Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
takijeden

Gdzie moge zgłosic problem! Sync.pl

Polecane posty

Witam,

 

Krew mnie zalewa! Czy moge zglosic i gdzie jawną niekompetencje tych partaczy z sync.pl?

Dalem sie skusic i wykupilem przestrzen dyskowa u tych partaczy. Na przestrzeni ostatnich kilku miesiecy zmienili wielokroc dnsy a kazdy wie jakie niesie to za soba przestoje! Nie dziala poczta, www ma przestoje po kilka dni! Gdzie pojsc ! Z kim rozmawiac! Czy jest ktos (jakas organizacja) ktora odpowiada za takich partaczy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOWI jako takimi partaczami sie nie zajmuje. W tym przypadku akurat dobrze jest napisac, bo juz pare skarg bylo. Wiele osob nie chce dzwonic do wlasciciela Cyberhead, ktory zyje w blogiej nieswiadomosci, jaki smrod sie wokol niego wytworzyl, bo znajomy podpial pod jego firme hosting i odwala big shit. Artur moze zadzwoni i przekaze jakie informacje otrzymuje BOWI, a proponuje tez osobiscie zatelefonowac.

 

Bardziej oficjalnie to Urzad Ochrony Konkurencji i Konsumentow www.uokik.gov.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to co oni robia to poprostu amatorszczyzna przez potwornie duze "A".

 

Prowadze z nimi korespondecje od jakiegos czasu. I takze od jakiegos czasu przechowuje sobie to co oni piszą!

Panowie i Panie: Niektóre maile to prawdziwe rodzynki! Białe wręcz kruki mailingu informacyjnego!

 

Błędy na błędach!

 

Czy to jakieś dzieci prowadza ten hosting? Podstawówka? W gimnazjum juz wiedzą jak pisac!

 

Taki Jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. BOWI nie ma zadnej mocy aby cokolwiek zrobic,

 

2. uokik jedynie jesli narusza zbiorowy interes konsumentow, nie sadze aby sie sprawa zajeli,

 

3. pozostaje sprawa cywilna, mozesz przyjac kilka wariantow, ale z gory uprzedzam, ze bedzie to trwalo ok. 2-3 lat,

 

4. wybierajac uslugodawce kierowales sie zapewne cena, teraz widzisz za co zaplaciles i ponosisz dodatkowe koszty,

 

Pamietajmy, ze praw ekonomi nawet w internecie nie uda sie oszukac (niektorzy probowali w erze banki mydlanej i wiemy wszyscy jak to sie skonczylo).

 

Na Twoim miejscu wybralbym drozszego i rzetelnego uslugodawce i zapomnial o sync.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi ze BOWI ma jakakolwiek moc. W praktyce jednak po wielu skargach do BOWI i telefonach Webliona, Cyberhead wycofuje sie z tego bagna, w ktore zostalo wciagniete. Dane na stronie to:

Firma:

 

Uslugi Informatyczne Sync.pl

NIP: 879-156-45-12

REGON: 871722078

ADRES: Skargi 1073, 87-140 Chelmza

Proponuje napisac.

 

P.S. Zgodze sie z rzetelnym jako generalna zasada, natomiast z drozszym roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pomiedzy slowami "drozszy", "rzetelny" znajduje sie spojnik w postaci "i" :-)

 

Z tego co pamietam to sync.pl mial niezwykle niskie ceny, a jak juz wczesniej wspominalem ekonomi nie da sie oszukac. Nie mozna rzetelnie swiadczyc uslug _dlugo-okresowo_ (a takie sa uslugi hostingowe) bez odpowiedniego zaplecza ludzkiego, technicznego oraz finansowego. Dwoch pierwszych nie mozna miec bez ostatniego, a ostatnie mozna miec jedynie poprzez generowanie odpowiednich przychodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie tak jak myslalem.

Nie wiedziec czemu dzis moja www została WYŁĄCZONA!

Nie wiem czemu, na jakiej podstawie i z jakiej okazji.

 

Fakt faktem, skoro wyłączyli to najpierw przeczytali to co napisalem, a w związku z tym pisze dzis do BOWI oraz do UOKIK.

 

Zastanawiam sie rowniez czy nie wnieść sprawy do sądu gdyż to co te dzieciakui robią zakrawa na czyste oszustwo! Czestotliwosc niedzialania serwerów moze dawac do myslenia. Czyli kasa zaplacona a uslugi nie ma!

 

Czy oni sa podpieci do kogoś wiekszego, wazniekszego niz ten syfiasty sync (syfnc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uslugi Informatyczne Sync.pl

NIP: 879-156-45-12

REGON: 871722078

ADRES: Skargi 1073, 87-140 Chelmza

A propos tych danych: o ile dobrze pamiętam, to pierwszy właściciel h4u.pl mieszkał na tej samej ulicy (dokładniejszych danych nie pamiętam). Ciekawe, bo poszła fama, że h4u zostało sprzedane 'grupie sync.pl'.. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posluchajcie jak sie traktuje klienta w sync.pl. To sie nadaje do kabaretu!

 

Postanowilem zrezygnowac z uslug niezmiernie powaznej firmy krzak jaka jest sync.pl i przenioslem sie PARE DNI TEMU do innego uslugodawcy.

Z sync.pl dostalem informacje iz "OK" nie ma sprawy i ze moja www wygasnie w ciagu 24 h.

 

Ale.... i tu niespodzianka! Wczoraj dostałem maila ktory mowi ze facet wszystkich przeprasza za niedzialanie serwrów itp bla bla bla.

 

A na samym koncu perełka:

Cytat dosłowny:

 

"Prosze nie pisać więcej że nie działa i czemu nie działa bo nie odpiszemy

"

 

Mega giga hiper rotfl jak nie wiem co! Ja piernicze, nie piszcie bo i tak nie odpiszemy. Co wrażliwszy uzytkownik moze zrozumiec: nie męcz sie jełopie z prosbą o uruchomienie www bo i tak nie uruchomimy i nie napiszemy czemu, bujaj sie. Obsluga klienta na poziomie obornika.

 

Gratuluje firmie i pracownikom sync.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ręce opadają na to, co wy tu piszecie, nie wnikam piszcie sobie, wolność słowa

 

z góry chciałbym zaznaczyć, że jutro przechodzimy na serwer dual xeonowy i nie bedzie już żadnych problemw (theplanet) nie servermatrix mozecie sprawdzic.

 

Na wicej nie odpisuje bo niema sensu i tak to obrócicie przeciwko mojej firmie

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje za 2-3 dni założyć konta testowe u nas (na www będzie możliwość założenia automatycznie) w celu zorientowania się jak usługi są świadczone, dopiero wtedy prosze krytykować

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

synku daj juz spokój :) ten biznes prowadzisz po lekcjach w gimazjum?

 

"ząłożyć" - "obrucicie", zdania nie po polsku. powinien byc przepis, że do internetu sa wpuszczani ludzie wyłącznie z maturą :)

 

nie, sorry ale nie mogłem sie powstrzymać. :) czytając te wypowiedzi sync.pl mozna sie po prostu polać ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Sync.pl - > prosze poprzedni post przepisac na jezyk polski.

Prosze pamietac, ze sposob w jaki sie Pan wypowiada na publicznych forach ma ogromny wplyw na ocene Pana uslug.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. BOWI nie ma zadnej mocy aby cokolwiek zrobic

Jakoś sobie radzimy :) ale nie o tym mowa w Temacie.

 

Faktycznie dzwoniłem do właściciela Cyberhead. Rozmów z oczywistych względów przytaczał nie będę, ale zmiana choćby właściciela domen/y mówi sama za siebie.

 

Nie wiedziec czemu dzis moja www została WYŁĄCZONA!

Nie wiem czemu, na jakiej podstawie i z jakiej okazji.

Tobie i Tobie podobnym proponuje na adres Sekcji III BOWI Group przesłać skan wpłaty lub przelewu środków finansowych na rzecz Sync.pl - nie jest to oczywiście żaden przymus, ale kolejne "głosy" z pewnością się przydadzą. To samo tyczy się byłych klientów h4u.pl

 

Gratuluje firmie i pracownikom sync.pl
Nie przesadzajmy z tą liczbą mnogą :)

Co ciekawe to nie jest kolejny gimnazjalista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawione.

