Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam! Miał ktoś może styczność z hostingiem 8ww? Chciałbym wraz z kumplami założyć bloga i zobaczyłem ich ofertę. Trochę podejrzana mi się wydaje ta oferta a nigdzie nic konkretnego nie pisze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmhm hosting w cenie od 10 zł do 40 zł ... rocznie ... ;)

 

Lipa jakaś bankowo, pewnie na allegro oferty wystawiają i się zwiną za kilka chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

heartinternet.co.uk - tu maja serwery 8ww.pl sprawdzane przez hostlog.wht.pl. I tam reseller kosztuje 30 funtow na miesiac 30x12=360 funtow, czyli zeby zarobic na serwer musza sprzedac 180 kont za 10zl ktore maja jak oni pisza 60gb pojemnosci.

Szybko znikna z rynku.

 

Edytowano przez rieju (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

heartinternet.co.uk - tu maja serwery 8ww.pl sprawdzane przez hostlog.wht.pl. I tam reseller kosztuje 30 funtow na miesiac 30x12=360 funtow, czyli zeby zarobic na serwer musza sprzedac 180 kont za 10zl ktore maja jak oni pisza 60gb pojemnosci.

Szybko znikna z rynku.

Oj przesadzasz. Wystarczy, że dwie osoby wykupią Plan biznesowy Hiper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to pewnie tego reselka za 1 Gbp w promo wzięli ;)

 

Ale to tylko 1 miesiac, a gdzie reszta 11 miesiecy po 34,99?

 

Oj przesadzasz. Wystarczy, że dwie osoby wykupią Plan biznesowy Hiper :)

Tylko ze reseller bezlimitu jest nie pewnym rozwiazniem, zawsze moga ci zablokowac konto bo zajmujesz za duzo zasobow.

Edytowano przez rieju (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Owszem jesteśmy resselerami hostingu. Nie zmienia to jednak faktu, że dbamy o jakość świadczonych usług i stale monitorujemy ile kont jest podpiętych do każdego z serwerów i jaki generują transfer. W miare potrzeb dokupujemy następne serwery. Dziwi mnie, że opinie o naszym hostingu wyrażają osoby, które nie skorzystały nawet z naszej darmowej 10 dniowej wersji testowej. Dodam też że nie jesteśmy firmą krzak. Działamy w branży informatycznej od 2011 roku. Odsprzedażą kont hostingowych zajmujemy się od niedawna ale mogę Państwa zapewnić, że nie mamy zamiaru rezygnować z tego biznesu i szybko nie znikniemy z rynku. Na zakończenie pozostaje mi tylko zaprosić do skorzystania z naszych usług.

 

właściciel 8ww.pl

Dariusz Wójcik

TOPWEAR.EU

Leśna 15

77-300 Człuchów

REGON: 220171926

NIP: 8431543620

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Owszem jesteśmy resselerami hostingu. Nie zmienia to jednak faktu, że dbamy o jakość świadczonych usług i stale monitorujemy ile kont jest podpiętych do każdego z serwerów i jaki generują transfer. W miare potrzeb dokupujemy następne serwery. Dziwi mnie, że opinie o naszym hostingu wyrażają osoby, które nie skorzystały nawet z naszej darmowej 10 dniowej wersji testowej. Dodam też że nie jesteśmy firmą krzak. Działamy w branży informatycznej od 2011 roku. Odsprzedażą kont hostingowych zajmujemy się od niedawna ale mogę Państwa zapewnić, że nie mamy zamiaru rezygnować z tego biznesu i szybko nie znikniemy z rynku. Na zakończenie pozostaje mi tylko zaprosić do skorzystania z naszych usług.

 

To jeszcze tylko tak: dane firmowe na stronę i będzie git. Bo pierwsze wrażenie jest takie, jak w moim poprzednim poście: krzak.

 

I ostylujcie sobie jakoś stronę logowania do panelu, bo straszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Oj widzę że musze layout zmienić na kilku swoich stronach hehe :)

 

 

Proponuję wam posiedzieć trochę jeszcze nad tą stronką i wywalić rzeczy, których nie używacie a tylko psują wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Zgodnie z Waszymi sugestiami zmieniliśmy layout naszej strony www.8ww.pl Prosimy o opinie i sugestie na temat nowego wyglądu. Z góry dziękujemy i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o opinie i sugestie na temat nowego wyglądu.

 

Poproście usługodawcę o ustawienie prywatnych adresów DNS. Ta nakładka na panel klienta nie wygląda za dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na strone jest ok 21 wiek, a pozniej wchodzisz do panelu klienta i wracasz do 20 wieku. Panel klienta nie dziala w 100% nie dziala mi odswiezanie kodu z obrazka i czytanie automatyczne kodu.

 

 

 

To jakiś żart?

 

Chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace nad panelem klienta nadal trwają. Co do odświeżania kodu z obrazka nie zaobserwowałem problemów z odświeżaniem. Testowałem na firefox, Opera, IE i na tablecie. Na wszystkich wyżej wymienionych odświeżało kod z obrazka. Do czytania kodu jest wymagany zainstalowany plugin QuickTime. Dziękujemy za sugestie. Niebawem panel w nowej odsłonie, tradycyjnie poprosimy o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wchodzisz na strone jest ok 21 wiek, a pozniej wchodzisz do panelu klienta i wracasz do 20 wieku. Panel klienta nie dziala w 100% nie dziala mi odswiezanie kodu z obrazka i czytanie automatyczne kodu.

 

 

 

 

Chyba tak.

 

Z tego co nam pani w szkole mówiła to że zawsze wiek podaje się liczbami rzymskimi.

W sumie to radziłbym zająć się waszą stroną bo u wasz wygląd to sprzed ery komputerów na mój gust :)

A no i w końcu ogarnijcie sobie bo 3/4 serwerów proxy nie ogarnia waszej strony a tym bardziej większość Polskich użytkowników - błąd wczytywania lub DNS.

 

Co do 8ww to jednak dłużej musicie popracować nad Artisteerem lub zlecić komuś.

 

 

Odświeżanie kodu nie działa na Windows XP, FireFox 18.0.2

 

Edit: o już działa - może musiałem odświeżyć stronę :)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że o tych błędach wczytywania lub DNS było skierowane do użytkownika serveros. Będziemy jeszcze pracować nad layoutem to jest nieuniknione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co nam pani w szkole mówiła to że zawsze wiek podaje się liczbami rzymskimi.

W sumie to radziłbym zająć się waszą stroną bo u wasz wygląd to sprzed ery komputerów na mój gust :)

A no i w końcu ogarnijcie sobie bo 3/4 serwerów proxy nie ogarnia waszej strony a tym bardziej większość Polskich użytkowników - błąd wczytywania lub DNS.

 

Co do dns to masz racje, tylko ciezko mi jest sprawdzic jak one dzialaja z Polski, poniewaz tam nie mieszkam.

Moze masz jakies propozycje jaki masz komunikat?

Sorry za off topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Proponuję zmienić dostawce usługi lub skonfigurować własne NSy

 

 

root@srv02:/etc/network# nslookup ns1.worldunlimitedhost.com
Server: 8.8.8.8
Address: 8.8.8.8#53

Non-authoritative answer:
Name: ns1.worldunlimitedhost.com
Address: 5.135.127.216

root@srv02:/etc/network# nslookup ns2.worldunlimitedhost.com
;; Got SERVFAIL reply from 8.8.8.8, trying next server
;; Got SERVFAIL reply from 8.8.8.8, trying next server
Server: 8.8.4.4
Address: 8.8.4.4#53

** server can't find ns2.worldunlimitedhost.com: SERVFAIL

root@srv02:/etc/network# nslookup serveros.eu
;; Got SERVFAIL reply from 8.8.8.8, trying next server
;; Got SERVFAIL reply from 8.8.8.8, trying next server
Server: 8.8.4.4
Address: 8.8.4.4#53

** server can't find serveros.eu: SERVFAIL

root@srv02:/etc/network#

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×