Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Pokuć

A czy przypadkiem już tu na forum czegoś podobnego nie przerabialiśmy ? Firma + hmm, dość "ekscentryczny" właściciel który sponsorował to i owo a end of the end (koniec końców) był taki że kto inny przejął interes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam tej firmy. Sponsorowali mój serwer i zawsze jakoś go przedłużali, tylko teraz się nie chciało !

 

Dobrze radzę:

a) dojrzeć

b) sprawdzić pojęcie słowa sponsoring w słowniku

c) w ogóle, to kupić takowy ("czeba"?)

d) zajść na ziemię, bo można spaść z hukiem - z poziomu ego na poziom właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żenada, o zwrot 15zł za serwer 1 dzień po zakupie życzą sobie wysłania pisma pocztą. I to w dwóch egzemplarzach...

 

Wystawiamy paragon fiskalny za zakup serwera, potrzebujemy mieć podpisany zwrot więc prosiłem Pana o podpis oraz o wysłanie.

Przyjmujemy także skany zwrotów więc nie widzę problemu jeżeli nie chcę Pan tego wysłać.

Song, w 11 Lut 2014 - 17:10, powiedział:

Ja nie polecam tej firmy. Sponsorowali mój serwer i zawsze jakoś go przedłużali, tylko teraz się nie chciało ! Pan Łukasz Krzych napisał mi że

"Przed upływem wystarczy napisać o kontynuowaniu sponsoringu." Jak wcześniej się upomniałem to napisali tak "przepraszam za opóźnienie - serwer przedłużyłem o 3 miesiące." Więc wszystko jasne, skoro przepraszacie za opóźnienie to widocznie znacie że trzeba serwer przedłużyć.

Jak komuś się sponsoruje to czeba jeszcze go upominać o upływie czasu, zamiast tego to przychodzi mi "Twój serwer ma problemy, prosimy zgłosić to na bok@speedhost.pl" Skąd ja mam wiedzieć o jakie problemy chodzi ? jakoś wszystko normalnie działało.

A co do waszego serwera to nieraz mi sprawiał problemy, czasem w ogóle nie działały moje strony. A wasze tłumaczenie to "musimy wymienić routery" okej jak musicie to wcześniej wypadało by poinformować o tym.

Nie polecam z mojej strony, ale róbcie oczywiście co uważacie.

Do wszystkich "Pamiętajcie jak zamierzacie kupić jakiś hosting, zawsze najpierw zobaczcie opinie"

Pozdrawiam

 

Proszę Pana, serwer został zablokowany 7 dni przed tym jak Pan do nas napisał. Tak trudno napisać tydzień przed wygaśnięciem prośbę o przedłużenie?

A wasze tłumaczenie to "musimy wymienić routery"

 

Nigdy się tak nie tłumaczymy ponieważ nie posiadamy własnego DC, oraz nigdy Pan nas nie informował o przerwie działania usług.

--

Unityweb Sp. z o.o.

Ul. Boya-Żeleńskiego 16/16

35-105 Rzeszów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie polecam, oszuści i tyle 28-02-2015 - 15:29 zamówiłem serwer vps z System Freebsd którego do dziś nie otrzymałem zwrotu za ten serwer też nie otrzymałem napisałem 4 zgłoszenia dziś 5 na wcześniejsze 4 po 3 tygodniach dostałem odpowiedz tylko na 1 zgłoszenie



A więc jak to się zaczęło zamówiłem serwer vps na speedhost.pl po jakimś czasie okazało się że nie mają już tych serwerów pierwsze 2 telefony odebrali i próbowali coś kombinować jak przez 2 dni nic nie wykombinowali wkur*iłem się i napisałem o zwrot i zamówiłem usługę w innym hostingu,


Napisałem do nich o zwrot już 5 zgłoszeń 3 e-miala i wydzwaniałem oczywiście bez rezultatów bo jak przyszło do zwrotu to kontaktu nie ma z oszustami


pisze ten temat ostrzegawczo dla innych nie polecam.


Pozdrawiam



ss


http://scr.hu/3l5r/e3cc7



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szok... Cud, że się nie udusiłeś jak to pisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na godzinę i na fakt, że awaria miała miejsce wczoraj około 18:30 to średnio im się śpieszy.

Bardziej martwi mnie to, że ticket do supportu technicznego dalej ma status otwartego i to jest chyba jedyna rzecz która mi się nie podoba w Speedhoscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma pobrała pieniądze nie odpowiada, nie ma kontaktu telefonicznego (nie odbiera lub odrzuca ).

Czas zabrać się do sprawy od strony prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam Serdecznie,

 

Informujemy że firma OVH wypowiedziała nam umowe najmu serwerów dedykowanych która była przypisana do serweró VPS.

Zewnętrzna firma przejeła wszystkie serwery VPS, jako rekompensate proponują 2 dodatkowe darmowe miesiące serwera za darmo.

