Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
yehaa

Portal historyczny start-up- Joomli

Polecane posty

witam

Zlece wdrozenie joomli pod portal historyczny

Uzupełnienie o artykuły i zdjecia

W cenie powinna sie zawierac autorska grafika, lub ladnie edytowana z darmowego źródla

 

co liczy sie w moim historycznym projekcie

1.cena

2.estetyzm

3. jakosc

4.czas

 

Chcialbym zeby wszystko bylo gotowe pod koniec czerwca.

 

W celu jakiegos konkretnego nawiazania wspolpracy chcialbym o podanie danych kontaktowych i umowienie sie na jakies kary umowne za podjecie sie zlecenia a nie wykonanie

 

Jestem zainteresowany wspolpraca z takim koderem/ grafikeim od joomli ale nie sadze ze jest mi potrzebna usluga agencyjna za 1-3k :D (nie chce tez slyszec takich info o tym ze nie ma dobrej grafiki do joomli ponizej iles tam tysiecy.

 

Oosby konkretne wtajemnicze w to jaki to portal o specyfice i inncyh skladowych projektu.

 

Budżet zlecenia orientacyjny (jest bardzo uzalezniony od umiejetnosci grafika i jego dosiwadczenia

LK[malpa]YEH.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300-400 ale to juz za rzeczy zbedne:)

Bo jak ktos robi cos zeby wygladalo fajnie a mu sie buźki, serduszka, lole, i inne ruszaja po calym ekranie to co ma myslec user?

Ale po priorytetach widzisz ze moge zaczekac (jestem przyjacielem- introwertykiem)

 

W tym koncepcie ktory mam na temat swojego start-upu to ja nawet bym chcial zeby zebylo np biale tlo i neibieskie motywy i tyle

 

zadnych kropeczek, kreseczek i innych szwajcarskich fanaberii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcesz słyszeć info, że poniżej kilku tyś. jest to zlecenie warte to szukaj frajera w polu :) wymagasz uzupełnienia ... ile czasu i zaangażowania potrzeba np. na 100 rozsądnych artykułów ? to wszystko kosztuje, zrób to sam a cena spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glanpolnet nie masz doswiadczenia w zarabianiu.

Mogles zagadac inaczej to moglbys spylic gotowy projekt portalu.

Jeszcze kto inny by inaczej zagadal to moze bym kupil gotowca na J!monster

Ale podbijam oferte i zaznaczam ze cena jest uzalezniona od doswiadczenia

Nie chce tylko slyszec ze cos kogos boli dlatego nie wklepie tych 15 artykułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli to jeszcze artykuły tam są do zrobienia to dwa zera na końcu bo przy obecnym budżecie to styknie ledwo na domene i hosting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domene mam generyczna, zgodna z seo (wlasnie myslalem nad nia z copyrighterem z agentury reklamowej)

hosting to dokladnie bedzie VPS platne miesiecznie

Przeciez nie bede od programisty wymagal zeby mi serer oplacal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glanpolnet nie masz doswiadczenia w zarabianiu.

Mogles zagadac inaczej to moglbys spylic gotowy projekt portalu.

Jeszcze kto inny by inaczej zagadal to moze bym kupil gotowca na J!monster

Ale podbijam oferte i zaznaczam ze cena jest uzalezniona od doswiadczenia

Nie chce tylko slyszec ze cos kogos boli dlatego nie wklepie tych 15 artykułów

 

Cóż, zacznij używać polskich wyrazów, dyskusja z Tobą nie ma sensu, ja zarabiając "przez internet" coś tam dorobiłem i jakoś sobie tam ciągnę dalej, napisz to na forum CS'a to dostaniesz oferty adekwatne do Twojej propozycji cenowej.

 

Co do Twojego postu, to ocb ? ja Ci nic nie proponowałem nie wiem co za głupoty wymyślasz o.O

Ostatnie zdanie to już dobiło Twoją barwną wypowiedź, która jest na jakiś inny temat ? zmień dilera :/ czizys ...

 

Pamiętaj, szanuj ludzi i ich pracę bo kiedyś sam możesz potrzebować gdzieś się zaczepić i ktoś Ci się odwdzięczy stawką godzinową w wysokości 6 zł brutto godzina ...

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w wysokości 6 zł brutto godzina ...

 

A gdzie masz wyzsza stawka?

Ochroniarz 5,5/h

Praca przy hamburgerach 9.5/h

Urzednik na zlecone ok 7,7/h

 

Jak mieszkania dorobiles sie w ciagu ostatnich 20 lat to wtedy to na czym innym polegalo- teraz mozesz

sobie mowic o tym ze nie ma dobrego serwera ponizej 20 k rocznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Za 500zł mogę jakiś prosty szablon do Joomli walnąć, ale nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, obudź się, bo w jakimś urojonym świecie żyjesz. Autorska grafika za 300 zł? Śmiech na sali.

