Skocz do zawartości
Gość agenzia

VPS do dużych baz danych

Polecane posty

Gość agenzia

czekam na tę odpowiedź w sprawie testu,

 

zrobiłem konto, chcą, abym zapłacił a nie testował.

 

Nigdzie nie ma opisane np. w regulaminie co to jest test i co dalej po teście ani co dalej z moimi nieszczęsnymi 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenzia

Weźcie zamknijcie ten temat, bo to już na kpinę zakrawa...

 

 

 

pedro84, za przeproszeniem - zamknij oczy albo nie wchodź.

Nie wiem dlaczego tu wchodzisz skoro to kpina.

===============

dla pewności zamówiłem drugi serwer, ustawiłem 14 dni i też nie działa, a otrzymuję tylko

 

"Uwaga! Zamówienie zostało zakończone. Zostanie zrealizowane po wpłacie należności."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... To już chyba zażalenia kieruj gdzieś indziej, a nie na forum WHT. Tu nie ma oficjalnego wsparcia SLDC, ja tylko podałem firmę z dyskami SSD za "pińć" złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenzia

nie ma żadnej informacji, na maila nic nie przychodzi poza opłaceniem, w panelu też nic nie ma,

 


===================

 

 

idę na zagraniczne, gdzie można kupić na 1 dzień albo piszą, że zwracają pieniądze,

i można sobie przetestować.

 

W Polsce już wczoraj straciłem ponad 50 zł - wystarczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając Twoje wypowiedzi, trochę współczuje firmie którą wybierzesz posiadanie Ciebie jako klienta... miałem momentami wrażenie, że trollujesz.

 

Biorąc pod uwagę Twoje wymagania, jedynym rozwiązaniem dla Ciebie jest serwer dedykowany - ze względu na cenę prawdopodobnie ten z OVH.

 

Jeżeli martwisz się, że nie wykorzystasz go w pełni, przenieś na niego część projektów, które masz na kimsufi.

 

W każdym razie musisz przemyśleć sobie swój biznes-plan jeśli różnica xxx pln na miesiąc robi taki problem dla projektu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenzia

Czytać trzeba...

 

 

 

pedro84,

nie wiedziałem, że VPS to serwer dedykowany, a okres 14 dni wybiera się przy zamówieniu i zaraz idzie się do panelu opłat.

Chyba na pamięć mi doradzasz.

 

================

 

elcct,

co zapłacić 100 zł/mc to nie ponad 300,

to w roku daje prawie 2400 zł oszczędności np. na wakacje.

 

Nie chodzi mi o to, aby nie zapłacić jak potrzeba, bo już wiele pieniędzy straciłem, ale jeśli mogę coś dobrego wybrać i zapłacić mniej to wolę mniej.

Problem w tym, że nigdzie nie mogę poznać możliwości VPS i ciągle muszę płacić, aby przetestować, jak wczoraj.

Po prostu firmy piszą mnóstwo CORE a znaczy to tyle co nic.

 

Niektóre mam bazy po 100 i 200 GB i nie pomieszczę nawet na OVH na tych dedykach, trzymam na innych np. Inter 520 512 MB albo OCZ Agility 3, to wydajne dyski.

Ale niektóre projekty wymagają stabilizacji - chcę o nich zapomnieć na jakiś czas, poczuć więcej czasu

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pedro84,

nie wiedziałem, że VPS to serwer dedykowany, a okres 14 dni wybiera się przy zamówieniu i zaraz idzie się do panelu opłat.

Chyba na pamięć mi doradzasz.

 

Ty masz jakieś problemy z czytaniem tekstu pisanego? Jaki VPS?

 

SLDC czyli Śląsk Data Center, z tego co wynika na ich stronie (https://www.slaskdatacenter.pl/whmcs/cart.php?a=confproduct&i=3) ma 2-dniowy okres testowy. 14 dniowy okres ma SDC, czyli Sprint Data Center, pod stroną sprintdatacenter.pl, który wybierasz podczas zamówienia.

 

Ja naprawdę współczuję firmie, do której trafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×