Skocz do zawartości
Insider

Propozycja nowej funkcji - komentarze pod postami

Polecane posty

Tytuł tematu chyba wyjaśnia wszystko. Jeżeli potrzeba wizualizacji tej funkcjonalności to zajrzyjcie na forum 4programmers.

Czemu taka propozycja? Już n'ty raz mam ochotę przygadać pewnemu nawiedzonemu politykierowi z tego forum, ale boli mnie rozpętywać kolejny X stronicowy offtop. Mając opcję komentarza do postu można zgasić takiego osobnika od siania FUD'u bez specjalnego uszczerbku dla wartości merytorycznej/estetycznej forum.

Pros: funkcja niwelująca zbędny offtop
Cons: dość skomplikowane w implementacji

 

Edytowano przez nrm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarze pod postami? Moim zdaniem pomysł głupi. To nie Facebook, to forum.

 

Chcesz pogadać z politykierem? Założ wątek w Piaskownicy. Uważasz, że ktoś robi tragiczny OT? Masz przycisk raportuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Szkoda tylko, że raportowanie postów ekipy jest bezskuteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był Portal to taką funkcję można wprowadzić ale na forum ?
Ciężko sobie taką funkcje wyobrazić na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum z komentarzami :D ? większej głupoty dawno nie słyszałem.

 

Zawsze możesz podzielić się tą myślą z managementem witryn ze stajni StackExchange (http://stackexchange.com/sites) - na ich rozwiązaniach zapewne wzorowała się ekipa 4programmers. ;)

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A to serwisy SE fą forami? Dosyć ciekawe ;)

 

 

To zależy jak wąskie klapki na oczy założysz oraz jak bardzo chcesz się spierać o semantykę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To zależy jak wąskie klapki na oczy założysz oraz jak bardzo chcesz się spierać o semantykę. ;)

 

To właśnie chyba zależy od tego jak daleko od definicji forum dyskusyjnego odchodzisz, bo w tym jest problem. Rozumiem, że wszelakie samosie i inne tego typu guano są wg. forami?

 

Wiedz, że jesteś w swoim alternatywnym rozumowaniu osamotniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarze pod postami? Moim zdaniem pomysł głupi. To nie Facebook, to forum.

 

 

 

No ale "lajki" są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już n'ty raz mam ochotę przygadać pewnemu nawiedzonemu politykierowi z tego forum, ale boli mnie rozpętywać kolejny X stronicowy offtop.

 

 

 

Od tego masz Prywatną Wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od tego masz Prywatną Wiadomość.

 

Pastwić się nad kimś na priv to nie to samo ;) Wszyscy muszą widzieć jaki jestem kozak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym są posty na forum jak nie komentarzami ? nie mam pojęcie ocb., chciałbyś aby w drabince jakiejś się posty wyświetlały ? ogarnij ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wiem o co chodzi i jest to dobry pomysł. Swojego czasu był taki pomysł aby na wht.pl zamiast portalu zrobić klon stactoverflow (jeśli o system chodzi).

 

Dlaczego jest to dobre? Bo pisanie kolejnego postu działa tylko jeśli ktoś jest na bieżąco w temacie. Natomiast jak potem ktoś to czyta to musi przedzierać się przez tonę zamieszania (od tego są moderatorzy ale oni nie są z gumy).

 

Rozmawiałem już trochę z Spannerem nad tym, zobaczymy czy da się to w jakiś sensowny sposób osiągnąć.

 

Jeśli funkcjonalność się nie spodoba to zawsze można ją wyłączyć.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gwoli wyjaśnienia, nie mam specjalnego parcia na taki dodatek. Zastosowana przeze mnie argumentacja dla >90% społeczności forum zapewne też wyda się wybitnie głupia. :) Widząc jednak jak takie komentarze sprawują się w innych miejscach sieci jestem zdania, że warto było poruszyć temat.

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Według mnie, taka opcja - nie ma w ogóle najmniejszego sensu. Zastanówcie się lepiej nad tym, jak rozwiązać problem z nie porządkiem, który tutaj panuje. Tego typu propozycje są w nieodpowiednim momencie dla WHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, taka opcja - nie ma w ogóle najmniejszego sensu. Zastanówcie się lepiej nad tym, jak rozwiązać problem z nie porządkiem, który tutaj panuje. Tego typu propozycje są w nieodpowiednim momencie dla WHT.

 

A Ty lepiej zmień nazwę na bullshittalk.pl :) kolejny odpalony dzieciak a może to ta sama osoba, która tu miała z 10 nicków :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

A Ty lepiej zmień nazwę na bullshittalk.pl :) kolejny odpalony dzieciak a może to ta sama osoba, która tu miała z 10 nicków :D ?

 

A ty zastanów się, czy nie powinien Pan odwiedzić lekarza, który stwierdzi Pana dziwne zachowanie. Podejrzewać możesz osobę, na którą masz niezbite dowody, a tak to - najwyżej możesz myśleć po swojemu, jak Ci się tylko podoba.

 

Pozdrawiam, Szanownego Pana Michała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

 

A ty zastanów się, czy nie powinien Pan odwiedzić lekarza,

Najpierw na ty, a potem na Pan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Test komentarza do postu, zamiast odpowiedzi na końcu tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×