Skocz do zawartości

Polecane posty

Nic ciekawego nie mają jakiejś wyjątkowej oferty. Skoro firma nowa jak zauważyłeś to opinii nie ma jeszcze :)

 

Mają za to kosmiczne ceny 18.4377 brutto , no no jeszcze takiego czegoś nie spotkałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Wyliczenia które podajesz zależą od naszego panelu który liczy VAT. Dziękuję za zainteresowanie tak ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyliczenia które podajesz zależą od naszego panelu który liczy VAT. Dziękuję za zainteresowanie tak ogólnie.

 

Bez urazy nie wiedziałem, czyja to firma ;) i nie zmienia to żadnego faktu.

 

Odnośnie cen jak mam przelać ? zaokrąglając w dół czy górę ? nie prościej lekko je zmodyfikować aby były przejrzyste ?

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Bierzesz młotek i siekasz grosze aż się połamią a później wysyłasz na poczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Hmm, rozumiem.
Koleś który robił mi stronę nie poinformował mnie o wykorzystaniu pracy kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mógł ją wykorzystać. Przeczytaj dokładnie ostrzeżenie...

Dane firmy podaj na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc się wypowiem. Osoby, które chcą założyć forum na IP Broad niech nawet się nie męczą. Limit RAM wynosi 32MB więc może forum puste bez niczego jako tako daje radę ale jeżeli chodzi o spolszczenie to możemy zapomnieć (mówię o pakiecie Start). Ogólnie to wszystko chodzi sprawnie. Otrzymywałem odpowiedzi szybko a przed chwilą otrzymałem wiadomość z przeprosinami ponieważ Administratora rozłożyła grypa i mogę dłużej poczekać na odpowiedź, więc nie będę musiał się denerwować dlaczego dłużej nie otrzymuję odpowiedzi.

 

Więc wniosek mój jest taki, że hosting nie jest zły ale o IPB możemy zapomnieć. Zapewnie podobnie jest z vBulletin. Mimo to moim zdaniem jednak limit RAM wynoszący 128MB to standard. Może administrator to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@Tehiro

Aktualnie pracujemy nad zoptymalizowaniem kodu pod większą ilość RAM.

Co do spolszczenia - wiem, nie wszystko zostało spolszczone, pracuję nad tym.

@Kolopik - dlaczego pytasz?

 

 

Stay tunned :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na DDoS'y przygotowani? ;)

 

Service Info: Host: agnieszka.csdc.pl; OS: Unix
Plus za fajny hostname. Ale kimsyf z OVH to nie wiem czy jest dobrym startem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Jak na razie Francja :)
Ale jak wcześniej pisałem w Piaskownicy mamy dedyk w Warszawie, na którego lecą backupy.

Prawdopodobnie przy większej liczbie klientów tam przeniesiemy cały hosting, ale o tym będę informował na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Francja :)

Ale jak wcześniej pisałem w Piaskownicy mamy dedyk w Warszawie, na którego lecą backupy.

Prawdopodobnie przy większej liczbie klientów tam przeniesiemy cały hosting, ale o tym będę informował na bieżąco.

Nie sądzisz, że lepiej byłoby wystartować od razu z polskiej lokalizacji? Jak dla mnie to chora gadka ;|

 

Wszystko trzymacie na jednym serwerze? zacznij sprzedawać jeszcze serwery CS na tej maszynie :| propsy.

 

Według mnie, szybko zamkniesz tą firmę, nie sądzę żeby ktoś coś u was kupił, no chyba, że gimbusy csa za 15gr.

 

Powodzenia!

 

 

Edycja:

 

To chyba jakaś kpina:

 

 

 

MySQL 4.1.10

 

PHP 5.2.0

 

PHP 5.0.5 (reseller)

 

Hasłowanie katalogów (hmmm ?)

Łącze 100 mpbs z/do serwera avh.pl(?) (gwarantowane?)

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Na gry mam oddzielny dedyk, także w Warszawie.

Kupiłem serwer w OVH najpierw do testów wszelakiego typu, po czym jak już było wszystko ustawione - tu zostaliśmy.
Na tym dedyku jest aktualnie ponad 100 kont, plugin CRM (CPU/RAM Monitor) + zabezpieczenia wszelkiej maści.

Mam nadzieję, że się przekonasz do naszej firmy - wypróbuj jak nie ufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gry mam oddzielny dedyk, także w Warszawie.

Kupiłem serwer w OVH najpierw do testów wszelakiego typu, po czym jak już było wszystko ustawione - tu zostaliśmy.

Na tym dedyku jest aktualnie ponad 100 kont, plugin CRM (CPU/RAM Monitor) + zabezpieczenia wszelkiej maści.

Mam nadzieję, że się przekonasz do naszej firmy - wypróbuj jak nie ufasz.

 

100 kont? Jak oni się zarejestrowali skoro ja nie mogę? ;c nieważne, co wpiszę w nazwie domeny wyskakuje ot takie coś:

 

 

"Zlanazwaroz

Podana przez ciebie strona nie istnieje !

"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Co do zabezpieczeń to polecam jednak nie być takim pewnym ;).

 

 

22/tcp open ssh OpenSSH 5.3 (protocol 2.0)

 

Właśnie sprawdzałem SSH, po 9 nieudanych próbach logowania do ssh zostałem bloknięty na jakieś 15 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

 

100 kont? Jak oni się zarejestrowali skoro ja nie mogę? ;c nieważne, co wpiszę w nazwie domeny wyskakuje ot takie coś:

 

 

"Zlanazwaroz

Podana przez ciebie strona nie istnieje !

"

Kolopik, przejęcie idel.pl :)

 

Co do zabezpieczeń jestem pewny swego, chociaż jak to powiedział znajomy:

"Anything can be hacked".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik, przejęcie idel.pl :)

 

Co do zabezpieczeń jestem pewny swego, chociaż jak to powiedział znajomy:

"Anything can be hacked".

 

Mimo wszystko rejestracja nie działa. Dlaczego stosujecie takie stare oprogramowanie ?

 

 

PS tylko u mnie nie działa strona? np. http://users.csdc.pl/index.php?adminpanel=onas#tops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×