Skocz do zawartości
Gość

spolecznosc-graczy.pl - Forum dyskusyjne o grach.

Polecane posty

Gość

Kur.. o co wam z tą treścią chodzi. wszystko jest dobrze, tylko wy macie jakieś wątki do tego. Proszę, dajcie mi tutaj instrukcję co mam przez to rozumieć, bo tak piszecie, że to jest totalna porażka a nie opinia ;]

 

Konkretne opinie proszę, a nie post, żeby naliczyć sobie xx postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treść, zawartość, content czyli całe mięsko danej strony w Wikipediii to poszczególne wpisy a na forum to posty. Na Twoim forum ich brak więc w takim razie co mamy oceniać? Skórkę? No jest, zainstalowałeś i tak jak napisał @razor może i całkiem przyzwoita ale logo jest tak paskudne, że zabija całość (do tego "ść" są innym fontem).

 

Dodatkowo zastanów się jak by na wht było tyle śmieci od góry co u Ciebie. Moje działanie by wyglądało: wchodzę na wht, przewijam, klikam w pokaż nowe posty, przewijam, klikam w jakiś temat, przewijam i dopiero go czytam. Choć nie, przy mniej więcej drugim przewijaniu wychodzę z forum i nie wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale dając na wht tą stronę, miałem zamiar i rozreklamować i poprosić o opinię. Jednakże, nikt na nią nie wchodzi.

Okey. Do zmiany:

 

- logo

 

tyle?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czemu nikt nie ma zamiaru się rejestrować na "społeczności graczy". Przecież masz tak perfekcyjny i wyjątkowy pomysł, serwery powinny nie wyrobić z zainteresowania.

 

 

 

Co konkretnie zmienić? Sam pomysł. Musiałbyś każdemu userowi płacić kilka zł od posta, żeby w ogóle ktokolwiek tam pisał. Takie fora nie mają racji bytu bo for wielotematycznych jest od groma, a "społeczność graczy" jest co najmniej śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale co ma domena do tego, może jest jaka jest, ale liczy się to, czy administrator robi co może aby na forum było dużo użytkowników czy nie..

Liczy się to, czy na forum nie ma dzieci

Liczy się to, czy forum stoi na stabilnym serwerze.

Skoro tylko logo jest do poprawy, zostanie to wykonane gdy znajdę ciut wolnego czasu.

Dziękuję wam za te opinie i pozdrawiam.

Mam nadzieje, że ten temat pomoże mi rozreklamować forum.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co my mamy oceniać? Że znowu napiszę w podobnym temacie to samo. To, że potrafisz zainstalować silnik forum i wgrać doń parę dodatków i templatkę? Bez jaj.

 

Dajesz do oceny puste forum, w dodatku z jakimś okropnym straszydłem w topie (jeszcze ktoś to nazwał "logiem"). Takich forów to ja jestem w stanie naklepać i ze sto dziennie.

 

A co ma domena? Sporo. Twoja w pamięć nie zapada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć użytkowników trzeba spełnić choć jeden z poniższych punktów:

 

a) Mieć jakąkolwiek rzecz, która jest w stanie przyciągnąć userów, coś unikalnego, wyróżniającego się, specjalnego.

b) Zainwestować pieniądze w ten pomysł.

 

Nie spełniasz żadnego z tych punktów. Sam wygląd strony to akurat dopiero następna rzecz po contencie. Na stronę nie wchodzi się dlatego, żeby móc popatrzeć na ładne logo czy buttony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro autor tematu wszystko wie najlepiej i wg niego wszystko jest ok, to zostawmy go z tym bałaganem. Za jakiś miesiąc "problem" zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie używajmy CSS, nie używajmy Ajaxa, nie używajmy grafik, bo wszystko to było na IPB.

 

Przeczytałeś cały mój wpis ze zrozumieniem czy to kolejny post dla zaczepki?

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update :D:

 

 

 

Account unavailable
Maybe account have been moved, deleted, suspended or not activated yet.
The requested resource could not be found but may be available again in the future.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Wow, Stefcio nareszcie skorzystałeś z naszych rad, jak miło, że dopiero teraz... Jednak odwaliłeś kawał dobrej roboty, nowa strona jest bardzo przejrzysta i to logo tekstowe na niebieskim tle, po prostu czad.

 

 

 

Ogólna ocena (nowej strony):

5177f15949af9.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież on nawet dedyka nie ma tylko jakiś shared hosting za "pińć" złoty.

archi@archi:~$ host 94.249.202.150
Host 150.202.249.94.in-addr.arpa. not found: 3(NXDOMAIN)
archi@archi:~$ host spolecznosc-graczy.pl
spolecznosc-graczy.pl has address 94.249.202.150
spolecznosc-graczy.pl mail is handled by 10 mail.spolecznosc-graczy.pl.
archi@archi:~$ host mail.spolecznosc-graczy.pl
mail.spolecznosc-graczy.pl has address 94.249.202.150

A do tego ta firma u której się hostuje nawet nie rozdzieliła maila od serwera www :D.

 

Ale generalnie tak, teraz jest o wiele lepiej. Treść jest czytelna, a serwer chodzi bardzo sprawnie.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Strona została przeniesiona na VPS'a.

Mam nadzieję, że chodzi wam lepiej ;]

Pojemność większa i w ogóle.

Teraz biorę się za znalezienie grafika i zmianę headera. Potem ruszamy ;]

 

@Edit:

 

Zobaczcie, czy ten header się podoba?

Edytowano przez Stefcio1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile będziecie jeszcze pieprzyć? Dajcie gościowi jasne informacje na temat wyglądu, bo tu niepotrzebny spam się robi...

 

@Stefcio

Szczerze, powinieneś znaleźć kogoś kto zrobi ci tę stronę, bo to co teraz przedstawiłeś ani trochę nie powala. Header rozwalił mi stronę na szerokość bodajże 2000 px, dodatkowo nazwę dałeś bez przezroczystości co daje efekt "Miszcza Fotoszopa".

Poza tym PO KIEGO CZORTA WSTAWIŁEŚ TAM DOTACJE? Ledwie parę dni mija (jak nie mniej...) i już nie możesz forum utrzymać? "Domena kosztuje" - przecież MASZ NA NIĄ SPONSORA, ona nawet tygodnia nie ma więc nie przesadzaj, za serwer fortuny chyba nie płacisz....

Poza tym forum jest puste, dużo działów i źle się to wszystko przegląda... Profesjonalne to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale za to jak zabezpieczony ^^

 

ssh i sftp pod 22 ^^ dojście do bazy na zasadzie 94.249.202.150/phpmyadmin ^^

 

Btw. ładniejsza była poprzednia strona ^^ przynajmniej była stylowa i jakoś wyglądała - mam na myśli tą z Apachem ^^

 

Co do forum całe do poprawy włącznie z logiem kreślonym przez 5 latka w paint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IQ to mam tam trzymana pocztę firmową ^^ wiesz co innego jak jest firma i ma o tym pojecie jak się zabezpieczyć co innego taki smyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na stronę wgrywam niedługo certyfikat SSL, a do phpmyadmin'a hasło jest dość trudne, bo składa się z ponad 100 liter.

Żeby je wykraść, trzebaby włamać mi się na komputer, bo mam je zapisane w pliku ;]

Header jest zmieniony na:

 

- Tekst na tle oficjalnego loga stylu.

 

Oczekuję teraz szczerej odpowiedzi:

 

- Czy styl jest fajny?

- Czy serwer chodzi stabilnie

- Czy jest coś do zmiany oprócz loga.

 

Proszę o odpowiedź kogoś, kto nie ma 12 lat i hejtuje na tym forum.

Normalnego człowieka!

 

Dziękuję za wszystkie wasze opinie.

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy server pracuje stabilnie , to nikt ci nie wywróży tego z fusów , jak nie ma tam ruchu ^^

 

Edit:

 

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights#url=94.249.202.150&mobile=false

 

słabo trochę wypada forum 62/100

 

tutaj jeszcze gorzej 31,2/100

 

http://www.woorank.com/en/www/94.249.202.150

 

 

dopracuj konfig , zoptymalizuj oraz najlepiej zmień ilość działów, kolor i logo, bo to się do niczego nie nadaje.

 

 

Edytowano przez McAs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zmienić ilość działów, otóż powiedz mi jak, skoro wszystko musi mieć ręce i nogi, nie zrobię jednego wielkiego bałaganu bo to odstraszy użytkowników.

Okey, logo zmienię.

wszystko jest zabezpieczone mam nadzieję, że dobrze.

Config jest okey, bo pytałem autorów mybb - ocenili go jako [good = dobry].

Nie wiem, co nie pasuje Ci w stylu - owszem logo jest odrażające i prawdopodobnie przez jakiś czas dopóki nie znajdę grafika nie będzie tego, mam nadzieję że szybko znajdzie się owy.

Serwer jest w stanie wytrzymać obciążenie 500 użytkowników, obliczyłem to sobie także jest dość dobry.

 

@edit:

 

Usunięto tyle działów, ile dało rade.

Usunięto wszystko związane z dotacjami.

 

Do zmiany pozostało jeszcze tylko logo, mam nadzieję ;]

 

 

 

Edytowano przez Stefcio1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×