Skocz do zawartości
geek

program partnerski

Polecane posty

Gość Kamikadze

5GB dysku i 1TB transferu? Albo ja zgłupiałem, albo oni bez sensu piszą :)

 

Jeżeli to ma być początek Twojego biznesu to nie idź tym krokiem. Na samym hostingu nie wyżyjesz tym bardziej na początku. Zbierz budżet i kup chociażby serwer VPS oraz wykup administratora, który się tym zajmie (np. sys-com albo mzone). Skonfigurują ci serwer i dopiero startuj. Ale to są nie małe koszta, które zapewne nie zwrócą się prędko.

 

Przy obecnych kosztach utrzymania działalności gospodarczej przez pierwsze miesiące nie zarobisz nawet na zus... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 


5GB dysku i 1TB transferu?


A ja dodam:
I 300-500 kont hostingowych?

a tak serio - ostro się przepłaca za tą usługę u nich. Przykładowo:
http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bh

niby nie masz takich wielkich pakietów, ale za 5x mniejszy transfer i 10x większą powierzchnie wychodzi niecałe 30zł (liczę cenę 200% bo tyle się u nich płaci za reseller) miesięczne (tyle że płatne z góry za rok)

nawet vps z direct admin wychodzi korzystniej niż ten reseller...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę nie trzeba zakładać własnej firmy hostingowej tylko dołączyć do programu partnerskiego i w sumie wyjdzie na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

niby nie masz takich wielkich pakietów, ale za 5x mniejszy transfer

Na stronie głównej jest napisane że 1000GB transferu ROCZNIE a nie MIESIĘCZNIE.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym programem partnerskim (jak na razie widzialem) są kody rabatowe wprowadzone (chyba) przez Biznes-Host :) ew. polecam jakiś program który pozwoliłby partnerom zarabiać jakiś % poleconych osób (w RL kasie)

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym programem partnerskim (jak na razie widzialem) są kody rabatowe wprowadzone (chyba) przez Biznes-Host :) ew. polecam jakiś program który pozwoliłby partnerom zarabiać jakiś % poleconych osób (w RL kasie)

 

Pozdrawiam!

To słabo widziałeś bo jeśli już chodzi o hosting i zarobkach na tym to rewelacyjnym sposobem nie tylko na zarabianie ale i na korzystanie z usług za darmo jest progreso.pl

http://progreso.pl/wspolpraca/

od 50zł za polecenie zależnie od pakietu dodatkowo można kaskę po uzbieraniu 200zł wypłacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy miałem prowizję za polecenia klienta dla Hekko, może nie były to jakieś kolosalne kwoty, ale w zasadzie koszt hostingu mi się w 100% zwrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×