Skocz do zawartości
Gość

spolecznosc-graczy.pl - Forum dyskusyjne o grach.

Polecane posty

Gość

Prosiłbym o ocenę* mojej nowej strony spolecznosc-graczy.pl - Jest ona oparta o skrypt MyBB ze stylem IP.Board.

Zachęcam przy tym do rejestracji, zapraszania znajomych no i do dyskusji ;]

 

@Edit:

 

poprawa literówki.

 

 

Edytowano przez Stefcio1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

A co tu do ocenienia? Instalacja silnika i stylu... Logo paskudne, brak contentu.

 

Ogólna ocena:

5173e0f56db32.png

 

 

 

Jednakże nie sądzę aby to forum wytrzymało więcej niż kilka tygodni, ba w najlepszym wypadku kilka miesięcy. Po prostu takich for jest od groma.

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo na jakiś samochód zbiera. Zero postów na forum i zbierasz kasę nie wiadomo na co. Logo zrobione w paincie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

 

MyBB samo w sobie jest fajne.

IPB samo w sobie jest fajne.

 

Ale to co ty zrobiłeś jest tak masakrycznie słabe, że to szok. Styl w ogóle nie pasuje, jest brzydki i niedopracowany, o logo w ogóle nie mam zamiaru nic wspominać bo wygląda jak robota dzieciaka po podstawówce. Forum nie ma żadnego zastosowania, wygląda nieprofesjonalnie i nie przyciąga absolutnie niczym.

 

1/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We have received a total of 0 PLN in donations towards our goal of 5000 PLN

 

No normalnie drogie to utrzymanie forum na darmowym hostingu! :o

 

PS: Style udające IPB na darmowe aplikacje forum są zwyczajnie upokorzeniem.

Edytowano przez Macsch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mimo to, dużo użytkowników korzysta z takich replik.

Czyli tak:

 

- Poprawić logo

 

- Zmienić styl

 

i co jeszcze, konkretnie ;]

 

 


We have received a total of 0 PLN in donations towards our goal of 5000 PLN

 

No normalnie drogie to utrzymanie forum na darmowym hostingu! :o

 

PS: Style udające IPB na darmowe aplikacje forum są zwyczajnie upokorzeniem.

 

 

Forum stoi na pakiecie premium na hostingerze, nie jest to darmowy hosting - choć owszem, jest on zdobyty dzięki PP - ważny na rok :

 

webhostingtalk.png

Edytowano przez Stefcio1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie zmienić? Sam pomysł. Musiałbyś każdemu userowi płacić kilka zł od posta, żeby w ogóle ktokolwiek tam pisał. Takie fora nie mają racji bytu bo for wielotematycznych jest od groma, a "społeczność graczy" jest co najmniej śmieszna.

 

Daj mi choć jeden argument dla którego ja, "gracz" powinienem skorzystać z Twojego forum. Co masz takiego, czego inne fora nie mają? Bo ja mogę wskazać przynajmniej kilkanaście rzeczy, których nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co mam?

 

Szczerze:

 

Nie mam nic, jednakże jest coś, co wyróżnia moje forum od innych:

Nie korzystam z nulledowanych dodatków i skryptów jak większość for o grach.

Jestem ogarnięty, otwarty na nowe wyzwania i na rozmowy z ludźmi.

Nie lubię hejtingu, prawie każdy tego nie lubi ale to szczegół.

 

Staram się, a raczej dzięki tym opiniom będę się starał ulepszyć to forum, aby przypadło ono wam do gustu.

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Wiesz jednak to, że masz "legalny" skrypt jakoś nie przekonuje mnie, a jestem pół etatowym graczem do tego abym miał pisać na twoim forum. Jest wiele lepszych for wielotematycznych np. mpcforum.pl (same gimbusy). Po prostu ten content jest już zajęty, czas na jakąś nowość. Proponuję otworzyć forum o tematyce hodowli jedwabników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No patrz - a u mnie w regulaminie są dodane pkt, że hejting jest karany niezwłocznym banem, także gimbusów u mnie nie będzie.

Mam nadzieję, że ono się rozkręci.

