Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam rankingu firm hostingowych

Szukam rankingu firm hostingowych host ranking szukam firma

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
49 odpowiedzi na ten temat

Szukam rankingu firm hostingowych

#41 pedro84

pedro84

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1486 postów
  • Imię:Andrzej

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:03

Chłopaki, ciepło jest, idźcie na jakiegoś grilla, dupeczki porwać, a nie się po forach spieracie ;)

Sorry za OT.
  • 0

#42 Tomasz Fiedoruk

Tomasz Fiedoruk

BOSS

• WHT+
  • 4762 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:04

U mnie nadal jeszcze zimno :/

• 0

#43 pedro84

pedro84

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1486 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:12

Eeee, to gdzie Ty mieszkasz o.O
  • 0

#44 Tomasz Fiedoruk

Tomasz Fiedoruk

BOSS

• WHT+
  • 4762 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:20

Nad morzem ;)
  • 0

#45 pedro84

pedro84

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1486 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:29

Nad morzem ;)

Jeśli naszym to aż dziwne, bo szwagier był nad morzem przez ostatnie dwa tygodnie i pogodę chwalił. Hm, w sumie to jednak linii brzegowej mamy więcej niż 30 km, może dlatego macie rozbieżne zeznania ;)
  • 0

#46 Tomasz Fiedoruk

Tomasz Fiedoruk

BOSS

• WHT+
  • 4762 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:34

W Mielnie różnie, przeważnie kiepsko ostatnio.
  • 0

#47 Gość_Kamikadze_*

Gość_Kamikadze_*
  • Goście

Napisany 02 lipiec 2013 - 23:15

Chłopaki, ciepło jest, idźcie na jakiegoś grilla, dupeczki porwać, a nie się po forach spieracie ;)

Sorry za OT.

Zapraszam do mnie. Dzisiaj walnęliśmy grilla i gdyby nie komary to byłby bardzo fajny wieczór, a tak to tylko fajny :)

A i galaretka z soku truskawkowego domowej roboty ze spirytusem palce lizać :)

• 0

#48 vilgefortz

vilgefortz

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 242 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 11:58

Akurat Blink.pl niedawno otrzymał takie wyróżnienie, wiec jestem na bieżąco - faktycznie wiedząc, jak jest przyznawane sądzę, że to wiarygodny mechanizm, z tym, że nie do końca rankingowy. No i sprawdza tylko wybrane kryteria, a przecież te same kryteria nie muszą być ważne dla każdego. Dla audytorów z platnosci-online ważny był czas reakcji, a dla kogoś innego może być kryterium cena 100% i koniec, nie interesuje go nic więcej, żadne wersje PHP, niezawodność, backupy, a z BOK i tak nie planuje korzystać. Wyobrażam sobie też takich Klientów.

To Ogicom i jego usługi nie zasłużyły na ten "wspaniały" certyfikat ?

• 0

#49 Artur Pajkert

Artur Pajkert

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 329 postów
  • Firma:H88 S.A.
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Pajkert

Napisany 03 lipiec 2013 - 12:54

Akurat ten certyfikat jest przyznawany na przedsiębiorcę (podmiot gospodarczy) a nie na markę. Nikt nie mówi, że jest "wspaniały", ma po prostu jedną  zaletę - jasno jest powiedziane, jak wygląda proces certyfikacji i co dokładnie jest sprawdzane. Dla kogoś, kto kieruje się podobnymi kryteriami  - może być wiarygodnym potwierdzeniem, że te kryteria są spełniane. Certyfikat potwierdza tylko tyle, ile wynika z opisu jego wystawcy (o ile ufasz wystawcy, na tym zazwyczaj opiera się mechanizm certyfikacji). 

Osobiście wymagałbym od hostera jeszcze spełnienia paru innych elementów, gdybym miał dawać swój osobisty certyfikat.

I tak wracamy do konkluzji, że nie ma idealnego sposobu oceny/rankingowania/certyfikowania hosterów. Jak to zwykle w ocenach wielokryterialnych.

Tak na marginesie: Można było przewidzieć, że w tym wątku NIE padnie jedna idealna odpowiedź, której nikt później nie zakwestionuje. Ciekawe, czy autor pytania czuje się usatysfakcjonowany tą dyskusją.

• 0

#50 pedro84

pedro84

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1486 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 12:54

Zapraszam do mnie. Dzisiaj walnęliśmy grilla i gdyby nie komary to byłby bardzo fajny wieczór, a tak to tylko fajny :)
A i galaretka z soku truskawkowego domowej roboty ze spirytusem palce lizać :)

Z Wrocławia do Sulejówka? Wbiję w takim razie do Ciebie na 2 tygodnie :P Pod warunkiem, że pokażesz pomnik Marszałka z córkami.
  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: host, ranking, szukam, firma

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników