Skocz do zawartości

Polecane posty

Niewielkie forum.

Budżet niewielki, poza tym różnice w cenie pomiędzy hostingiem (firm które podałem) są niewielkie...

 

 

Martwię się o wykorzystanie CPU... A webion chyba nie ma backapów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z firm które podałeś to biznes-host, stabilnie, tanio (przy użyciu kodów rabatowych). Dodatkowo profity tj: polecone osoby, % od przelewu itp. Wirtualny portfel jest także fajnym dodatkiem i płatność sms..

 

Ja używam i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty:

 

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

MZ ONE to:

5GB Dysku

aż 30GB transferu na miesiąc

nielimitowane bazy danych, ftp, ilość domen itp

aż 3 niezależne kopie zapasowe z trzech różnych okresów

 

Oferujemy 7 dniowy bezpłatny okres testowy: https://www.service.mzhost.co.uk/index.php?/cart/konto-testowe/&step=0

 

Do wyboru także panele administracyjne, Directadmin (serwery w UK) oraz cPanel (serwery w Polsce).

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes-host wypada najlepiej, bo wszystko dobrze chodzi, a mają niskie ceny (bo zniżka z kodu rabatowego i płatności na rok wychodzi niezła). Do tego szybko pomagają przez support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Potwierdzam. Na kilku innych forach spotkałem się z pozytywnymi opiniami na temat biznes-host.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magiczne opinie od jednopostowców, z całą pewnością są one obiektywne, prawda? ;-)

Akurat na tym forum przewija się dość spora ilość pozytywnych opinii na temat bh więc raczej nowe potwierdzające dobre działanie usług nie są wymyślone lub może pisane przez jedną osobę z kilku kont...

 

Co do tematu to też polecam BH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie mnie to oceniać, ale nie sądzę, żeby ktoś był aż tak zafascynowany usługą, aby zakładać specjalnie konto dla jednego wpisu, ale może się mylę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes-host jest bardzo dobry ;) Sam kiedyś stawiałem na nim fora więc wiem co mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeżeli temat jest nadal aktualny, to w ramach promocji chętnie zaoferuję Panu konto hostingowe "Intro" ( http://www.webhost.pl/hosting ) zupełnie za darmo na okres jednego roku w celu sprawdzenia naszych usług. Jeżeli będzie coś źle działać, to będzie mógł Pan w dowolnym momencie zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

Promocję tę adresuję zarówno do założyciela tematu jak i wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Proszę zamówić konto na naszej stronie i po otrzymaniu maila potwierdzającego założenie konta wystarczy powołać się mailowo na ten temat, a dokonamy aktywacji na okres jednego roku.

 

Pozdrawiam
Grzegorz Król
---------------------
Webhost.pl
tel. 801 022 101
tel. 12 423 46 60
ul. Lea 204
30-133 Kraków
NIP: 677-227-01-80
---------------------
www.webhost.pl
bok@webhost.pl
www.fb.com/webhostpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webhost i biznes-host mogę polecić z własnego doświadczenia ;) Poza tym oferta powyżej wygląda bardzo atrakcyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystalem z oferty testowania serwera od WebHost. Bede informowal i swoim doswiadczeniu :)

Pierwsze wrazenie jak najbardziej pozytywne, odpowiedz supportu blyskawiczna mimo poznej pory.

Edytowano przez lord (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Musze zmienić hosting, aktualnie mam wykupiony w nazwa, co prawda wszystko ok, ale cena POWALAJĄCA i z roku na rok znaczne wzrosty.

Czy ktoś może coś polecić??? (serwis ogłoszeniowy)

I jeszcze jedno jaka jest różnica pomiędzy nazwą a home??? (oprócz ceny oczywiście)

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym umieścić na serwerze kilka stron: serwisy ogłoszeniowe, jedną galerię zdjęć. Jakiś prosty panel, i najlepiej różne IP dla poszczególnych stron.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×