Keyweb.de
Keyweb.de
#21
Napisany 01 maj 2008 - 00:31
Potrzebujesz Dolarów na PayPal?
Wyślij prywatną wiadomość.
#22
Napisany 01 maj 2008 - 00:50
Ja tez mialem stycznosc z ta firma - jeszcze mam tam kilka serwrerow (kilku klientow nie chcialo sie przeniesc jednak generuja taki ruch, ze nie ma ryzyka aby ich odcieto)
Co do wylaczania serwerow albo limitowania portow to byla to u nich standardowa praktyka.
Po rozmowie z szefowa sprzedazy - po koljenym przycieciu lacza zapytalem przy jakim poziomie przycinaja lacza.... Pani powiedziala ze ok 2-3TB.
Najsmieszniejsza rzecza, ktora u nicc mi sie zdarzyla to gdy odlaczonych zostalo 5 serwerow klienta, ktory generowal miedzy 10-15TB na kazdym z nich. Zjawila sie u nich "policja" bo byl illegal content.... ale jaki to niewiadomo. Poprosilem o kopie nakazu - takowej nie dostalem. Moj klient skontaktowal sie z prawnikiem w Erfurcie - po czym serwery zostaly wlaczone na kilka godzin i przenieslismy dane do Frankfurtu i tam wszystko dzialalo bez problemow.
W niemchech jezeli zjawia sie policja to jedynie po to aby serwer zabrac (caly) potem oddaja serwer bez dyskow i nie bawia sie we wlaczanie / wylaczanie serwerow.
Natomiast jezeli chodzi o siec to nie mozna narzekac - wszystko dziala stabilnie.
Wspolprace na wieksza skale skonczylem z nimi jakis rok temu wiec jak sie sprawy maja teraz nie wiem, ale tak naprawde nie chce sprawdzac.
Do powaznych zastosowan szczerze odradzam.
Pozdrawiam,
Dino Strzeminski
#23
Napisany 01 maj 2008 - 00:57
a oddali Ci jakąś część pieniędzy?
Potrzebujesz Dolarów na PayPal?
Wyślij prywatną wiadomość.
#25
Napisany 01 maj 2008 - 02:32
ważne, że oddali kasę mi (1/3).
A Keyweb.pl się do tego nie odniesie?
Potrzebujesz Dolarów na PayPal?
Wyślij prywatną wiadomość.
#26
Napisany 01 maj 2008 - 12:11
Quake 3 Lover
#27
Napisany 01 maj 2008 - 19:39
Czy raczej prawdy się nie komentuje?
Potrzebujesz Dolarów na PayPal?
Wyślij prywatną wiadomość.
#28
Napisany 28 maj 2008 - 17:49
na kontakt z supportem nie narzekam - bardzo mile sie z nimi rozmawia (po angielsku). z reakcja juz nieco gorzej - dlugo sie czeka az cokolwiek zrobia.
na sama usluge chyba nie powinienem narzekac. ale co jakis czas pojawia sie obciazenie cpu 95%, pada http. ciezko mi stwierdzic czy to wynika ze skryptu, blednej konfiguracji czy kiepskiego hostingu.
chcialem sie podzielic z Wami opinia po prostu
ps. co mozecie polecic w zamian? koniecznie potrzebne ssh, 20-30gb quoty, minimum 2ip...
#29
Napisany 29 maj 2008 - 08:48
Potrzebujesz Dolarów na PayPal?
Wyślij prywatną wiadomość.
1 Użytkowników czyta ten temat
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników















