Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Polskie wsparcie Boxbilling

Polecane posty

Cześć, od jakiegoś czasu korzystam z tego oprogramowania, spodobało mi się nawet :P Stworzyłem ze znajomym forum poświęcone temu panelikowi.

 

Może ktoś z was będzie chciał pomóc w projekcie ? :)

Zapraszam: http://boxbilling.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Pan powyżej - na pewno trzeba zmienić styl. Jest taki jakiś kanciasty :P Normalne, że trzeba też uzupełnić treść ale to nie będzie większym problemem. Jeżeli trzeba mogę się zgłosić na moderatora i ew. dorabiać drobne grafiki. Jeżeli nie to jako użytkownik po godzinach postaram się uzupełniać treść na forum :)

 

@Edit - U mnie przy rozdziałce 1024x1280 rejestracja strasznie się rozjeżdża.

http://prntscr.com/1c3as9

Edytowano przez Tehiro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienimy styl na jakiś.... Hmmmm, fajniejszy, ale niestety nie będzie to nic super pro elo, bo raczej wybierzemy jakąś darmówkę z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik Twoje projekty mnie inspirują ;)

Zauważyłem właśnie, jak sprzedałem forum to ty wystawiłeś ogłoszenie, że kupisz forum :D

 

Miło mi :P

 

 

Mimo wszystko, zapraszam po darmowe spolszczenie oraz do testowania pluginu ticketów.

 

Pozdrawiam,

 

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś byłby chętny do pomocy przy spolszczeniu to zapraszam na PW, na poeditor mamy projekt i zostało nam jeszcze trochę fraz do tłumaczenia i poprawy.

 

W sumie to nieaktualne.

Edytowano przez Aimer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Projekt polskiego supportu Boxbilling został wstrzymany z powodu, iż użytkownik (moderator) "zaba" usunął wszystkie posty i postanowił skopiować cudzy pomysł, tworząc identyczne forum.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że z tego coś wypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jaja niezłe :D

Właśnie zauważyłem ze moje konto znikło :P heh.

Projekt by miał szanse wypalić no ale ktoś musiał by tym dobrze pokierować a nie tak jak teraz jakiś dzieciak zrobił się zazdrosny to wywalił posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOLOPIK ja sytuacji do końca nie znam, ale pewnego razu wszystko było i nagle znikło... Nie wiem kto zawinił... Nie masz backupa ?

 

Ja tez nie wiem o co chodzi... Wczoraj forum nie działało, bo przenosiłem na nowy serwer. Dzisiaj patrzę a tam pusto i linki do nowego forum :D Przywróciłem backup i zbanowałem pana moderatora. Widzę, że ty jesteś moderatorem na nowym forum, heh ;) Zostawiam włączone, jako archiwum, ale nie będę już tego prowadził, bo to zaba ma repozytorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOLOPIK ja sytuacji do końca nie znam, ale pewnego razu wszystko było i nagle znikło... Nie wiem kto zawinił... Nie masz backupa ?

 

Jesteś moderatorem na tym drugim forum i nic nie wiesz ? aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tez nie wiem o co chodzi... Wczoraj forum nie działało, bo przenosiłem na nowy serwer. Dzisiaj patrzę a tam pusto i linki do nowego forum :D Przywróciłem backup i zbanowałem pana moderatora. Widzę, że ty jesteś moderatorem na nowym forum, heh ;) Zostawiam włączone, jako archiwum, ale nie będę już tego prowadził, bo to zaba ma repozytorium.

He repozytorium to nie wszystko ;) Jeśli masz zamiar z tego rezygnować to daj znać przygarnę to żeby się nie marnowało bo jeszcze z tego może coś być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpierw opłatę pobierze od Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem moda od *zaby* za udostępnienie id transferuj aby dokończył modul przelewów.

Tak mam moda a nie wiem co się dzieje :)

 

W takim razie powodzenia życzę przy tworzeniu nowego projektu :D Jak tam moderatora dostaje się za ID do transferuj to spoko. Mimo wszystko Rafox przejmie projekt. Temat chyba można zamknąć.

 

Pozdrowienia dla usera WHT zaba141.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×