Skocz do zawartości
Majstersztyk

Hosting pod około 5/6 WordPress'ów i tyle samo for.

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję hostingu pod około 5/6 WordPressów i tyle mniej więcej tyle samo for.

Miałem wynajęty serwer wirtualny na webd.pl(dużo problemów), biznes-host.pl (ogólnie działało dobrze ale mały limit dziennych wiadomości wysłanych z serwera) no i teraz Mintshost.pl. No z tym ostatnim to mam najwięcej problemów od kilku tygodni non-stop "Internal Server Error", administracja pisze "juz powinno byc ok", no niestety jest to nieprawda i nie jest ok. Był też moment w którym wszystkie moje strony zostały wyłączone bez wcześniejszego poinformowania. Okazało się, że nagle moje strony wykorzystują 50-60% procesora(nic na stronach nic nie było dodawane zmieniane).

 

Szukam stabilnego serwera w którym dzienny limit wysłanych maili z serwera to co najmniej 2500, transfer miesięczny to 100GB(lub więcej).

Budżet to około 150zł/rok. (niewiele, ale wydaje mi się, że jest to realna kwota).

Czytałem dużo różnych opinii na różne firmy i nie mogę nic wybrać.

 

 

 

Ps. Nie polecam Mintshost'u, na malutką stronę(jeden blog, bez forum itd.) może jest wystarczający, ale nie na coś większego.

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowano przez Majstersztyk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Napisz do nas team(at)sixwishlist.com otrzymasz miesiąc testu. Pozostałe informacje już na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×