Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej,

 

korzystał już ktoś z SpeedHost?

Spojrzałem dziś na skrzynkę i okazało się, że przejęli Serv4Web. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka, rzuca się chmurka przy ofercie VPS, która nie ma nic wspólnego z tym hostingiem.

 

Domena zarejestrowana w lutym tego roku, więc młoda marka jeszcze.

 

Nie korzystałem z ich oferty i nie zamierzam ;)

 

 

Pozdrawiam,

 

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie zdobyłem, to zmienił się tylko właściciel (bodajże z ojca, na syna) i nazwa pod jaką ta firma działa. Wcześniej istnieli w sieci jako serv4web. Opinie można poczytać na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wstępie chciałbym Państwa zapewnić, że poziom usług świadczonych przez Speedhost.pl jest o wiele wyższy niż wcześniej na serv4web. Przejdę do konkretów i przedstawię Nasze obecne maszyny, informacje na ich temat znajdują się również na Naszej stronie.

Serwery pod wirtualizacje (VPS):
Technologia: Sandy Bridge E
Procesor: Intel Xeon E5-1650
Rdzenie: 6
Wątki: 12
Zegar: 3.8GHz
Pamięć RAM: 128 GB DDR3 ECC
Dysk twardy: 2x 2TB SATA3
Raid: LSI MegaRAID 9271 6Gbps
Łącze: 1Gbps

Serwery pod strony www oraz konta reseller:
Technologia: Sandy Bridge
Procesor: Intel Core i5-2400
Rdzenie: 4
Wątki: 4
Zegar: 3.4GHz
Pamięć RAM: 16GB DDR3
Dysk twardy: 2x 2TB SATA2
Raid: SOFT - 0/1
Łącze: 100Mbps

Postaram się teraz rozwiać pozostałe wątpliwości.

 

Czyli serwery zostają te same, a podobno są lipne, a raczej zapchane i lipnie skonfigurowane ;)

Posiadamy zupełnie inne, nowe maszyny w Strasburgu. Nie są w żaden sposób zapchane.

Dowiedziałem się, że w Strasburgu. IP do testów: [/size]s3.speedhost.pl[/size]

Dokładnie tak, posiadamy serwery w Strasburgu, o tym już wspominałem.

W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie polecam hostingu WWW na SpeedHost.pl. Wczesniej to był Serv4Web.pl i wtedy wszystko działało. Teraz natomiast nie potrafią ogarnąć PHP. Jako przykłąd podamz arządzanie plikami: PHP może jedynie tworzyć pliki, których właścicielem jest on sam (Apache). Nawet niech sobie tworzy jak chce, ale sam nie am dostępu do stworzonych przez siebie plików, przez co takie platformy jak WordPress, które wymagają możliwosci uploadu itp (ogólnie zarządzania plikami) nie działają po prostu tak jak powinny. (Jesli ktoś sie zna i wie dlaczego tak się może u nich dziać, to niech da mi znać, to do nich napsizę, bo chętnie bym mimo wszystko tam hostował :P )

Gdyby nie to, poleciłbym ten hosting na 100%, bo zazwyczaj da się dobrze dogadać z obsługą i nic nie stwarza większych problemów.

Edytowano przez MStef94 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie umie cgi/fcgi czy nawet fpm'a odpalać z poziomu usera danego shareda to rzeczywiście powinien poważnie przemyśleć co on właściwie robi. Zapewne administratorzy nadal trzymają wszystko na nieskonfigurowanym preforku, albo cgi/fcgi które działa sobie na tym samym userze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieli to zrobić na starym serwerze :/ (Albo ktoś to zrobił za nich :D ) Na razie chyba dali po prostu temu co trzyma uruchomionego Apache'a wysokie prawa dostępu, żeby mógł coś robić. Tylko że to działa (raczej) globalnie, więc nie za dobrze sprawa się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem informacje że zmieniają marke,no ok zarejestrowałem się podałem co i jakie serwery miałem,ceny skoczyły w góre,domene w serv4 opłaciłem dwa lata do przodu,niestety wmawiają mi że nie mają kodu auth do mojej domeny jeszcze od serv4,no potem napisali że w najgorszym razie mam sobie tą domene zarejestrować odnowa,6 dni do wygasu.Może ktoś mi napisać do jakiego ovh mam napisać dokładnie bo rejestrowali tam domeny w serv4 z tego co wiem,napisałem mase ticketów ale ciągle ta sama gadka a domena gaśnie powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

puki co wszystko było wporządku ale teraz zaczeły się schody,z serwerami już się przeniosłem do innej firmy ,poczekam tu do końca okresu i nie opłace serwerów,Domena nabrała wartości a dopiero ma rok u nich była rejestrowana,pytałem o transfer innych firm czy by przeprowadzili transfer to każda firma z tych co pytałem nie chce od nich nic transferować wogóle.Jedyne co mi zostało napisać do ovh i żeby na siłe wzieli tą domene na inne konto użytkownika ovh lub speedhost wkońcu odnowi mi tą domene.Napewno tak tego nie zostawie bo domena wygaśnie a ktoś sobie zarejestruje a potem sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież domena jest zarejestrowana na Ciebie, no nie? To możesz nią dysponować. No a jak nie jest, to zrobili Cie w bambuko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam faktury wystawione przez serv4 na mnie z odnowieniami na dwa lata,ale jak nią będe dysponował jak nie zrobią tego transferu,domena wygaśnie,napisali mi wyraźnie że w najgorszym wypadku będe musiał ją od nowa rejestrować.A to wiadome że ktoś ją przechwyci pierwszy. A poza tym nie moge czekać,domena musi być dostępna ciągle.Kase brać umieli.Zapłaciłem nie po to żeby ktoś wydawał moją kase nie wiadomo na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mozesz sobie pisac i dzwonic do ovh tak jak ja ale oni ci nic nie moga pomoc bo domena jest zarejestrowana na firme serv4web. Pracownicy ovh to jedyne co mozna zrobic to zlozyc zawiadomienie na policje, bo oni nie maja jak sprawdzic ze ta domena jest naprawde moja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MIalem taka sytuacje okolo 3 miesiecy temu chcialem zmienic dns domeny ale panel nie dzial, a bok nie odpowiadal przez dluzszy czas to napisalem do ovh czy oni mi moga jakos pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem z przenoszeniem części domen leży właśnie po stronie OVH i nie mamy na niego wpływu. Wnioski o przenoszenie wszystkich domen zostały wysłane w tym samym momencie, jednak OVH z niewiadomych przyczyn rozpatrzyło tylko część z nich. Wszystkie próby kontaktu z OVH kończą się bez żasnych postępów - twierdzą że nie otrzymali wniosków(chociaż to nie jest możliwe). Staramy się rozwiązać sprawę najszybciej jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem informacje czy pierw zgadzam się na transfer i zgodziłem a było to jakieś 24dni temu.Potem było że serv4 nie dostarczyło kodów a potem że jak domena wygaśnie mam sobie ją zarejestrować,no a dziś tzn wczoraj że może dostane inną odpowiedź.

Czekamy zobaczymy co z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkleje wam co mi ovh odpisało na ten temat,a ja mam domene .info.
"W przypadku usług OVH kody authinfo dla domen .info są dostępne bezpośrednio w panelu manager po odblokowaniu domeny.
Kod authinfo może Państwu udostepnić jedynie administrator domeny i proszę się z nim kontaktować w tej sprawie."

A administratorem jest serv4web.pl które zmieniło marke na speedhost.pl.

4 dni do wygasu zostało.Przypominam że płaciłem za odnowienie gdzieś w kwietniu i czerwcu czyli za odnowienie na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×