Skocz do zawartości
Meyer

Nju mobile z jakich nadajników korzysta?

Polecane posty

Witam, ostatnio znalazłem w internecie tą sieć i widzę, że ona ma bardzo korzystne oferty internetu. I chciałbym się państwa zapytać z jakich nadajników ta sieć korzysta orange/plus/play/t-mobile. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meyer nie lepiej wejść na stronę i poczytać lub ewentualnie zadzonić do BOK?

to raczej nie forum gsm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kiepska oferta, bo rachunek Ci może urosnąć nawet do 50zł. Polecałbym bardziej redbull mobile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wadą NJU jest to ze nie dają faktur na firmę, faktura może być tylko na osobę fizyczną.

Ale przy rozmowach + smsy aktualnie nie ma lepszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z ich oferty od miesiąca niecałego, mam jedynie problemy z przeniesieniem numeru : /

Generalnie mieszkam w Gdańsku więc zasięg zawsze jest bardzo dobry, za miastem jak byłem też spoko.

 

Mam tylko wrażenie, że sieć jest traktowana niższym priorytetem niż abonenci orange ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nesti "nawet 50zł"? Za nielimitowane wszystko? Wow... może nie oceniaj wszystkiego z perspektywy gimbusowego kieszonkowego...

 

Ja się mocno zastanawiam nad NJU, bo choć ten ludzik i ogólnie image marki jest tragiczny (nie wiem który buc to puścił), to T-Mobile, do którego się przeniosłem jakoś rok z hakiem temu to jest dziadostwo totalne... no to chyba jednak trza będzie teraz dać szansę żabojadom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

njumobile jest fajne tylko przez wzgląd na reklamę. Oferta koszmarna. Failstart - przeniesienie numeru jest problemem i co gorsza, należy do Orange. Przeczytajcie regulamin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

njumobile jest fajne tylko przez wzgląd na reklamę. Oferta koszmarna. Failstart - przeniesienie numeru jest problemem i co gorsza, należy do Orange. Przeczytajcie regulamin. :)

 

Co jest koszmarnego w ofercie nolimits (rozmowy i smsy) za 38 zl?

W tmoblie placilem za 1 numer srednio 120 zl / miesiac - rachunek jest prosty, dla kogos kto duzo rozmawia to jest SUPER oferta

 

Mam 3 numery w tmobile i od wczoraj przenosze numer do nju, zobacze jak długo potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

njumobile jest fajne tylko przez wzgląd na reklamę. Oferta koszmarna. Failstart - przeniesienie numeru jest problemem i co gorsza, należy do Orange. Przeczytajcie regulamin. :)

 

Nabija posty to musi głupoty wypisywać bo sensownie ciężko idzie ;)

 

Żabojady chociaż są stabilne eh a i infrastrukturę mają bodajże najlepiej rozłożoną z dostępnych operatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli będziesz korzystać ze wszystkiego to za nielimitowane rozmowy i SMS-y, MMS-y do wszystkich i 1 GB internetu

nie zapłacisz więcej niż 57 zł miesięcznie

 

 

nesti "nawet 50zł"? Za nielimitowane wszystko? Wow... może nie oceniaj wszystkiego z perspektywy gimbusowego kieszonkowego...

 

Ja się mocno zastanawiam nad NJU, bo choć ten ludzik i ogólnie image marki jest tragiczny (nie wiem który buc to puścił), to T-Mobile, do którego się przeniosłem jakoś rok z hakiem temu to jest dziadostwo totalne... no to chyba jednak trza będzie teraz dać szansę żabojadom...

 

W rbm masz 29,50 nielimitowane rozmowy, za 39,50 nielimitowane rozmowy i smsy. IMO rbm lepsza oferta, każdy wybierze co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No nie wiem, diabeł tkwi w szczegółach.

RBM to jednak trochę duch, no i Play...

 

No i jeszcze T zmieniło ofertę Heyah, też się w sumie zastanawiam.

