Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwer VPS pod serwer gry i forum

Serwer VPS pod serwer gry i forum serwer vps gry forum

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi na ten temat

Serwer VPS pod serwer gry i forum

#21 linoskoczek

linoskoczek

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisany 22 lipiec 2013 - 15:59

Hm.. nikt tutaj raczej nie wie kim jesteś, jakie jest Twoje imie/nazwisko, i w każdym temacie gdzie się wypowiadasz wrzucasz te swoje kody(stopka).

Ale zaraz będzie, że się czepiam ;)

W internecie nie ujawniam imienia i nazwiska, ale na każdym forum się podpisuję jako linoskoczek, a nigdy jeszcze nie spotkałem innego. Na pewno na moim miejscu nie chciałbyś się pogrążyć całkowicie na jednym dużym forum (jak to) i być potem rozpoznawanym tak samo na jakimś innym.

Co do sygnaturki to jest w tym racja, ale na pewno przyznasz, że lepiej żeby tam były, niż żebym w środku dyskusji o zupełnie innym temacie niż oferty hostingu, w miejscu na post robił sobie miejsce na umieszczenie kodów rabatowych.

Poza tym, jesli ktoś nie ma zamiaru kupować w biznes-host lub po prostu nie chce mu się patrzeć cały czas na tą samą sygnaturę, może ją zablokować w kilka kliknięć - ja się nie obrażę ;)

Edytowany przez linoskoczek, 22 lipiec 2013 - 16:00.

• 0

#22 Łukasz Ostrowski

Łukasz Ostrowski

Weteran WHT

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1581 postów
  • Firma:Sys-Com
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Ostrowski

Napisany 22 lipiec 2013 - 16:24

Ja do Ciebie nic nie mam, nic mi nie zrobiłeś - tak tylko wspomniałem, bo ten urywek wyglądał jakbyś opisywał samego siebie :P

• 0

#23 linoskoczek

linoskoczek

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisany 22 lipiec 2013 - 16:34

A czy ja mówiłem, że sądzę, że coś do mnie masz? Teraz wytłumaczyłem to trochę bardziej, żeby wykluczyć niejasności, ale nie atakuję i nie miałem zamiaru, żeby atakować Cię czcionką ;)

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: serwer, vps, gry, forum

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników