Skocz do zawartości
testowy1

Sprzęt, maszyny do kolokowania - GDZIE KUPIĆ

Polecane posty

Witam,

 

1. chciałbym się dowiedzieć gdzie lub u kogo mógłbym kupić całą złożoną maszynę, aby prosto trafiła do Data Center w pełnym ładzie. Skąd wasza społeczność czerpie sprzęt, z Polski czy z zagranicy? Gdzie najlepiej kupić, aby wyszło korzystnie? Chciałbym znać wasze ceny co do sprzętu zaprezentowanego poniżej. Nie chcę czytać postów typu 'dzierżawa serwera'.

 

Sprzęt jaki chcę zakupić to coś na miarę oferty ECO SSD 2013 oraz ECO MAX 2013 (obie oferty ze strony firmy ATMAN https://eco.atman.pl/) + dyski SSD.

 

  • Procesor: Xeon E5 1650
  • RAM: 64 GB
  • Dysk: 2 x 2000 GB
  • Platforma: Supermicro Rack 1U

 

  • Procesor: Xeon E3 1270
  • RAM: 32 GB
  • Dysk: 2 x 2000 GB
  • Platforma: Supermicro Rack 1U

 

Ogólny budżet do 21,618zł

 

2. druga sprawa to które centra danych w Warszawie i Poznaniu oferują atrakcyjną ofertę kolokacji serwerów. Jeśli są jacyś przedstawiciele, którzy mają odpowiednią ofertę, prosiłbym o kontakt.

 

 

Edytowano przez testowy1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

AJM Electronics

ul. Dalanowska 29

03-566 Warszawa

ajm.biuro@ajm.pl

 

 

(przepisuję z wizytówki)

W tym tygodniu byłem w tej firmie i ofertę mają dużą (przygotowują wszystko dla DataCenter) - szafy, serwery, przełączniki no wszystko :)

Jak Cię wpiszą do bazy to masz zniżki i szybszy czas realizacji zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli szukasz sprzętu takiego jak oferta ECO ATMAN (tj. Supermicro) to kieruj się do sklepu internetowego ItCare: http://www.supermicro.com.pl/ . Jest to dystrybutor Supermicro w Polsce.

 

Warto kontaktować się z nimi bezpośrednio, chętnie doradzą, a może i przygotują specjalną ofertę :-).

Edytowano przez alien (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×