Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
takijeden

Gdzie moge zgłosic problem! Sync.pl

Polecane posty

buhhaha telefon w kieszeni ? dzwonilem 6 razy !!! Czlowieku !!! I nie$$$$ Mi ze miales wlaczony i 3 sygnaly bo ulomny nie jestem !!

Ps, Spotkamy sie w sadzie !

 

 

NIE KUPUJCIE NIC U SYNC.PL !!!! SZKODA KASY I NERWOW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi Sync.pl przypominaja mi Ministra Infromacji (czyt. propagandy) Iraku, mowiacego o dzielnej obronie kraju, podczas gdy Amerykanie byli juz na obrzezach Bagdadu.

Tobie i Tobie podobnym proponuje na adres Sekcji III BOWI Group przesłać skan wpłaty lub przelewu środków finansowych na rzecz Sync.pl - nie jest to oczywiście żaden przymus, ale kolejne "głosy" z pewnością się przydadzą. To samo tyczy się byłych klientów h4u.pl
To jest bardzo dobra rada i nadal aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz robie screen wplaty przez mbank i wysylam do BOWI . to sa jakies kpiny zeby robic ludzi tak w "balona" jak to robi sync.pl i co dzis tez sie dnsy nie odswizyly jak MYSQL padł ? hmm dziwne ... " Co ma piernik do wiatraka " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ASINY, co Ci uslugodawca gwarantowal w umowie ? Czy masz gdzies stwierdzenie, ze MySQL bedzie dzialal caly czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robie w balona?? Znaczy ze oszukuje, wiec teraz prosze wytknac mi wszystkie oszustwa, zobaczymy, a Pana asiny do sądu zapraszam, nie masz nigdzie zgwarantowane, że nawet server będzie działał :)

 

Pozdrawiam i poraz olejny zapraszam do testow, a potem wydawania swoich miesznych opini.

 

Edit: tobi223 ehh umm no ten tego, wiesz ja wtedy właścicielem nie byłem sądząc po dacie, 1.11 to data kiedy ja jestem właścicielem Sync.pl :)

 

Edit2: A skoro tak lubisz słowo krzak, to może w dzieciństwie miałeś jakieś przygody z tym słowem i Ciebie podającego się za firme tak nazwano :>

 

Edit3: biuro@sync.pl vipkonta.h4u.pl 10.10.2004 20:19 0,71 kB

abuse@sync.pl vipkonta.h4u.pl 10.10.2004 21:49 0,77 kB

admin@sync.pl kiedy wstanie h4u.pl 10.10.2004 17:08 0,75 kB

biuro@sync.pl vipkonta.h4u.pl 30.10.2004 11:51 0,63 kB

admin@sync.pl Resseler vipkonta.h4u.pl 21.10.2004 20:56 0,89 kB

 

J.w ja jestem właścicielem od 1.11

 

Edit4: A tak na marginesie to nadal podtrymuje iż mamy stabilne servery, ze twoje bazy podajzebo o to chodzi nie dzialaja to sie nie pisze na forum tylko na adres pomocy tecxhnicznej admin@sync.pl dopuki tam nie wpłynie zgłoszenie ja nie podejme żadnych działań.

 

Edit5: chyba juz ostatni raz edytuje...

 

"co dzis tez sie dnsy nie odswizyly jak MYSQL padł"

 

może jaśniej, prościej, no chyba ze to jest nowy jezyk "wyższych" ludzi, którzy mówią o 2 sprawach w 1 zdaniu, jest to pewnie tajny jezyk i tylko oni go rozumieja :)

 

-- koniec -- ;]

 

Edit: A jednak nie: link do zakładania 100 mb kont demo:

http://sync.pl/demo/whmai-form.php

 

Kona wazne sa przez 7 dni i maja pojemnosc 100 mb z transferem 100 mb

 

zapraszam do testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam zagwarantowane w umowie bo takiej niema lecz na stronie internetowej jest wyraznie napisane Serwis WWW firmy w Internecie to obecnie najszybszy i najtanszy sposob dotarcia do najwiekszego kregu odbiorcow.

 

Proponowane przez nas rozwiazania daja gwarancje jakosci uslug hostingowych:

- Wydajne serwery i szybkie lacza do sieci Internet uczynia Twoja prace komfortowa, a twoja strona www będzie widoczna 24 h/dobrze na calym swiecie dokladnie wtedy kiedy zechca tego klienci .

- Ochrona antyspamowa i antywirusowa realizowana na serwerze na wysokim poziomie zabezpiecza Cię przed niechciana i natarczywa poczta.

- Najwydajniejszy obecnie system statystyczny na swiecie zapewni stay monitoring Twojej strony www.

- cPanel Jako panel do zarzadzania kontem

 

Wiedz najpierw radze sie zastanowic nad tym czy cos gwarantowaliscie czy nie i po co ja bede do was pisał ? i co i tak odpowiedzi nie otrzymam . BŁAZENADA ZE SRONY SYNC.PL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sync.pl

Mało są smieszne te docinki apropos słowa "krzak". Pewnie śmiejesz się ty i twoi koledzy z drugiej klasy gimnazjum bo to mniej więcej taki poziom. A do co do oferowanych usług to na pewno nie kupiłbym ponieważ podany formularz jak i z reszta podstron ładują się bardzo wolno, więc nastepnym razem jak bedziesz podawał jakiś link do publiczengo użytku upewnij się ze skasowałeś już konta ludzi, którzy zapłacili za rok i już nie są potrzebni bo troche obciążają serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Pana assiniego powiadomoić, że aktualnie wszystko działa od 3 dni bez przerwy i tak pozostanie więc apeluję, i bardzo prosze o zakończenie tych "przepychanek" na forum.

 

@mmac jezli jestes "Przemolem" to nie trzeba bylo pisac tak jak bys mial konto, aktualnie kiey Ci to podawalemn mowilem, iz to jest JESZCZE na starym serwerze i ze zapraszam do zakupu / testu po 21 czy tam 23

 

Pozdrawiam

 

PS: Co do podpisu Pana @mmaca, to jeżeli będzie Pan ogłaszał nie prawdziwe oferty, bo tak to potraktować mozna zgłoszę sprawę do organów ścigania, informuje, iż występowanie w imieniu firmy, której nie jest sie prawnym przedstawicielem jest nie legalne. Daję czas 24 godziny od teraz (tj 22:03 26.11.04)

 

PS2: Jezeli jakiemus 13 latkowi uda sie zalozyc firme to będę "błagał" o nobla dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze "timeout" i czas na przemyslenie ?

 

No i pamietajmy, ze cena to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edit: tobi223 ehh umm no ten tego <- z jakiej ty wioski pochodzisz cos takiego pisze wlasciciel firmy :rotfl:, wiesz ja wtedy właścicielem nie byłem sądząc po dacie, 1.11 to data kiedy ja jestem właścicielem Sync.pl :)

no tak ma pan racje jestem wlascicilem od 1.11 a gdybym napisal ze mejle z data od 5 to juz by bylo jestem wlascicielem od 10 hahah po prostu zal mi ciebie dzieciaku zamiast bawic sie w serwery idz lepiej pograj w simsy to cos na twoim poziomie

 

APELUJE DO WSZYSTKICH ZEBY USWIADOMIC POTENCJALNYCH KLIENTOW "FIRMY" :| SYNC.PL ZE TO STRASZNE GOOWNO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, koles ty smieszny jestes (mowie do tego pana tzn do tego dzieciaka z sync.pl) - policja miala byc u mnie juz ze dwa miesiace temu z okazji tego iz przedstawiłem cala prawde, tylko prawde :) na lamach forum webhelp.pl - i co? Policji u mnie nie widac od dluzszego czasu, a ty tylko sie osmieszyles. Powtarzam po raz kolejny daj sobie spokoj z hostingiem bo kazdy wie ze sync.pl = h4u.pl a takze kazdy wie co kryje sie pod marka h4u.pl. Co do sadow, policji itd to wlasnie ty jestes na dobrej drodze zeby tam sie znalesc.

 

pzdr

sorry za duzo bledow i niestaranne pisanie ale mam malutko czasu i chce w koncu zjesc kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nt Antharax sie nie wypowiadam sprawy nie znam.

 

A co do tobi223 wypraszam sobie, a zobaczymy czy takim dzieciakiem jestem jak jutro pujde z wydrukiem calego tematu na policje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestme za propozycja gb

 

http://www.webhostingtalk.pl/ranking.php

 

link do rankingu, moze po tym zobaczycie jakoisc uslug a nie po ocenach zawistnej konkurencji, oraz wyimaginowanych klientów, lub tez osob którzy nie mają pojęcia gdzie sie znajdują i nie mają pojęcia, że internet nie jest juz anonimowy.

 

http://www.sync.pl/demo/whmai-form.php

 

Zakładanie kont demo, zapraszam do testów

 

Pozdrawiam

 

Edit: mmac, wobec tego przepraszam bardzo podobna sprawa wobec tego. Przypominam o terminie na usuniecie podpisu 48 godzin od 22:03 bodajze. Po zisiejszej telefonicznej konsultacji z prawnikiem i funkcjonariuszem policji wyznaczam także termin na usunięcie posta z pomówieniem to ten twój ostatni bez tego nad moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłbym poznać imię i nazwisko funkcjonariusz policji oraz imie i nazwisko prawnika?

 

oraz inne dane

 

edit

 

Musisz być kimś ważnym jak masz prawnika pod reką o północy w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym po zakonczeniu koncowych prac dotyczacych zabezpieczen dodam serwer do rankingu webhostingtalk i gyperspin wtedy zobaczymy ktore opinie byly klamliwe, a ktore nie

 

To moze najpierw nie dawaj nikomu kont na swoim serwerze zanim "nie zakonczysz koncowych prac dotyczacych zabezpieczen"?

Bo serwer jest dziurawy jak ser szwajcarski.

 

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Server nie jest dziurawy jest "bezpieczniejszy" bo w 100 % bezpieczne nie jest nic.

 

Post pisany był stosunkowo dawno, kiedy ont na serwerze JESZCZE nie było. W tej chwili stan serwera uzjae jako dobry, przez oistatnie dmni było pare podknięć, ale zostały one rozwiąane przez dzisiejszy upgread ramu na serwerze do 2 GB

 

PS: Co do zabezpieczen wiecej sie nie wypowiadam bo ja sie tym nie zajmuje tylko administrator techniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Server nie jest dziurawy jest "bezpieczniejszy"

Jest dziurawy.

 

bo w 100 % bezpieczne nie jest nic.

Sa serwery duzo duzo bezpieczniejsze od Twojego. Praktycznie nie do przejscia.

Poza tym sa maszyny w 100% bezpieczne (np. rutery).

 

PS: Co do zabezpieczen wiecej sie nie wypowiadam bo ja sie tym nie zajmuje tylko administrator techniczny

Dobra rada - zmien administratora :twisted:

 

edit:

 

rozumiem, ze administracja zajmuje sie czlowiek o nicku insekt? To ten co wklepal kiedys rm -rf / na serwerze :-D jak masz takich adminstratorow to szczerze Ci gratuluje :-D

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe kolejna zmyślna osoba, która nie zauważyła, że było coś takiego jak sprzedaż na co mam umowe itd. Dobra nie wazne

 

1. Nie tobie o tym decydować

2. Może, nie wiem, nie umiesz ocenić czy są bezpieczniejsze bo nie sprawdziłeś mojego (mam logi 0 testu włamów), nie na ruter tez sie da wlamac, a pozatym mozna latwo zrobic buffer overflow.

3. Nie zmienie, nie mnieszaj sie w nie swoje sprawy.

4. Gratulacje logicznego myslenia, nobel grati, wiecej nie komentuje, zeby obrazajac nie zlamac prawa

 

Pozdrawiam, i prosze skonczmy te blazenade, niech ktos reszcie zacznie test kont i przestanie udawac alfe i omege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Może, nie wiem, nie umiesz ocenić czy są bezpieczniejsze bo nie sprawdziłeś mojego (mam logi 0 testu włamów),

daj mi oficjalna zgode na tym forum, ze pozwalasz mi zrobic audyt bezpieczenstwa.

 

nie na ruter tez sie da wlamac,

ok, postawie ruter, i dam Ci 1000 zl jak sie na niego wlamiesz. Ok? Ale jak Ci sie nie uda to Ty mi dasz 1000 zl. Pasuje taki uklad?