 

 

Edit: WEbLion nie wiem po co Ci skany wpłat. Jeżeli kogo kolwiek kiedyś oszukamy możesz taką akcje robić. Narazie nikogo nie oszukaliśmy, więc niestety nic nie poradzisz. A co do jakości usług j.w zapraszam do sprawdzenia ich dzisiaj w nocy ew jutro wieczorem zalezy jak szybko sie uporamy

 

Edit2: Bowi moiże niema mocy prawnej, ale za to ma duży autorytet, którego nie da się podważyć i za to ich cenie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekcja III BOWI Group stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i zadowolenie klientów - i nie chodzi tu tylko (jak to się nam zarzuca) o firmy hostingowe.

Czesto w Sieci podkreślane jest, że jako Grupa nie mamy mocy prawnej - już wkrótce pozamykamy buzie takim Internautom.

Kancelaria Prawna właśnie nadesłała finalną wersję Statutu Stowarzyszenia. Jeszcze kilka tygodni i zalegalizujemy działalność. Wtedy staniemy się prawdziwym wrzodem na tyłkach wszystkich cwaniaków, którzy wybrali Internet jako miejsce swoich popisów i wszelkiej maści przekrętów jak i ciemnych interesów.

 

Sync.pl - zapewniam Ciebie jak i Czytelników tego Tematu, że nie użyłem bezpodstawnie słów:

ale kolejne "głosy" z pewnością się przydadzą.

Kłamstwo ma krótkie nogi i wcześniej, czy później prawda ujrzy światło dzienne - nie potrzeba mi broni w postaci świadczenia nieprawdy - za bardzo zależy mi na Projekcie BOWI.

 

P.S.

Tobie i innym podaję dla informacji - nie używam GG, czy Tlena, ani innych komunikatorów do rozmowy na temat działania, czy w sprawach prowadzonych przez BOWI Group. Napisałem to w związku z otrzymanym mailem od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że nie macie mocy prawnej miałem na mysli, że nie jestescie sądem, ani żadną organizacją państwową do ścigania takich "krzaków" i oszustów

 

Ja się niemam czego bać, ani nie kłamie, ani nie oszukuje swoich klientów, więc nie widze podstaw aby bowi.org.pl cokolwiek sugerowało / organizowało, ale to wasza sprawa

 

Pozdrawiam

 

Edit: Opoznienie o 1 dzien transferu sync z winy theplanet, postawili server a po 3 fgodzinach jak porzywrocilismy backup zorientowali sie ze nie skonfisystemu do virtuzzo i reinstall :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PostWysłany: Wto Lis 23, 2004 8:20:49 Temat postu: [sync.pl] nowe informacjie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was Wszystkich no i sync.pl ma nowy server z czym to sie wiaze ? Pewnie myslicie ze z czyms dobrym ? o NIE WykrzyknikWykrzyknik Stanowczo nie ! Admin nic nie robi totalnie nic zero kontaktu ani GG ani email ani TELEFON Wykrzyknik! NIC ZERO Wykrzyknik! Moja strona niechodzi juz 11 dzien ! przenoszenie servera mjalo trwac 2 dni a juz trwa 5 . Admin zapewnial ze teraz jak maja 11ghz server 2x Dual Xeon to juz nic sie nie stanie ... i co ? Phpmyadmin - Błąd niechodzi !

FTP - jak sie polaczysz to masz farta !

Cpanel - chodzi czasem

MySQL - Niechodzi , stworzyc nowej bazy sie nieda czemu ? Zapytajcie sync.pl ) ja pisalem ze 30 emaili , dzwonilem 6 razy i co 6x poczta glosowa w tym raz sie nagrałem )

Poprostu jesli masz zamiar kupic SERVER RESELLER TO Zapukaj do innych drzwi , BO Sync.pl w mojich oczach w sumie "było" dobrym hostingiem lecz juz nie jest i mam nadzieje ze kilka oosb to przeczyta i napisze na innych forach . Poniewaz to co oni wyprawiaja to kpiny chodzby to : Serwis WWW firmy w Internecie to obecnie najszybszy i najtanszy sposob dotarcia do najwiekszego kregu odbiorcow.

 

Proponowane przez nas rozwiazania daja gwarancje jakosci uslug hostingowych:

- Wydajne serwery i szybkie lacza do sieci Internet uczynia Twoja prace komfortowa, a twoja strona www będzie widoczna 24 h/dobrze na calym swiecie dokladnie wtedy kiedy zechca tego klienci .

- Ochrona antyspamowa i antywirusowa realizowana na serwerze na wysokim poziomie zabezpiecza Cię przed niechciana i natarczywa poczta.

- Najwydajniejszy obecnie system statystyczny na swiecie zapewni stay monitoring Twojej strony www.

- cPanel Jako panel do zarzadzania kontem

 

 

W mojim przekonaniu to powinno byc napisane ze bedzie niewidoczna 24 h/

 

Kpiny se robia z klijentow i tyle .

 

Mam nadzieje ze Admin i Moderatr nie skasuja tego postu poniewaz to cala prawda o Sync.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło, szkoda, że nie zauważył Pan, że tylko Panu na nowym serwrze nie działa strona, dlaczego? widzi Pan strone pod starym adresem ip, więc dla Pana nowego serwera niema, przykro mi, że dns z których Pan korzysta nie odświeżają się zbyt często, wszyscy, którzy chca moga napisać do mnie mail biuro@sync.pl a ja natychmiast zakładam konto testowe na 7 dni za darmo.

 

A co do Pana. Dzisiaj ja miałem osobiście telefon PRZY SOBIE i był cały czas włączony, z tym, że była osoba, ktora dzwoniła na 3 sygnaly i zanim odebralem się rozłączała, może to Pan?

 

na maile nie odpisujemy jeżeli nie ą kierowane do odpowiedniego działu - sprawy techniczne dodziału sprzedaży? Czy jest Pan smieszny? i do tego na gg Pan mówi, że dział sprzedaży ma obowiżzek Panu odpowiedzieć na kwestie techniczne. Prosze najpierw zobaczyć czy Pan wszystko wykonał dobrze potem trenować noiszczenie ludzi, którzy planują zrobić dobrą, pożądną firme hostingową. Przykro mi, że są ludzie, którzy uważają, że jak coś nie działa to od razu z winy serwerra, w tym przypoadku grubo się Pan pomylił.

 

Jak mówiłem wyżej test = opinia, więc zapraszam do pisania maili o konta testowe.

 

Na koniec dodam, że niemam słów na takich jak Pan, przykro mi, że tacy istnieją.

 

Pozdrawiam i zapraszam do testów

 

Edit: Co do baz sql.

 

One się zakładają, ale niw qwidzi Pan ich w cPanelu, widzi je Pan w phpmyadminie, więc zakładają się. Poprostu niema Pan listy baz w panelu, więc proszę, aby najpierw Pan sprawdził, a potem krytykował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zrezygnowalem z ich uslug ....... nie mozna z nimi normalnie rozmawiac...... 10 awarii na dzien........ bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sync.pl to szkoda gadac email widmo biuro@sync.pl na ktory nikt nie odpowiada szkoooda slow...

 

Tylko zastanawiam sie dlaczego jest tu tyle osob ktore potrafilo by im pomoc w zrezygnowaniu z firmy hostingowej (sam niestety nie wiem jak skutecznie utrudnic im zycie ale chetnie bym to zrobil gdybym tylko wiedzial jak :) ) a wy nic nie robicie tylko odpisujecie ! a prawda jest taka ze dopoki nie zniknie firma krzak syf.pl to ciagle beda nowe tematy typu syf.pl mnie oszukalo

 

-taki pomysl wpadl mi do glowy ze moze wszystkie osoby ktore prowadza wlasne serwery na stronie beda podawaly link do tego forum i opinii na swoj temat moze wtedy ktos przypadkowo trafi na opinie o syfku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisujemy na wszystkie emaile, które pod biuro@sync.pl przychodzą w sprawach sprzedaży i zakładania / kasowania kont ogolnie sprawy firmy, jezeli ktos napisze tam w sprawie technicznej, to albo jest odpowiedz ze nie pod ten mail, albo poprostu juz nie odposujemy. Nie odpisujemy takze w przypadku kiedy jedna osoba wysle do nas wiecej niz 5 maili w ciagu godziny i na zaden nie zdazymy odpowiedziec, wtedy maile sa automatycznie kasowane przez system spam asasin.

