Skocz do zawartości
limes

Problem z odtwarzaniem filmów flash i nie tylko

Polecane posty

Witam mam nietypowy problem, być może ktoś już się z tym spotkał, mianowicie chodzi o to ze filmy na youtube nie startują zatrzumują sie na 0:00 i koniec.

Jest to mój stary komputer aczkolwiek zależy mi na tym zeby wtyczka na nim działała. Robiłem już reinstal wtyczki, firefoxa, i w końcu format systemu ale nadal to samo. Po formacie wyłączyłem zapore żadnego antywira nie instalowałem.

plikytJPG_nrsphnh.JPG

Jeżeli filmiki na innych stronach tez praktycznie nie działają albo nie wczytują się do końca tak jakby zrywało się połączenie.

http://red5.unixstorm.org/forum/tvo.php?ch=dc - telewizji tez nie można uruchomic

Specyfikacja PC:
winXP sp3
1,0 GHz
1,00 GB RAAM
Ge Force 5200

 

Dodam jeszcze ze próba wysłania posta ze starego pc okazała się niemożliwa gdyż wyskakiwał błąd

Połączenie zostało zresetowane

Co pewnie też jest spowodowaniem złym działaniem wtyczki

 

Pomoże ktoś lub doradzi ?

Edytowano przez limes (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problemy akurat z YouTube. Próbowałem filtrowanie serwerów cache od Google, ale nie przyniosło to żadnych skutków. Nawet przy najniższej jakości jest kiepsko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Start > cmd > ping youtube.com -t

 

i zobacz czy aby na pewno idzie ping, bo może być tak że karta sieciowa już jest do wyrzucenia i np. gubi połączenie lub pakiety. Strony ci się normalnie wczytują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×