Skocz do zawartości

Polecane posty

Po drugie przelew idzie od 2-4 dni roboczych .

 

chyba ze wysłał w przelew w piatek to może tyle iść. Ja dostaje przelewy zazwyczaj na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem pracownikiem w esdata.

 

i z tego tytulu juz musialem sie tutaj zarejestrowac i dodac swoj post na ten temat.

 

Podana rozmowa gadu-gadu ( prywatnego ) na ktora nie wyrazilem oczywiscie zgody zostala upubliczniona.

Z klientem jestem w stalym kontakcie i informowalem na bierzaco takze okolo 16:30. Rozumiem nie majac kontaktu z firma pytac sie na forum co dzieje sie np z firma lecz tutaj z nami jest staly kontakt.

 

pisanie klienta o 17:00 gdzie kontakt ze mna był o 16:30 i został poinformowany o wynikach reklamacji to nalezy wszystko tutaj pisac??


osobiscie przelew idzie do 2 dni roboczych lecz w 80 % to na drugi dzien lecz klient tutaj myslal ze jak sie wysle od razu bedzie mial na koncie .

Tutaj bylem dla klienta uprzejmy aby informowac klienta nawet po skonczonej mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podana rozmowa gadu-gadu ( prywatnego ) na ktora nie wyrazilem oczywiscie zgody zostala upubliczniona.

Możesz oczywiście nie wyrażać zgody... Ale odbiorca korespondencji może z nią robić co chce*

 

 


Rozumiem nie majac kontaktu z firma pytac sie na forum co dzieje sie np z firma lecz tutaj z nami jest staly kontakt.
pisanie klienta o 17:00 gdzie kontakt ze mna był o 16:30 i został poinformowany o wynikach reklamacji to nalezy wszystko tutaj pisac??

Stały może i jest... ale patrząc po wypowiedziach na tym forum taki tyci mijający się z prawdą.

No ale skoro pracowniku firmy już tu jesteś, to wytłumacz sytuację z owym listem, która się tu przewija?

Skoro list został niby najpierw przeoczony a potem odebrany, to jakim cudem w systemie poczty polskiej jest prezentowany zwrot, no i autor twierdzi, że dostał zwrotkę listu... Doręczyciel przyszedł, wy zapuściliście na kopercie rentgena i odmówiliście jej przyjęcia?

Takie troche nie trzymające się kupy to wszystko... Więc czemu wam wierzyć niby, że wysłaliście przelew, skoro go nie ma ani nie chcecie przedstawić potwierdzenia jego wykonania? Sorry winnetou, dla mnie to kolejna bujda w waszej grze na zwłokę. Będzie pewnie, że przelew zrobił wziuuum i nie odpowiadacie za systemy bankowe :P

 

* - chyba, że wbrew odpowiednim umowom ujawnia informacje zakwalifikowane jako TAJEMNICA PRZEDSIĘBIORSTWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby w tym temacie w tej chwili się rozpisywac, klienta poinformowalem dzisiejszego dnia ze przelew zostal do klienta wykonany takze zostala klienta sprawa zakonczona poczekajmy do wtorku a sadze ze juz w poniedzialek otrzyma przelew i napisze tutaj

na ta chwile sadze ze temat zostaje zawieszony do wtorku aby poznac klienta odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek to zacznij pisać po polsku, tj. używaj polskich liter i stosuj zasady interpunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za domenę z taką historią to trzeba pewnie dwa zera odjąć od ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie ich kupić, to na PW, a nie tutaj podchody urządzacie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×