 

ednet daj znać jak przeniesiesz, czy bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie przeszkadza kompresja HR rozmów telefonicznych czy brak możliwości wyłączenia kompresji grafik korzystając z Internetu i jest zadowolony z zasięgu sieci macierzystej, oferta jest jak najbardziej w porządku, zdecydowanie lepsza niż odpowiedź Play (RBM) czy T-Mobile (Heyah).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie przeszkadza kompresja HR rozmów telefonicznych czy brak możliwości wyłączenia kompresji grafik korzystając z Internetu i jest zadowolony z zasięgu sieci macierzystej, oferta jest jak najbardziej w porządku, zdecydowanie lepsza niż odpowiedź Play (RBM) czy T-Mobile (Heyah).

 

czy kompresja HR zauważalnie pogarsza jakość rozmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do HD Voice w T-Mobile (na sieci 2G oraz 3G) oraz w Play (na sieci 3G) i zwykłymi rozmowami z kodekiem FR różnica jest po prostu słyszalna. Nadzieja w NetWorkS! bo podobno po konsolidacji sieci pojawi się szansa na wdrożenie HD Voice również w Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i szczerze mówiąc jestem mile zaskoczony....

Ogólnie mało korzystam z telefonu (wiecej firmowy) ale swój i tak trzeba mieć... miesięcznie wysyłam max 70 smsów i rozmawiam MAX 30 min - co obliczając wg taryf wychodzi: 6,30 i 5,70= 12 zł ! :) a teraz wydaje 29 zł w PLAY za 400 min do wszystkich wymienne rowniez na smsy....

 

Szkoda tylko że podpisąłem 2 miesiące temu umowe na 1,5 roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam abo od około tygodnia:

 

1. Kompresja jest i w T-Mobile (nowa Heyah) niestety więc bez kompresji został tylko Play z Red Bull Mobile.

2. Wystarczy VPN aby kompresji nie było ;)

3. Czekamy na te nadajniki bo zasięg Orange + T-Mobile to już w zasadzie 100% kraju.

 

http://blog.fiedoruk.pl/post/50517514365/co-wybrac-red-bull-mobile-rmb-no-limits-czy-nju-na

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus się spóźnił? Przecież Polkomtel poinformował, że nie będzie odpowiadał na ofertę nju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus się spóźnił? Przecież Polkomtel poinformował, że nie będzie odpowiadał na ofertę nju :)

 

Raczej ofertę całego rynku (konkurencji), skoro 'no limit' za 29 zł ma już orange, play i t-mobile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, nju.mobile, RBM czy Heyah non stop to oferty bez limitów dla mniej wymagających użytkowników, osób których nie interesują technikalia, a wymagają po prostu oferty bez limitu. Zagłębiając się jednak w temat szybko można dostrzec "ubogość" ofert zarówno pod względem usługowym jak i technicznym. Coś za coś. Ważne, że coś się dzieje na rynku i główne marki z czasem również obniżą koszty swoich ofert bez limitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, czy a wiem, dla wymagających użytkowników, chcących dużo za mało, nie wymagających obsługi "salonowej". Oferty względem regularnych różnią się tym, że:

- są bez telefonu

- są dużo tańsze

- są bez umów długoterminowych

ale:

- nie ma obsługi w salonach jako takich.

 

Nie zauważyłem aby oferty były ubogie. Obecnie wystarczy net aby mieć takie usługi dodatkowe jakie sobie zażyczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek, dlatego na poprzedniej stronie się wypowiedziałem w tej sprawie, to mój główny argument póki co przeciwko, do reszty jak najbardziej bym się przyzwyczaił. Aha, kiedyś użytkownicy Heyah mieli niższy priorytet od abonentów T-Mobile czyli jeśli do przeciążonego nadajnika użytkownik Heyah nie mógł się połączyć, abonent T-Mobile jak najbardziej mógł, nie wiem czy jest to stosowane obecnie, na pewno jest w przypadku użytkowników Play korzystających z roamingu krajowego Plus i Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakość obsługi klienta w topowych markach sieci jest i tak na tyle gówniana, że mogłoby jej nie być... na taki kraj to dużych sieci powinno być z 6-8 i to bez zmowy cenowej. To by była konkurencja. A tak to jest dziadostwo. I grunt, by w tym dziadostwie jak najlepiej się klient odnalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×