Okey, czas na newsy:

 

Zmieniono styl na bardziej estetyczny

Zmieniono logo[ też brzydkie, jednak już pracuję nad nim w GIMP'ie]

Poprawiono błędy.

 

Mam nadzieję, że teraz przybędzie na nie więcej użytkowników choćby nawet z tego forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś też silnik na MyBB - czyli jednak twój skrypt nie był legalny, bo raczej tak szastać pieniędzmi nie możesz, a przynajmniej nie wypada. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To cały czas było MyBB, z tym, że styl miał naśladujący IPB. Z tego co widziałem po kliknięciu w stopce na wpis informujący o skrypcie przenosiło na stronę MyBB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś masakra.

Brak treści (pewni nigdy się nie pojawi) no i żeby zobaczyć jakąkolwiek treść trzeba przewinąć cały ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zmieniłeś też silnik na MyBB - czyli jednak twój skrypt nie był legalny, bo raczej tak szastać pieniędzmi nie możesz, a przynajmniej nie wypada. :D

 

 

Przepraszam, zmieniłem z jakiego?

Widzę, że brak umiejętności czytania ze zrozumieniem góruje na tym forum; ]

Mogę udostępnić Ci demo stylu, jaki był na forum [iP.Board 3.2.1 default]

 

 

To jest jakaś masakra.

Brak treści (pewni nigdy się nie pojawi) no i żeby zobaczyć jakąkolwiek treść trzeba przewinąć cały ekran.

 

To, że twój monitor jest zbyt mały, nie oznacza to że strona to masakra.

Jest ona dokończona, bo rozmawiałem z innymi ekspertami, oni problemów nie mają.

Tutaj napisałem ten temat tylko dlatego, żeby zobaczyć czy jest hejting i owszem jest.

Proszę pokaż swoją stronę, z chęcią ją obejrze i porównam z dostępnymi w internecie.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że twój monitor jest zbyt mały, nie oznacza to że strona to masakra.

Jest ona dokończona, bo rozmawiałem z innymi ekspertami, oni problemów nie mają.

Tutaj napisałem ten temat tylko dlatego, żeby zobaczyć czy jest hejting i owszem jest.

Proszę pokaż swoją stronę, z chęcią ją obejrze i porównam z dostępnymi w internecie.

 

Pozdrawiam.

 

Uważasz, że rozdzielczość 1920x1080 jest za mała do oglądania Twojej strony?

Po wejściu na stronę widzę jakieś czerwono-zielone paskudztwo (chyba logo) potem coś po angielsku, potem coś po polsku i angielsku, a na samym dolę widzę napis "sponsorzy" czyli żadnej użytecznej treści.

Zmień lepiej ekspertów bo tych co masz nie mają pojęcia o UI i innych paru rzeczach.

A teraz zastanów się ile ekranów muszą przewinąć użytkownicy laptopów z najpopularniejszą w Polsce rozdzielczością 1366x768?

 

Moja strona jest pod adresem http://regdos.com i wszystkie użyteczne informacje, są od razu widoczne bez żadnego przesuwania i szukania.

 

PS. Nie dało Ci nic do myślenia, że na forum jesteś zarejestrowany tylko Ty pomimo, że 3 dni wcześniej zareklamowałeś swoje forum tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Logo strony zostało specjalnie zoptymalizowane, aby nie zaśmiecało ekranu użytkowników, widocznie masz coś nie tak z przeglądarką.

Jeżeli chcesz coś poprawić to zapraszam do kontaktu GG, skoro jesteś takim webmasterem. 44035689.

Na twojej stronie widzę tylko:

regdos_com.png

regdos.com - Tomasz Regdos

ul. Jugosłowiańska 54g/32; 60-149 Poznań

NIP: 778-121-52-29; REGON: 300031570


T: 61 6660223
M: 601 54 54 64
@: tomek@regdos.com

 

Po angielsku jest tylko jeden plugin, którego jeszcze nie spolszczyłem.

Zrób zdjęcie tego co widzisz i wrzuć tutaj, bo nie wierze że wchodzisz akurat na moją stronę.

Nic więcej, także nie wiem co jest tutaj użytecznego.

Edytowano przez Stefcio1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej strony są na niej dokładnie te informacje co wkleiłeś i nic więcej i dlatego napisałem, że istotne dane czyli kontakt są od razu widoczne dla każdego bez żadnego przewijania. Na forum istotną informacją jest treść czyli posty a one są dopiero widoczne po przewinięciu.

 

Po angielsku widzę przynajmniej 3 teksty w różnych miejscach przed treścią.

 

Z moją przeglądarką wszystko jest w porządku a dokładnie z FF, IE, CHROME i OPERA bo wszędzie to tak samo wygląda.

 

16nuylflbt7p_t.jpg

Co do pomocy nie mam ani czasu ani ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS: Style udające IPB na darmowe aplikacje forum są zwyczajnie upokorzeniem.

Nie używajmy CSS, nie używajmy Ajaxa, nie używajmy grafik, bo wszystko to było na IPB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do mojej strony są na niej dokładnie te informacje co wkleiłeś i nic więcej i dlatego napisałem, że istotne dane czyli kontakt są od razu widoczne dla każdego bez żadnego przewijania. Na forum istotną informacją jest treść czyli posty a one są dopiero widoczne po przewinięciu.

 

Po angielsku widzę przynajmniej 3 teksty w różnych miejscach przed treścią.

 

Z moją przeglądarką wszystko jest w porządku a dokładnie z FF, IE, CHROME i OPERA bo wszędzie to tak samo wygląda.

 

16nuylflbt7p_t.jpg

Co do pomocy nie mam ani czasu ani ochoty.

 

 

1. Logo

2. Ranking użytkowników bazujący na postach.

3. Donation Bar.

Czy zajmuje to tak dużo miejsca? O Boże, tragedia. Cały 1 ruch myszką!

Już biorę się za spolszczenia tych że pluginów, żeby jaśnie pan nie miał problemów.

 

Edytowano przez regdos
złe cytowanie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś smieszny gościu, Twoja strona jest tak bardzo denna, a pomimo tego userzy wciąż chcą Ci wskazać dlaczego tak jest. Jednak Ty masz gdzieś te uwagi i sądzisz, że jest dobrze. Ok. To zostaw.

 

funnyx.png

 

Nie mam nic więcej do dodania, powyższy obrazek pięknie opisuje moje odczucia. Prowadź dalej swoją "społeczność graczy" tylko nie obrażaj graczy, bo jeśli tak ma wyglądać nasza społeczność to chyba zmieniam rozrywki w wolnym czasie.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To powiedz mi konkretnie, co jest źle. Bo jak narazie to p********* głupoty, a nie wskazujesz konkretnie co jest do poprawy, a co nie ;]

Takie uwagi to ja puszczam obok, bo aż zgagi dostaję czytając wasze nic niewnoszące do tematu posty.

Jeżeli macie konkretny problem:

Piszcie tutaj, co poprawić a co jest dobrze bo jak narazie to wasze posty to zwykłe śmieci i tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1. Logo

2. Ranking użytkowników bazujący na postach.

3. Donation Bar.

Czy zajmuje to tak dużo miejsca? O Boże, tragedia. Cały 1 ruch myszką!

Już biorę się za spolszczenia tych że pluginów, żeby jaśnie pan nie miał problemów.

 

 

Chciałeś opinii na forum to ją wyraziłem punktując słabe strony ale rób sobie co chcesz ze swoim forum i nie musisz tłumaczyć tych pluginów bo ja nie będę z niego korzystał więc może innym to nie przeszkadza.

A jak już z tego nadęcia polecisz pod sufit to zabierz ze sobą książkę o użyteczności i ergonomii i przeczytaj ją ze dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo strony zostało specjalnie zoptymalizowane, aby nie zaśmiecało ekranu użytkowników, widocznie masz coś nie tak z przeglądarką.

 

Czy na pewno myślimy o tym samym?

 

http://www.spolecznosc-graczy.pl/images/modernvb/header/logo.png

Brakuje mi słów, żeby to opisać nie używając wulgaryzmów.

 

Forum bez jakiejkolwiek treści, więc nie bardzo wiem, o ocenę czego nas poprosiłeś. Tego szablonu pod mybb? Pewnie nie jest zły, ale niestety wrzuciłeś na niego swoje logo...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×