Skocz do zawartości

Polecane posty

Zażądałem ostatnio prostej odpowiedzi od supportu: czy coś robią w kierunku rozwiązania mojego problemu. Milczą od kilku dni. Wcześniej chociaż odpowiadali, a teraz cisza. Support więc jednak do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na potwierdzenie głupiego maila żebym mógł wykonać transfer,a 80zł które zapłaciłem nawet nie mają zamiaru mi zawórcić,wyganiają do serv4 żeby tam mi dali a serv4 firme dał synowi prawdopodobnie,ten zrobił speedhost,wzioł klientów ceny pozmieniał ale o fakturach za które wiszą użytkowniką pieniądze to nic nie pomyślał do tego nawet się nie przyznasz,myśli byle kasy nabrać zwinąć się i zmienić na nową marke.MStef94 nie widzisz że Song to zapewne kolega tego admina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up Tak też podejrzewam niestety...

 

Gdy hosting obsługiwał Pan Wiesław Krzych, to wszystko chodziło aż miło. A teraz za Pana Łukasza Krzycha to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

MStef94 Tak to jest jak mówisz,speedhost na userów serwerów www ma 16gb ram serwer i z tego co widze 14gb zajęte wieczorami straszne skoki mają ramu,jak nie ograniczy ramu dla użytkownika procek będzie pełny potem halt i czekanie jak na zbawienie żeby ktoś włączył boot.Dostępu ssh nie mają sami nawet do maszyny matki serwerów www:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupują dedyka za 14.75zł http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/kimsufi.xml a tobie dają za 65zł.


Fakty czasem się prosiło dniami o zmiane nsów w domenie a jak plugin padł do zmiany to nikomu nie zależało na tym żeby zrobić.Wkleje jeszcze raz linka bo mi się źle wkleiło http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/kimsufi.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko że w hyper.vm nie działało dużo potrzebnych opcji.Myślisz że skoro promocja nie kupią tego serwera i ci nie dadzą za 65zł?Nawet kodu promote nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MStef94 Tak to jest jak mówisz,speedhost na userów serwerów www ma 16gb ram serwer i z tego co widze 14gb zajęte wieczorami straszne skoki mają ramu,jak nie ograniczy ramu dla użytkownika procek będzie pełny potem halt i czekanie jak na zbawienie żeby ktoś włączył boot.Dostępu ssh nie mają sami nawet do maszyny matki serwerów www:D

Nie rozumiem, jakim cudem zwykły użytkownik hostingu www ma wgląd do obciążenia całego serwera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem za dużo do czynienia z DA, jednak takie dane są raczej wrażliwe i nie udostępnia się ich zwykłym użytkownikom, bez względu na zastosowany panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi nawet o żadne komendy czy coś,masz informacje o systemie w direct admin i tyle widać tam skoki ramu itp.

to jeszcze nic ;)

Znam firmę ha bardzo polecaną na tym forum u której podejrzysz nawet procesy pracujące na serwerze tak jak byś na roocie siedział w htopie, wolny ram zajęty ram itp ;) wstyd zupełny wstyd.

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

procesów roota raczej nie ale własne procesy,ram procek i dysk można wszędzie,jak jest tak jak mówisz że procesy całego serwera to totalny fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Chowanie procesów innych użytkowników w systemach Linux to kwestia spatchowania kernela (domyślnie pokazuje wszystkie procesy), na innych systemach unixowych może to być nieco prostsze (we fbsd i w solku jest trochę łatwiej). Z informacjami dotyczącymi CPU i RAM nie jest już tak prosto, bo samo limitowanie dostępu do zasobów nie oznacza koniecznie niemożliwości zobaczenia ile tych zasobów faktycznie jest (mówię o klasycznym modelu shared-hostingu, nie biorę pod uwagi separacji każdego użytkownika w osobne vmki), więc się nie dziwcie ;-)

Ja rozumiem wszystko tyle że wiesz takie info z poziomu darmowego sykryptu mybb :> system debian:>

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą już dawno ekipa od Linuxa powinna wprowadzić przełącznik widoczności procesów via sysctl. Ułatwiłoby to znacznie wszystkim życie, nawet jakby domyślnie ta opcja była włączona. Skoro grsecurity umie to linux też powinien ;).

 

Ale mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam tej firmy. Sponsorowali mój serwer i zawsze jakoś go przedłużali, tylko teraz się nie chciało ! Pan Łukasz Krzych napisał mi że

"Przed upływem wystarczy napisać o kontynuowaniu sponsoringu." Jak wcześniej się upomniałem to napisali tak "przepraszam za opóźnienie - serwer przedłużyłem o 3 miesiące." Więc wszystko jasne, skoro przepraszacie za opóźnienie to widocznie znacie że trzeba serwer przedłużyć.

Jak komuś się sponsoruje to czeba jeszcze go upominać o upływie czasu, zamiast tego to przychodzi mi "Twój serwer ma problemy, prosimy zgłosić to na bok@speedhost.pl" Skąd ja mam wiedzieć o jakie problemy chodzi ? jakoś wszystko normalnie działało.

 

 

A co do waszego serwera to nieraz mi sprawiał problemy, czasem w ogóle nie działały moje strony. A wasze tłumaczenie to "musimy wymienić routery" okej jak musicie to wcześniej wypadało by poinformować o tym.

 

Nie polecam z mojej strony, ale róbcie oczywiście co uważacie.

Do wszystkich "Pamiętajcie jak zamierzacie kupić jakiś hosting, zawsze najpierw zobaczcie opinie"

Pozdrawiam

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś się sponsoruje to czeba jeszcze go upominać o upływie czasu

 

 

Czego to jeszcze ludzie nie wymyślą, Za darmo to już za mało, trzeba się jeszcze starać o takiego klienta, przypominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×