Jakiś gimnazjalista za te 300zł to nawet zakodzi do htmla ;) jak widać tego typu osoby są targetem tego "ogłoszenia", wystawiający po prostu pomylił kategorie wiekowe na tym forum - zdecydowana większość z nas to dawno "stare pryki", a nie gimbazjusze czyhające na okazję dostania paczki fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś gimnazjalista za te 300zł to nawet zakodzi do htmla ;) jak widać tego typu osoby są targetem tego "ogłoszenia", wystawiający po prostu pomylił kategorie wiekowe na tym forum - zdecydowana większość z nas to dawno "stare pryki", a nie gimbazjusze czyhające na okazję dostania paczki fajek

 

W sumie to masz rację. Ale wiesz co? Śmieszne jest, że przyłazi wielki "biżneszmen" od "start-up'u" (stronkę na Joomli nazywać tak :D), wymagania jak z budżetem w wysokości kilku tysięcy, a okazuje się, że jest goły jak swięty turecki. Ale za to jaki pewny siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 500zł mogę jakiś prosty szablon do Joomli walnąć, ale nic poza tym :)

 

Za 500 to mam 3 b.ladne szablony z Joomla monster- to wiesz reszte sam ustawie na zapleczu. Kupuje jeden z nich i zlecam kolezance grafike zeby ladnie powklejala ze stocku albo co tam innego porobila

 

Co do reszty userów to niech przeczytaja wyzsze moje posty

jak cos boli to idzcie do lekarza albo na majorke jedzcie na emeryture

 

Znam starszych przedsiebiorców którzy prowadza firmy od np '87 ale to oni tez robia zlecenia za np 200 zl i tez ich pracownicy po 30 lub 45 roku zycia zarabiaja po 7 zl/h brutto

 

TO wy w jakims urojonym swiecie zyjecie ale to idzcie sobie na bazarek albo mcdonalda to zoabczycie jak ludzie dwa razy 50 gr oglądaja przed wydaniem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam starszych przedsiebiorców którzy prowadza firmy od np '87 ale to oni tez robia zlecenia za np 200 zl i tez ich pracownicy po 30 lub 45 roku zycia zarabiaja po 7 zl/h brutto

 

Skoro robią zlecenia za 200zł to się nie dziw, że zarabiają 7zł BRUTTO za godzine pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Za 500 to mam 3 b.ladne szablony z Joomla monster- to wiesz reszte sam ustawie na zapleczu. Kupuje jeden z nich i zlecam kolezance grafike zeby ladnie powklejala ze stocku albo co tam innego porobila

 

Co do reszty userów to niech przeczytaja wyzsze moje posty

jak cos boli to idzcie do lekarza albo na majorke jedzcie na emeryture

 

Znam starszych przedsiebiorców którzy prowadza firmy od np '87 ale to oni tez robia zlecenia za np 200 zl i tez ich pracownicy po 30 lub 45 roku zycia zarabiaja po 7 zl/h brutto

 

TO wy w jakims urojonym swiecie zyjecie ale to idzcie sobie na bazarek albo mcdonalda to zoabczycie jak ludzie dwa razy 50 gr oglądaja przed wydaniem

 

 

Tak ale masz coś co nie jest unikatowe i 100000 innych osób to może mieć.

 

Z tym 7zl/ brutto to ja żartowałem ... widzę, że Ty dajesz się wykorzystywać więc tym bardziej nie ma o czym rozmawiać :(

 

Inna sprawa, że nie ma porównania gościa z ochrony do kogoś kto potrafi pisać i redagować artykuły i zapewne jest po studiach a nie po 8-klasowej podstawówce... nie wkładaj wszystkich do jednego worka jakby to komuna była heh

 

Nie widziałem nikogo w Mc Donaldzie kto by zastanawiał się nad wydaniem 50 gr :(, jak się zastanawiasz nad wydaniem 50 gr to Cie nie stać na fast fooda więc w takie miejsca nie chodzisz LOL

 

Bardzo współczuję, że masz tak przykre doświadczenia, nie mniej życzę powodzenia w projekcie, jak ruszysz z portalem to zapodaj link w dziale Strony do oceny, osoby które już Swoje portale i firmy mają wypowiedzą się jak to widzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Cieć 5,5 PLN za godzinę ? Chyba na jakiejś dziadowskiej budowie i w mega dziadowskiej firmie :) Mam 7 zeta netto za godzinę i chodzą słuchy o kolejnych podwyżkach...

