Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pietia.

ProMetin2.pl - pod forum lub strone serwera gry

Polecane posty

Witam, mam dzisiaj do sprzedania domenę prometin2.pl idealną pod stronę serwera gry lub forum o grze.

Oferuję jedynie udostępnienie kodu authinfo.

 

Cena: 100zł (do negocjacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pietia. Widzę że przechwyciłeś moją domenę. Zarejestrowałem ją ok. 2 lata temu, w dodatku za darmo (promocja w 1AND1) , sądziłem że to mój znajomy ją przejął,a tutaj ktoś inny. Tak czy siak, zapomniałeś napisać,że teraz bardzo ciężko wybić się na forum o metinie + forum przy końcu swojej działalności nie za dobrze było kojarzone (zasługa mojego znajomego,który okazał się być fałszywym znajomym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pietia. Widzę że przechwyciłeś moją domenę. Zarejestrowałem ją ok. 2 lata temu, w dodatku za darmo (promocja w 1AND1) , sądziłem że to mój znajomy ją przejął,a tutaj ktoś inny. Tak czy siak, zapomniałeś napisać,że teraz bardzo ciężko wybić się na forum o metinie + forum przy końcu swojej działalności nie za dobrze było kojarzone (zasługa mojego znajomego,który okazał się być fałszywym znajomym).

 

 

Jeśli nie potrafiłeś się wybić to nie znaczy, ze inni też nie potrafią. Widziałem to forum gdy jeszcze działało i zbyt dużo ludzi tam nie było, więc raczej nie ma co płakać, że było źle kojarzone. Poza tym nawet jeśli kilka osób pamięta to i tak już dawno na tej domenie nic nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi,mam znajomego który prowadzi forum o tej tematyce, ostatnio gadałem z nim to sam ,to sam napisał że coraz mniejsze zainteresowanie Metinem. Zbyt dużo ludzi nie było,bo kilka lat temu była bardzo duża konkurencja. Ja promowałem to forum, na moim (kiedyś) popularnym koncie YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×