 

Przemol: Mówi Pan, że zrezygnował z naszych usług, przecież Pan naet nie mniał u nas konta testowego, zrezygnował Pan juz przed zakupem, wiec opini prosze nie psuc, co wiecej, wczoraj kiedy Pan sie kontem interesowal zadnej awari u nas nie blyo wiec proze aby Pan wydawał tylko prawdziwe świadectwa o mojej irmie i serwerach.

 

Pozatym po zakonczeniu koncowych prac dotyczacych zabezpieczen dodam serwer do rankingu webhostingtalk i gyperspin wtedy zobaczymy ktore opinie byly klamliwe, a ktore nie

 

Pozdrawiam

 

PS: Wszyscy chętni do zobaczenia maili od Pana przemola zapraszam do pisania maili do mnie zoabczymy czy my umiemy normalnie rozmawiac

 

PS2: A co do Pana tobiego, zawsze myslalem, że pojęcie krzak, jest to "firma" która jest wyimaginowana i nie istnieje, nie podaje swoich danych itd, jak widdac Pan wymyślił własną definicje słowa krzak, jeden mądry profesor j. polskiego powiedział kiedyś, że każdy może wzbogacić język, jak widać Pan Tobi to właśnie robi :)

 

PS3: Jeszcze co do biuro@sync.pl, nie odpisujemy "klientą" którzy chcą coś z kontem, a piszą z innego maila niż kupowali konto, aby uzyskać od nas odpoweidź na temat konkretnego konta trzeba pisać z zarejestrowanego adresu email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mejle ktore wyslalem oczywiscie odpowiedzi nie otrzymalem

biuro@sync.pl vipkonta.h4u.pl 10.10.2004 20:19 0,71 kB  

abuse@sync.pl vipkonta.h4u.pl 10.10.2004 21:49 0,77 kB  

admin@sync.pl kiedy wstanie h4u.pl 10.10.2004 17:08 0,75 kB  

biuro@sync.pl vipkonta.h4u.pl 30.10.2004 11:51 0,63 kB  

admin@sync.pl Resseler vipkonta.h4u.pl 21.10.2004 20:56 0,89 kB  

Witam!

My juz nie sprzedajemy kont serwer jest zamniety. Zapraszam do firmy mojego

kolegi sync.pl

 

Pozdrawiam:

Dominik Nowacki

----- Original Message -----  

From: <tobi223@....>

To: <insekt@h4u.pl>

Sent: Sunday, September 12, 2004 8:45 AM

Subject: serwer

 

> Witam

> Chcialbym od panstwa kupic serwer mam tylko jedno pytanie czy

> moge placic miesiecznie czy musze zaplacic od razu z gory za

> caly rok. Chodzi mi o konto resseler 15 albo 20 gb, Jezeli

> musze placic z gorey za caly rok czy dostane konto na jakis

> okres zeby je wyprobowac

> i czy jest mozliwosc zmniejszenia rozmiaru konta na rzecz

> limitu transferow jesli tak to co pan proponuje !

> pozdrawiam, czekam na odp

Wiatam!

Juz Panu wyslalem odpowiedz nire sprzedajemy juz kont resellerskich jezeli

cvhce Pan kupic to zaprzszam do konkurencji www.sync.pl

Pozdrawiam:

Dominik Nowacki

----- Original Message -----  

From: <tobi223@.....>

To: <biuro@sync.pl>

Sent: Sunday, September 12, 2004 10:04 AM

Subject: serwer

 

Na tej podstawie i moim doswiadczeniu z wasza hmmm tego firma nie mozna nazwac stwierdzam ze jestescie krzakiem bez wzgledu na to czy dane sa i czy sa prawdziwe robicie nie tylko sobie zla opinie ale i calemu hostingowi w polsce !

 

ps. przepraszam za zasmiecanie forum ale wkurza mnie jak ten typ caly czas uparcie twierdzi ze jego "firma" :) ma stabilne serwery itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×