 

A te ceny, może i jakiś desperat zrobi za grosze, ale jakość będzie jak nasz rząd - do dupy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ZooMpl to jakie ty masz frazy do tzw e-biznesu i za ile seo skoro nie masz drobnych zlecen? Zrób reaserch to moze moze w szwalnii znajdziesz prace albo gdzies w tesco w greenpoint w UK

 

@glanpolnet mam moze i na koncie sporo wiecej niz kilka k ale jezeli myslisz ze wydam to byla jak byle gdzie to sie mylisz.

Przeciez pisze ze kolezanka mi zrobi grafe i tyle mnie widziales. Jezeli zartujesz sobie z ochroniarzy co nawet zarabiaja po 7zl /h 24/48 to sie spytaj swoich kolegów o to kim jestes. nie szanujesz tych pracowników co u podstaw pracuja. 50 gr w macu to metafora taka bo nie chodzi o 50 gr tylko o to ze schodza najtansze produkty np schodza hamburgery z kuponów za 5zl a nie salatka premium za 30 zl

 

@Pawel_15 Musisz pracowac w GI a jezeli pracujesz tam i chodza sluchy o czyms to zglos to kordynatorowi. w W-W norma jest 5,5 zl/h i 24/48 mam takie info bo sam takiej pracy próbowalem jak bylem 19-latkiem :D Zagadaj do mnie na prw to pogadamy na rzetelnych przykladach kto moze gdzie pracowac i co robi teraz na budowie mgr inz po studiach na politechnice :D

 

Zlecenie nie aktualne. Jak którys myslal ze zaplace za cos 3 k czy 15 k to juz by musialo byc z UE i trzeba by bylo duzo $$ wydac na róznego rodzaju reaserche :D :D :D

W sumie to ja sam potrafie takie joomla monster postawic (chodzilo tylko o to zeby ktos jeszcze nad tym pracowal) Udalo sie znalazlem tego kogos. Potem niech na gazecie nie pisza ze nie pracy gdzies na podhalu albo podlasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

yehaa...

Agencyjna cena 1-3k? To chyba agencja z paniami i stawka za jedną noc za jedną panią?

To właśnie w porównaniu ze stawką agencyjną 6-10k to takie 1-3k od freelancera to będzie właśnie dobrą ceną.

 

Dyskusji o ochroniarzach czy McDonaldzie nie kumam - i szczerze, to to są jakieś kacapoły.

Nie masz kasy, a chcesz nie wiadomo co. Za 100 czy 300 czy 500zł to możesz iść z rodziną na zakupy do reala, a nie szukać wykonawcy na portal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sponsi nie wiem o czym filozujesz

 

Co to znaczy filozować?

 

@Sponsi, nie portal, na start-up :D

 

@yehaa - Ty dalej nic nie rozumiesz. Albo nie chcesz zrozumieć, albo nie potrafisz. W sumie nie wiem co gorsze... Stara zasada biznesu mówi: "jak nic nie włożysz, to nic nie wyjmiesz". Chcesz włożyć 300 zł? Nie spodziewaj się dobrych rezultatów. Chcesz robić sam? Powodzenia. Tylko, że jakby to było takie proste, to mielibyśmy dzienny wysyp miliona takich "start-up'ów".

 

Mentalność rozpieszczonego gówniarza masz, który tak naprawdę sam mało potrafi - oprócz gadania. Taka rada na przyszłość, uważaj, bo kiedyś możesz spaść z poziomu swojego ego, na poziom rzeczywisty i zostanie mokra plana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Co to znaczy filozować?

 

@Sponsi, nie portal, na start-up :D

 

@yehaa - Ty dalej nic nie rozumiesz. Albo nie chcesz zrozumieć, albo nie potrafisz. W sumie nie wiem co gorsze... Stara zasada biznesu mówi: "jak nic nie włożysz, to nic nie wyjmiesz". Chcesz włożyć 300 zł? Nie spodziewaj się dobrych rezultatów. Chcesz robić sam? Powodzenia. Tylko, że jakby to było takie proste, to mielibyśmy dzienny wysyp miliona takich "start-up'ów".

 

Mentalność rozpieszczonego gówniarza masz, który tak naprawdę sam mało potrafi - oprócz gadania. Taka rada na przyszłość, uważaj, bo kiedyś możesz spaść z poziomu swojego ego, na poziom rzeczywisty i zostanie mokra plana :)

 

cos mi w ekranie w moim macu przeskakuje i nie wiem co piszesz, tymbardziej jezeli nie wiesz ile teraz joomla monster kosztuje :D

2-5k to moge wydac ale rocznie a najchetniej 2 letnio na seo na rózne frazy odnosnie tematyki start-upu (jest taka opcja i wiem jak zrobic takie skuteczne seo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi

 

No weź przestań, takiej polewki to na mistrzach i kwejku nie znajdziesz ;D Czysta komedia rodem z kabaretów, niech autor jeszcze coś napisze, niech się bardziej skompromituje - będzie ciekawie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×