 

a pozatym mozna latwo zrobic buffer overflow.

zdalnie?

 

edit:

w sumie to EOT z mojej strony. Troszke za mocno sie zbulwersowalem :-D Szkoda mi czasu na gadanie z Toba. Baw sie dalej w hosting. Zycze duzo szczescia (a przyda Ci sie z takim poziomem uslug) :twisted:

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znam firmy sync ale poprzez to ze jest znana czesto patrzalem na ich strone i czasem nie dzialala wiec co do uptime sie nie wypowiem co do zarzucajacych sync niegospodarnosc wy wybieraliscie...Wasza strata powinno to byc dla was nauczka naszczescie nie droga bo firma ma tanie uslugi bo jakosc jest ich watpliwa madrych to powinno cos nauczyc glupek i tak bedzie szukal oszczednosci i dziury w calym i nie zrozumie i znow wybierze firme ktora nawet nie posiada wlasnego srodka pracy(np. serwer) toz to paradoks ludzie apeluje do was co to za firma ktora nie ma nawet sprzetu do wykonywania podstawowej dzialalnosci!!! uwazam ze firma moze kozystac w jakims stopniu z outsouringu ale nie w 100% bo to jest chore...nie ma zadnego kapitalu zakladowego nawet siedziby osobnej nie ma tylko mieszkanie wlasne itp... to tak samo jak dedyki sa podpinane do 100mbps za np 300$ na miesiac a lacze w usa 10mbps kosztuje 899$ paradoks jakis czy moze po prostu te 100mbps to wcale nie jest naprawde 100mbps tylko znacznie mniej a sa podpiete do switcha 100mbps?a co do tego typu firm to powiem ze przyczyniaja sie do podnoszenia cen telekomunikacyjnych u nas tpsa placi za ruch miedzynarodowy z innymi sieciami w ramach wymiany... i sie zastanowcie ze jak placisz za serwer w the planet to kase wywozisz z kraju a w 2 strone poprzez to ze ruch idze poza nasz kraj to tpsa placi za ruch miedzynarodowy innym o wiele wiekszym firmom telekomunikacyjnym od niej samej wiec podwojnie przyczyniacie sie do zuborzenia naszego kraju... a potem sie dziwicie ze takie drogie lacza sa u nas no tak jak kazdy tak mysli a ma przeciez 100mbps (lol) to moze troche przeslac i za to potem nasz operator musi zaplacic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szirok: Po 1 jak mowilem od 21 czy tam 3 juz nie pamietam za rano jest jest nowy swerver i od tego czasu chodzi ładnie, no były małe potknięcia ale to jest tak zawsze na nowym serwerze. Juz to napraiwilismy

 

A co do oversellingu to z kad Ty wiesz ze my robimy overselling? I w ogole jaki sprzet mamy, skoro nie masz konta?

 

A dalsza twoja czesc postu to kompletny ot. My za server płacimy 1400 zł / miesiąc i starczy

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietnie moze trafilem wlasnie jak serwer zmienialiscie... musicie robic overselling bo z tymi cenami byscie nie wytrzymali i nawet nie proboj swirowac ze nie robicie bo to bedzie jeden wielki lol na maxa. reszta postu to rzeczywsicie ot ale to ze ty 1400 placisz to tym bardziej powinno dac ci do myslenia jesli nie to gowniarz jestes ktory nic nie rozumie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiles pewnie jak był to serve stary często padający (dlatego jestem na tym forum)

 

Ceny sa nowe na allegro, a strona bedzie zmieniona wiec niema sensu aktualizacji cennika.

 

http://allegro.pl/my_page.php?uid=2680008

 

Jest duzo firm, które sprzedają konta na zasadzie oversellingu i nikt im tego nie wytyka. Usługodawca ma zapewnić dostęp do usług i wymaganą pojemność i transfer. A użytkownika nie powinno interesować czy on mas dysk 1 GB czy mniejszy. Provider poprostuw razie co musi taki dysk dokupic.

 

to był tylko przykład.

 

A Pana Shiroka zapraszam do przetestowania konta

 

Pozdrawiam

 

 

Edit: A tak na marginesie: Sync.pl w dalszym ciągu ma uptime 100 % na wht :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×