Wszystkie serwery będą stać w Polsce, więcej informacji najpóźniej na początku Sierpnia.

 

Pozdrawiam.

To mi odpisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeżak wita forumowiczów!
Firemka "SpeedHost Łukasz Krzych" chyba zawinęła interes razem z kasą użytkowników.
Zacznę od początku.
Korzystałem z ich usług od ładnych paru lat jeszcze przed wielokrotnym przebrandowaniem (nazwy nie pamiętam > serv4web > Unityweb > SpeedHost), kiedy to Pan Krzych wynajmował VPSy przez alledrogo. Kontakt z nimi nigdy nie należał do najłatwiejszych, lecz generalnie nie miałem większych powodów do narzekania.
Sytuacja rypła się 29-06-2015. VPS zmarł. Tego samego dnia wystawiłem ticket. Odpowiedź otrzymałem 01-07-2015.

 

Witaj serdecznie!

Najmocniej przepraszamy za brak odpowiedzi z naszej strony lecz zajmowaliśmy się globarią awarią jaka nastąpiła w firmie. Przez ten czas niestety większość serwerów nie odpowiadała na pingi oraz arp. Czekaliśmy na odzew firmy "trzeciej" gdzie jest postawiony serwer dedykowany i dostaliśmy informacje, że dzisiaj usługa zostanie naprawiona. Problemem był nasz s2 który przestał nagle odpowiadać, a technicy z OVH zareagowali na awarie dopiero dzisiaj.
Pragnę poinformować, że zostanie dodana rekompensata w postaci przedłużenia serwera o 30dni. Przepraszamy za problemy i polecamy się na przyszłość.
Mateusz Wdówka

 

Szukałem w necie info o rzekomej awarii w OVH. Nic. Na prośby o podanie szczegółowego info nie uzyskałem odpowiedzi.
Codzienne próbowałem kontaktować się z nimi mailowo i telefonicznie. Bezskutecznie. Poczta głosowa przepełniona.
Po około tygodniu udało się jeden jedyny raz dodzwonić na infolinie. Bodajże odebrał Pan Krzysztof Baraniak. Nie uzyskałem żadnych konkretnych informacji. Tylko lakoniczne tłumaczenie o awarii i braku reakcji ze strony OVH oraz info o przeniesieniu usług do Polski. Miało to nastąpić ponoć około połowy Lipca. Ciekawa sprawa. To awaria czy przeniesienie?
Następny tydzień i znowu zero odpowiedzi na ticket, miale i telefony.
16-07-2015 - W końcu telefonicznie namierzyłem Pana Łukasza w innej jego działalności "Res Auto Rent". Od niego uzyskałem zupełnie inny obraz sytuacji. Podobno OVH rozwiązało z nimi umowę z powodu DDoS'ów i przenoszą usługi do Polski. Najpóźniej pod koniec Lipca miałem odzyskać VPSa w nowej lokalizacji. Poprosiłem o udostępnienie zastępczej usługi. Odpowiedź: Bez szans.
18-07-2015 - Otrzymałem taką odpowiedź na ticket:

 

Witam Serdecznie,

Informujemy że firma OVH wypowiedziała nam umowe najmu serwerów dedykowanych która była przypisana do serweró VPS.
Zewnętrzna firma przejeła wszystkie serwery VPS, jako rekompensate proponują 2 dodatkowe darmowe miesiące serwera za darmo.
Wszystkie serwery będą stać w Polsce, więcej informacji najpóźniej na początku Sierpnia.
Pozdrawiam.
Łukasz Krzych
Zewnętrzna firma "przejeła" ich bez wcześniejszego poinformowania o tym klientów? Cyrk!
Jak się pewnie domyślacie, ZERO dalszych informacji.
03-08-2015 - Widzę, że panowie otworzyli nowy interes pod nazwą "LineHost.pl - Profesjonalne Polskie usługi Hostingowe F.U.H Sławomir Szeląg". Oferują już nowe usługi a ja w dalszym ciągu jestem bez VPSa, danych i pieniędzy.
Moja nadwyrężona cierpliwość się skończyła. Wynająłem dedyka w OVH. Zażądałem zwrotu ostatniej opłaty. Zero odpowiedzi.
Kwalifikuje się to pod oszustwo czy sprawa cywilna?
Pozdrawiam,
insan3
Edytowano przez insan3 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikuje się to pod oszustwo czy sprawa cywilna?

 

Robiłeś coś z tą sprawą?

Jak to jest, że firma, która zwinęła się z pieniędzmi klientów znów działa? http://speedhost.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Robiłeś coś z tą sprawą?

Jak to jest, że firma, która zwinęła się z pieniędzmi klientów znów działa? http://speedhost.pl/

Hej Karol. Jeszcze kilka dni temu zaglądałem z ciekawości (przy okazji czytania o Hosted.pl) -> całość była na sprzedaż, więc pewnie razem ze stroną i bazą klientów (tylko jakich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×