo i po co mieć 50 sąsiadów z minercraftem, jak mogę sam być na maszynie. Z drugiej strony niska cena może doprowadzić do zakupu sprzętu przez dzieciaki, które będą stawiać wszystko z poradników, a później będzie płacz i lament, bo zablokowali serwer z którego przecież nikt poza nimi nie miał dostępu, ale jakieś ataki miały iść w świat.

Czekam na nowe oferty krzak-hostów na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastepny drogo zle tanio zle bo zaraz gimbus kupi serwer no i co z tego wy wszyscy z cert RHCE sie urodziliscie ? niech sobie kupuja wolny świat jest i sie uczy ,nie dosc ze kosztuje nic to zaraz "fajne bylo miec wiecej IP" albo" 2 dyski w raid" albo frytki extra nie nudzi sie wam to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy potrzebuje serwera HA. Narzekania na ovh były zawsze, nawet jak kimsufi kosztowały od 50 zł w górę. Jednakże dla części użytkowników wystarczają dla ich potrzeb. Nie każdy musi zaraz uruchamiać firmę hostingową lub serwery gier. Poza tym zasoby małe, ale własne. Oceniacie ofertę, a jeszcze z niej nie skorzystaliście, tylko próbujecie ją z góry zdyskredytować. Poczekajmy trochę i zobaczymy czy powypadają przysłowiowe "trupy z szafy". Ofertę i tak zweryfikuje wolny rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pole dostepnosc uległo zmianie

Dostępność 1d - 10d

Czyli chyba jest zainteresowanie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dew

Ja tam złożyłem zamówienie wczoraj około 22, i tak pewne punkty utknęły w miejscu...

 

65845490070442873493_thumb.jpg

 

Mam nadzieję że jednak dziś go dostanę :D


65845490070442873493_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pole dostepnosc uległo zmianie Dostępność 1d - 10d

Czyli chyba jest zainteresowanie ; )

A jeśli zamówiłem z rana i miałem 24h, mogą wydłużyć do tych 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zastanawiam się czy sobie nie wziąć, bardziej z ciekawości niż z realnego zapotrzebowania. Ten jeden dysk jakoś odrzuca, 2x250 to by może i na coś się nadawało, ale jeden i to pewnie maksymalnie wyeksploatowany... no jakoś nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie!! A jak wygląda sprawa z przedłużeniem ? na jakich warunkach? Bo myśle by zakupić tylko na 3 miesiące ale co później ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po ptakach. Dzisiaj o 5 rano czas instalacji w ciagu 24h, na stronie informacja do 10 dni a via telefon Pani konsultantka powiedziała że mają bardzo dużo dużo zamówień i w next tygodniu dopiero będą serwery 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli i pewnie z miesiąc się poczeka :) Tak jak ja czekałem na swój kimsufi... na szczęście zwrócili pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli zamówiłem z rana i miałem 24h, mogą wydłużyć do tych 10 dni?

 

 

 

 

To jest OVH nie miałes tam nic nigdy ? te czasy nic nie znaczą sa czysto orientacyjnie moze dostaniesz za 30min a moze za 20dni

 

 

Zastanawiam się czy sobie nie wziąć, bardziej z ciekawości niż z realnego zapotrzebowania. Ten jeden dysk jakoś odrzuca, 2x250 to by może i na coś się nadawało, ale jeden i to pewnie maksymalnie wyeksploatowany... no jakoś nie bardzo :)

 

 

no jasne jeszcze lepszy procek zeby tam był, dysk to zapewne jakas padaka stara ogolnie syf i ta cena zeby to za 9.99zl było to jeszcze

by odpalił na tym hosting za gruba kase i cos zarobił a tak tylko sobie człowiek ponarzeka ponarzeka ehhh....

 

 

Panowie!! A jak wygląda sprawa z przedłużeniem ? na jakich warunkach? Bo myśle by zakupić tylko na 3 miesiące ale co później ? :)

 

pozniej bedzie za 150zl wiec nie polecam rozwijac na tym firmy hostingowej bo sie moze cały biznes plan zawalic

rozumie że 15zł to jest powazna suma i trzeba mocno sie zastanowic jak je ulokować żeby nie stracić

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dziecka trwa. Dziś na kilku maszynach z serii SP, dotychczas przyciętych do 100 Mbps:

e1000e:
e1000e: eth0 NIC Link is Up 100 Mbps Full Duplex, Flow Control: None
e1000e 0000:00:19.0: eth0: 10/100 speed: disabling TSO
e1000e: e1000e: eth0 NIC Link is Down
e1000e: e1000e: eth0 NIC Link is Up 1000 Mbps Full Duplex, Flow Control: None

 

2013-07-26 15:15:59 (58.4 MB/s) - `test256mb' saved [268435456]
 

 

;-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy sobie nie wziąć, bardziej z ciekawości niż z realnego zapotrzebowania. Ten jeden dysk jakoś odrzuca, 2x250 to by może i na coś się nadawało, ale jeden i to pewnie maksymalnie wyeksploatowany... no jakoś nie bardzo :)

Przestań tworzyć takie teorie. Dostaniesz zajechany dysk, to Ci wymienia.

 

No i po ptakach. Dzisiaj o 5 rano czas instalacji w ciagu 24h, na stronie informacja do 10 dni a via telefon Pani konsultantka powiedziała że mają bardzo dużo dużo zamówień i w next tygodniu dopiero będą serwery 0.o

Nie może być. Przecież takie zachowanie OVH jest nie do przyjęcia. Podaj ich na policje, a i może jeszcze do inspekcji handlowej. Ja bym się na Twoim miejscu załamał psychicznie. To musi być traumatyczne przeżycie tak czekając na serwer za 15 zeta. Coś czuje, że psycholodzy/psychiatrzy będą mieć sporo roboty po wakacjach. Przy narodzinach RoyalBaby nie było takiego napięcia jak w oczekiwaniu na te "serwery".

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wymienili dysk z ledwo kilkoma relokowanymi sektorami jak im podesłałem wartościowe logi i moje obawy, że niedługo tak czy siak padnie.

 

Od stworzenia ticketa nie minęło 15 minut, a już serwer stał z nowym systemem i dyskiem, tak, najtańszy kimsyf za 5 dyszek. Więc naprawdę polecam niektórym osobom się zastanowić bo chyba zapominają, że w OVH istnieje również system ticketów.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też w jednym kimsufi padł dysk i wymienili z automata (akurat tam miałem reverse proxy, więc nic strasznego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy zmieniły się procesory i teraz mają 2 rdzenie? Wczoraj chyba był 1 rdzeń, albo mi się przewidziało...

 

Poza tym, da się tam zapłacić za pomocą Paypala?

 

 

PS mi też się kiedyś dysk posypał, w godzinę miałem już nowiuteńki :P

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż kusząca oferta :) Pod małe www lub backup w sam raz. Ale już pewno nie ma co się za nią brać bo nie ma maszyn.

 

Nie mogę znaleźć takiej opcji, można dołożyć dysk?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×